Coronavirus طبخ زندان شهرستان و نیاز به کاهش جمعیت اهل بیت . . . سریع

اگر ما یاد گرفته ایم هر چیزی در مورد COVID-19 در هفته های اخیر این است که این ویروس می تواند شکوفا در تنظیمات با بسیاری از مردم است. این بدان معناست که خانه های پرستاری و مدارس و بیمارستان ها — و طبخ زندان شهرستان, بزرگترین سایت تک زندان در ایالات متحده است.

خبر خوب این است که وجود دارد هیچ شناخته شده coronavirus موارد در زندان تا کنون و قضات دادستان عمومی و مدافعان در حال کار با هم به انتشار غیر خشونت آمیز مجرم خواهد بود که در معرض خطر بالا به خصوص اگر این ویروس به سطح وجود دارد. این امر شامل مردان مسن و زنان و کسانی که با موجود مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت.

اما روش انجام این کار — نیاز به هر یک از زندانیان به درخواست قاضی برای انتشار در طول یک به طور منظم برنامه ریزی شده دادگاه — یک دنده است که اتومبیل بیش از حد به آرامی. کمتر از 10 زندانی شده اند آزاد شده پس از وقوع آغاز شد.

ما به شدت اصرار شهرستان مقامات قضایی و قاضی تیموتی ایوانز به منظور توسعه یک فرایند به سرعت انتشار بسیاری از تشکلات مردم — بدون به خطر انداختن امنیت عمومی — که یک خطر بودن قطع با این بیماری است. با توجه طبخ زندان شهرستان را به شدت شلوغ شرایط استخر از نامزدها برای انتشار باید همچنین شامل دیگر غیر خشونت آمیز بازداشت شدگان متهم با سطح پایین جنایات.

بلندی خطر

واقع در 26 خیابان و خیابان کالیفرنیا آلاینده 96 هکتار زندان خانه 5,600 بازداشت شدگان است. وجود 100 تازه واردان روزانه هر یک از آنها به طور بالقوه می تواند ویروس را به زندان. و وجود دارد به سادگی اتاق به اندازه کافی به عمل اجتماعی فاصله برای محافظت در برابر ویروس است که توصیه می شود توسط مراکز کنترل بیماری. صابون و امکانات برای شستن مکرر دست ها نیز محدود است.

“صد نفر در روز آینده” Cook County Sheriff توماس دارت به ما گفت. “و من نمی توانم بگویم” من نه در مصرف آنها.’ هیچ راهکار برای این است.”

اعضای این زندان را از 3300-عضو تادیبی کارکنان می تواند ویروس را به زندان و یا به همان اندازه جدی — حمل آن را به عقب به طور کلی ،

“ما کارکنان — زندگی خود را,” پیکان گفت.

آزاد کردن فضا در زندان خواهد آن را آسان تر به قرنطینه و درمان زندانیان اگر و هنگامی که این ویروس می کند strike — و این سخت است تصور کنید که آن را نمی خواهد.

زندان گرفته است اقدامات احتیاطی از قبیل غربالگری ورودی زندانیان برای آنفولانزا مانند علائم و نگه داشتن آنها به مدت هفت روز از مشاهده. Dart محدود است هر کسی از بازدید از امکانات دیگر از روحانیون و وکلا ضروری داوطلبان و وکلای مدافع.

کسانی که اقدامات از بین بردن خطر ابتلا به برخی اما قطعا تمام نمی شود یا به اندازه کافی. در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, این هفته, یک جفت از زندان و زندانی قرنطینه پس از آنها بازدید شده توسط یک وکیل مدافع که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در شهر نیویورک در این هفته یک Rikers Island اهل بیت کشف شد که قرارداد این ویروس به عنوان یک تادیبی دفتر اختصاص داده شده به یک ورودی دروازه.

“طوفان در راه است” اگر نیویورک اصلاحات مقامات نمی کنید بهتر آماده Rikers’ افسر ارشد پزشکی Ross MacDonald هشدار داد روز شنبه در توییتر.

چه باید کرد ؟

حدود 25 درصد از بازداشت شدگان در Cook County, زندان پشت میله های زندان هستند چرا که آنها لازم نیست که پول به اوراق قرضه. در علاوه بر این به تبدیل سست و در معرض خطر خشونت مجرم به اتهام کمتر جنایات این شهرستان باید برای کاهش این گروه از 1500 تن از بازداشت شدگان. یک زندانی را در معرض coronavirus باید بر اساس شرایط مالی.

ادارات پلیس در سراسر کوک کانتی می تواند گام و همچنین برای رفع مشکل. پلیس شیکاگو گروه در این هفته شروع به آموزش افسران برای صدور استناد به جای ایجاد دستگیری به جرایم جزئی مانند باتری ساده و کوچک و خرده فروشی سرقت گفت: CPD سخنگوی آنتونی Guglielmi. ایده این است برای کاهش تعداد زندانیان در زندان شهرستان و پلیس قفل یو پی اس.

این یک روش ساده اما موثر را تغییر دهید. تعدادی از متهمان گرفته شده به زندان در لس آنجلس کاهش یافته و از 300 روز به 60 پس از کلانتر پلیس در ماه گذشته شروع به صدور تقدیر نامه به صورت جزئی جنایات به عنوان یک جایگزین برای دستگیری.

“این یک لحظه برای طبخ مقامات شهرستان به خلاق” گفت: کامیل بنت مدیر ایلینوی ACLU را اصلاحات اصلاحات پروژه.

ما نمی تواند بیشتر موافقم. زندگی — در داخل و خارج از زندان در آن بستگی دارد.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im