کوکیتلام را برای اولین بار در کانادا به دریافت دو دست پیوند

Category: ونکورسان Comments: No comments

مننژیت باکتریایی در زمان ریک تامپسون از دست او در سال 2015. او امیدوار پزشکان در انتاریو می تواند او را به یک مجموعه جدید از طریق کانادا اولین پیوند دست

ریک تامپسون نشان داده شده در اینجا با همسرش ریتا خود را از دست داد و دست و پاها به مننژيت باکتريايی در سال 2015. او امیدوار پزشکان در انتاریو می تواند او را به یک مجموعه جدید از دست طریق کانادا اولین پیوند دست. فرانسیس گرجستان / PNG

یک کوکیتلام مرد می گوید که او نیاز به منظور بالا بردن $60,000 برای پوشش هزینه های پزشکی وقتی که او برمی گردد به قبل از میلاد پس از یک تاریخی دو دست کاشت در انتاریو است.

ریک تامپسون گفت: با توجه به در دسترس بودن یک اهدا کننده از 14 تا 24 ساعت عملیات می تواند تا پایان تابستان. آن را به او را جراحی پیوند در کشور است.

او و همسرش ریتا و دو سگ Tasha و متلاطم در حال حرکت به شرق آوریل 1 برای آماده شدن برای عملیات.

تمام هزینه های کاشت و همچنین فیزیوتراپی و دارو پس از آن تحت پوشش بهداشت انتاریو. تامپسون را آغاز کرده است GoFundMe کمپین به منظور بالا بردن $60,000 برای پوشش هزینه های پزشکی و بازتوانی او را برمی گرداند به B. C.

“آنچه اتفاق افتاده این است که این تیم در انتاریو اعمال B. C. برای بازپرداخت” تامپسون گفت. “B. C. دولت هرگونه کمک مالی به این دلیل آنها مشاهده نمی آن را به عنوان يک ضرورت در پیوند است. در ديدگاه شما لازم نیست دست به زندگی می کنند. این یک صرفه جویی در زندگی پیوند در چشمان خود را.”

B. C. وزارت بهداشت تماس گرفته شد بعد از ظهر سه شنبه به نظر نمی با مهلت.

تامپسون پزشکی مصیبت آغاز شده در آوریل 2015.

او در محل کار در شب و احساس او در حال توسعه آنفولانزا. او تصمیم گرفت برای رفتن به خانه به سعی کنید به خواب آن را خاموش.

او به رختخواب رفت و چند ساعت بعد بیدار شد. او تشنه بود و می خواست یک لیوان آب.

“من آنها را در آتش مانند آنها در حال سوختن است. من به سختی می تواند راه برود,” او گفت:. “من تصادفا طبقه پایین به جایی که همسر من, تماشای تلویزیون و آخرین چیزی که من به یاد داشته باشید سقوط است.”

او به بیمارستان منتقل شد که در آن او قرار داده شده در پزشکی ناشی از کما. او قرارداد مننژيت باکتريايی و احتمالا از طریق یک برش یا خراش و رفت به شوک سپتیک. همسر او گفته شد او تا به حال حدود پنج درصد شانس زنده ماندن.


ریک تامپسون و همسرش ریتا در حال حرکت به انتاریو به دریافت دو دست کاشت.

فرانسیس گرجستان / PNG

تامپسون از خواب بیدار شش هفته بعد در رویال کلمبیایی در بیمارستان. او هنوز هم تا به حال دست و پاها.

“این زمانی است که آنها به من یک انتخاب یا در صورت قطع و یا رفتن به مراقبت تسکینی و اجازه دهید این بیماری را بیش از. ما داده شد و حدود سه ساعت به فکر می کنم بیش از آن.”

بعد از کما و دارو تامپسون هنوز هم خیره شدن و اشتباه. تنها راه همسر خود را می تواند توضیح دهد به او آنچه را که قرار بود به منظور جلب یک مرد چوب با دست و پا نداشت و نقطه در او.

آنها تصمیم به قطع, از بین بردن خود دست و هر دو پا زیر زانو در 8 ساعت و نیم عملیات.

پس از آن, او گفت:, آن را احساس عجیب و غریب تنها دیدن باند که در آن دست و پا استفاده می شود.

“اولین فکر من این بود:” من این تصمیم اشتباه است,” او گفت:.

اما او گفت: از طریق تمام درد و حمایت از همسر, خانوادگی, مادر و کلیسا “ما ساخته شده آن را از طریق.”

تامپسون شده و قادر به راه رفتن و تمرین بر روی تردمیل در ورزشگاه ویژه پروتز پاها که او تا به حال خود را پس از سال 2016.

اما پروتز دست نیست و در عین حال به عنوان خوب به عنوان پروتز ، در بهترین حالت آنها را فراهم حدود 20 درصد از دست سالم, مهارت, او گفت:.

حدود دو سال پیش او شروع به کاوش در دست پیوند. او گفت: حدود 110 انجام شده در سراسر جهان است. تنها یک در کانادا بوده است که در سال 2016 در تورنتو است.

از طریق پزشکان در St. Paul بیمارستان در مرکز شهر ونکوور او در تماس با یک تیم در سنت جوزف مراقبت های بهداشتی و پزشکی ، در ماه اکتبر 2018 او رفت و برای دیدار با آنها و انتخاب شد به عنوان یک دست دو نامزد پس از پزشکی و روانی تست.

“این است که برای اولین بار دو جانبه دست کاشت در کانادا” تامپسون گفت.

بعد از عمل او تخمین می زند که او باید به نیروی تازه یافتن در لندن برای دو تا سه سال است. توانبخشی شدید خواهد بود. او خواهید بود کار پنج ساعت در روز و پنج روز در هفته به مدت چندین سال برای به دست آوردن 50 تا 70 درصد مهارت.

[email protected]

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>