برلین — تعداد تایید coronavirus عفونت در سراسر جهان در صدر 600,000 روز شنبه به عنوان موارد جدید انباشته به سرعت در اروپا و ایالات متحده و مقامات حفر شده در برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

آخرین نقطه عطفی آمد تنها دو روز بعد از گذشت یک و نیم میلیون عفونت با توجه به شمارش توسط جان هاپکینز نشان می دهد که کارهای زیادی باقی مانده است که باید انجام شود به سرعت گسترش ویروس. آن را نشان داد بیش از 615,000 موارد و بیش از 28000 مرگ و میر.

در حالی که ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان در گزارش عفونت — با بیش از 104,000 موارد — پنج کشور بیش از آن حدود 1,700 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

“ما نمی توانیم به طور کامل جلوگیری از عفونت در این مرحله اما ما می توانیم و باید در آینده نزدیک رسیدن به کمتر از عفونت های جدید در هر روز کندتر گسترش” آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که در قرنطینه در خانه پس از او دکتر آزمایش مثبت برای این ویروس به او گفت: هموطنان در یک پیام صوتی. “است که تصمیم خواهد گرفت که آیا ما در نظام سلامت می تواند ایستادن به ویروس است.”

این ویروس در حال حاضر قرار دادن سیستم های سلامت در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه تحت فشار است. مستندات از شدت متفاوت معرفی شده اند و در سراسر اروپا نزدیک به تخلیه خیابان ها به طور معمول شلوغ شهرستانها از جمله پاریس که در آن هواپیماهای بدون سرنشین عکس نشان داد نشانه های این شهر را به طرز مرموزی ترک کردند.

مرکل به دادگاه تجدید نظر به آلمانی ها به “صبور باشید.” او رئیس ستاد گفت: آلمان — که در آن مقامات بسته غیرضروری مغازه ها و ممنوع تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام — نمی خواهد استراحت محدودیت های آن قبل از مارس 20.

اسپانیا که در آن اقامت-در-خانه محدودیت شده اند در محل نزدیک به دو هفته گزارش 832 بیشتر مرگ و میر پنج شنبه, بالاترین روزانه تعداد در عین حال آوردن مجموع آن به 5,690.

یکی دیگر از 8000 تایید عفونت تحت فشار قرار دادند که تعداد بالا 72,000. اما اسپانیا مدیر اورژانس فرناندو سیمن دیدم امید اشاره کرد که میزان عفونت کاهش و آمار و ارقام “نشان می دهد که شیوع ثبات است و ممکن است رسیدن به اوج خود در برخی از مناطق است.”

پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس در اسپانیا بدترین آمار مناطق در حال کار بدون توقف و سقوط بیمار در نرخ هشدار دهنده. بیش از 9000 سلامت کارگران در کشور آلوده شده اند.

“ما به طور کامل غرق گفت:” paramedic پابلو Rojo در بارسلونا Dos de Maig بیمارستان. “هفت یا هشت (بیماران منتقل امروز) و همه با COVID-19. … و سن متوسط در حال کاهش است. آنها 80 سال دیگر آنها در حال حاضر 30 و 40 سال.”

“گاهی اوقات شما را تبدیل به یک بیت پارانویا شما نمی دانید که هر زمانی که شما انتخاب کنید تا گوشی اگر شما تمیز دست خود را اگر شما مقادیر آنها را یا نه. شما لمس صورت خود را با دست خود” Rojo گفت.

اسپانیا تلاش کرده است برای دریافت coronavirus آزمون و دنده محافظ برای سلامت کارگران است. دولت شروع به پرواز به حمل و نقل تجهیزات به طور مستقیم از چین به منظور کاهش زمان انتظار.

به عنوان کانون منتقل شده به سوی غرب از وضعیت آرام در چین که در آن برخی از محدودیت ها برداشته شده است. شش خط مترو ترمیم محدود خدمات در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و پس از این شهر به آن مقام coronavirus ارزیابی خطر کاهش داد و از بالا تا متوسط در روز جمعه. پنج منطقه از شهرستان از 11 میلیون نفر سفر دیگر محدودیت های سست خود عامل خطر کاهش به پایین است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 135,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اثر شیوع این بیماری شده اند احساس قدرتمند و فقیر به طور یکسان.

روز جمعه نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین رهبر یک کشور مهم برای تست مثبت برای ویروس. او گفت: او را به ادامه کار از خود شده است.

در مرفه فنلاند پلیس در موانع شروع به محدود کردن جنبش مردم در داخل و خارج از آن بدترین ضربه Uusimaa منطقه که شامل سرمایه هلسینکی.

کشورهایی هستند که هنوز تقلا به خانه برخی از شهروندان رشته در خارج از کشور توسط مرز تعطیلی و نزدیک به خاموش شدن پرواز. در شنبه 174 گردشگران خارجی و چهار نپالی اتباع در دامنه کوه اورست شد پرواز را چند روز پس از اینکه رشته در تنها فرودگاه در خدمت جهان بلندترین کوه.

در کشور همسایه هند و مقامات با ارسال ناوگان اتوبوس به حومه پایتخت برای دیدار با خروج از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای رسیدن به خانه خود روستا در بزرگترین مستند.

هزاران نفر از مردم در حال فرار خود را از دهلی نو خانه پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21-day مستند آغاز شد که روز شنبه و به طور موثر قرار داده و میلیون ها نفر از کار.

در بخش هایی از آفریقا ویروس, اقدامات پیشگیری در زمان های خشونت آمیز به نوبه خود به عنوان کشور تحمیل مستندات و منع رفت و آمد و یا مهر و موم کردن شهرهای بزرگ با پلیس در کنیا شلیک گاز اشک آور و افسران در جای دیگر دستگیر شده در ویدئو ضربه زدن مردم با باتوم.

نیویورک باقی مانده بدترین آمار ایالات متحده در شهرستان. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت که مبارزه برای شکست این ویروس را “سال و ماه و هفته است.”

آمریکایی ها آماده برای بدتر شدن شرایط در جای دیگر با نگران کننده عفونت شماره گزارش در New Orleans شیکاگو و دیترویت.

ویروس موارد شده اند به سرعت در حال افزایش در برخی از شهرهای آمریکا مانند دیترویت که در آن فقر و بهداشت ضعیف شده اند مشکلات برای سال. شهردار مایک دوگان با اشاره به تهاجمی تست به عنوان یک دلیل به سرعت در حال رشد اعداد.

“بخشی از آنچه که ما شاهد آن هستیم در دیترویت است که چنین تعداد زیادی از افرادی که کسانی که بیماری های زمینه ای که از دیابت و بیماری های قلبی است که ممکن است چاقی,” دکتر گفت: Joneigh خلدون میشیگان ارشد پزشکی اجرایی که قبلا به رهبری این شهر در بخش بهداشت و درمان.

“آنچه که شما شاهد در حال حاضر زمانی که شما واقعا نسل از فقر متمرکز و آنچه ما به آن دسته از عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت است که تاثیر یک شهر مانند دیترویت هنگامی که شما به بیماری های همه گیر مانند این است رفتن به آن مکان سخت تر است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز جمعه, سفارش جنرال موتورز برای شروع ساخت و تولید هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک پس از خانه مورد تایید جارو اندازه گیری با رای دادن صدا. آن را ارسال چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها افزایش مزایای بیکاری کمک به کسب و کار و بازی شیر یا خط یک زندگی حافظ به ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باقی مانده است “در شتاب فاز” از همه گیر و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر هستند.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im