نیروی دریایی بوت کمپ در شمال حومه شیکاگو را منع مهمانان از حضور در مراسم فارغ التحصیلی — اضافه کردن خود را به یک لیست در حال رشد از منطقه شیکاگو تعطیلی تحت تاثیر نگرانی از coronavirus.

نیروی دریایی ایستگاه دریاچه های بزرگ ادامه خواهد داد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی اما “از فراوانی احتیاط” مهمان نمی شود مجاز به حضور در شروع مارس 13, U. s. Navy Recruit Training Command نوشت: در Facebook post.

به جای آن مهمان می تواند با مشاهده مراسم زنده جریان آنلاین.

نیروی دریایی خدمات آموزش فرمان “ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و مشورت با کارشناسان پزشکی به تصمیم گیری زمانی که آن را مناسب است به رزومه, مهمان از حضور در مراسم فارغ التحصیلی” این بیانیه می گوید.

وجود دارد هیچ مورد از coronavirus تایید در پایه.

بعد از ظهر سه شنبه چهار منطقه شیکاگو مدارس تعطیل شد به علت تماس با کوروناویروس.

قیامت کالج, دبستان و دبیرستان در شمال غربی طرف آخرین مدرسه به اخراج کلاس های بعد از مدرسه عضو بود و در تماس با یک فرد که تست مثبت برای ویروس.

روز دوشنبه Anshe امت کنیسه و برنارد ظل Anshe امت بعد مدرسه تعطیل پس از یک پدر و مادر یک دانش آموز مبتلا شد coronavirus.

لویولا آکادمی در ویلمت لغو کلاس دوم راست, روز پنج شنبه پس از مدیران آموخته دانشجو آمده بودند در تماس با یکی از ایالت نزدیک به ده coronavirus بیماران.

دانش آموزان و کارکنان Vaughn شغلی دبیرستان در شیکاگو حمل پارک محله توصیه شده است به قرنطینه خود را پس از یک کلاس دستیار آزمایش مثبت برای این بیماری است. مدرسه بسته خواهد شد برای بقیه این هفته است.

از روز شنبه بیش از 650 عفونت و 26 مرگ و میر گزارش شده بود در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im