“چیزی معجزه آسا اتفاق افتاده در واشنگتن است. ما در واقع چیزی انجام می شود در صورت به موقع” سناتور. Dick Durbin, D-Ill., گفت: در مورد 2.2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه در سنا تصویب شنبه شب و در آن خانه آماده است برای تایید جمعه.

حدود 5 میلیارد دلار خواهد شد که مستقیم بودجه فدرال به صورت محلی و ایالتی ایلینوی دولت برای کمک به صندوق COVID-19 افزایش هزینه های. کمی بیش از نیمی را به دولت ایالتی با بقیه توزیع به دولت های محلی.

اندازه گیری گذشت یک 96-0 دو حزبی رول تماس را فراهم می کند یک جریان از کمک های فدرال به ایالت ایلینوی: از پول نقد برای دولت و دولت های محلی به کمک ایلینویز’ مبارزه بیمارستان صنعت حمل و نقل هوایی ، چهار غایب سناتور بودند زیرا آنها تشخیص داده شد با COVID-19 بودند و یا در خانه ماندن به دلیل قرار گرفتن در معرض.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو شکایت خود را در طول جلسه روز شنبه که اندازه گیری خواهد بود و تنها یک “قطره در سطل” در مقایسه با دولت امپراتوری نیاز دارید. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر که درهم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیش از آن عدم کمک های فدرال نیست گله در تامپسون مرکز مطبوعاتی که در آن او پیوست Durbin.

“این پیشرفت” پریتزکر گفت: “پس بیایید حداقل به رسمیت شناختن یک برنده هنگامی که ما یکی است.”

برای گرفتن ایده از عظمت $2.2 تریلیون Durbin گفت که مجموع این است که “بزرگتر از بودجه فدرال برای یک سال تمام در داخلی و هزینه های اختیاری.”

با هیچ یک پرواز و فرودگاه های خالی صنعت حمل و نقل هوایی در ایالت ایلینوی و در سراسر کشور در تنگه وخیم است. “اینها عمده کارفرمایان در کشور ما و ملت” Durbin گفت: به طوری که آنها را تبدیل به یک “نقطه کانونی در نظر نجات اقتصاد این کشور است.” جزئیات هنوز به ظهور مورد خاص هواپیمایی نجات بسته است.

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., گفت: شیکاگو سان تایمز که در میان بسیاری ضروری و اقلام مورد نیاز در بسته است پول را به ارائه بودجه اضطراری برای بیمارستان است. او گفت: تعدادی از بیمارستان ها در سراسر کشور “شد همه رو با بودن در عرض چند هفته از عجز از پرداخت دیون.”

در اینجا دیگر ایلینوی مزایای این قانون با توجه به دوربین و Duckworth تجزیه و تحلیل:

• بیمارستان: “میلیاردها دلار” برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و امکانات در یک “طرح مارشال” برای بیمارستان ها برای پوشش COVID-19 هزینه های چنین به عنوان کارکنان و تجهیزات و درآمد از دست رفته از روش انتخابی.

• بهداشت عمومی: سناتور حدود 16 میلیون و ایلینوی وزارت بهداشت و اضافی 9 میلیون دلار برای شیکاگو وزارت بهداشت.

• برای کمک به سازمان های حمل و نقل: با توجه به سناتور ایلینوی سازمان های حمل و نقل را دریافت حدود 1.6 میلیارد دلار در فدرال حمل و نقل بودجه از جمله 800 میلیون دلار برای, فرهنگ و هنر, بیش از 400 میلیون دلار برای Metra و بیش از 100 میلیون دلار برای سرعت.

• فرودگاه: وجود خواهد داشت و کمک های مالی برای کمک به ایلینوی فرودگاه; جزئیات و در عین حال در دسترس است.

• برای کمک به افغانستان و دولت 209 همکاران: “بیش از 1 میلیارد دلار بودجه برای افغانستان از جمله $239 میلیون و دولت پشتیبانی راه است که پوشش ایلینوی Amtrak هزینه ها.”

• اجرای قانون: “شامل $31.9 میلیون در بایرن-JAG برنامه اعطای کمک های مالی برای, ایلینوی, اجرای قانون برای خرید تجهیزات حفاظت فردی.”

• وام های دانشجویی: این لایحه تعلیق وام دانشجویی پرداخت های ماهانه برای 6 ماه سناتور گفت.

• آموزش و پرورش صندوق تثبیت: وجود خواهد داشت $30.75 میلیارد دلار به مدارس و موسسات آموزش عالی با هیچ تفکیک و در عین حال برای آنچه که می تواند عملکرد برای ایلینوی مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im