کروناویروس در B. C.? زندگی با COVID-19 در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت

Category: ونکورسان Comments: No comments

از راه دور انتصاب دکتر را در گوشی های هوشمند خود و یا کامپیوتر های تحت پوشش توسط B. C. پزشکی خدمات طرح

Dr. Ahmad حمزه پزشک خانواده و پیشگام در پزشکی از راه دور نشان داده شده است که در CloudMD برنامه او کمک کرد توسعه برای دکتر و بیمار مشاوره. CloudMD و Telus بابل تصویری مشاوره تحت پوشش خدمات درمانی و برنامه ریزی برای اهالی بریتیش کلمبیا. نیک PROCAYLO / PNG

شما یک تب و سرفه و احساس تنگی نفس, اما زمانی که شما وارد در مطب پزشک خانوادگی شما چیزی به نظر نمی آید کاملا درست است.

نشانه ای بر روی درب توصیف علائم خود را می فرستد و شما را به یکی دیگر از ورودی و توصیه شما به پوشیدن فولاد ، منشی با پوشیدن یک ماسک و نشستن پشت یک ست سپر. تمام مجلات و گرفتگی اسباب بازی ها از بین رفته اند.

صندلی های پوشش داده شده با ورق های پلاستیکی, اما بسیاری از آنها حذف شده اند و در مجموع برای ایجاد جدایی بین مردم با علائم شبه آنفولانزا و دیگر بیماران است. یک ورق است که از سقف آویزان به کامل خود را در انزوا.

هنگامی که شما به اتاق امتحان آن است که محروم از تمام لوازم و تجهیزات ذخیره آزمون جدول و خون-فشار کاف که توسط پیچ به دیوار.

شما دیده اید تصاویر از چین از خیابان های خالی و اولین پاسخ پوشیدن سر به پا hazmat مناسب چیدن بیمار و مرده و تعجب می کنم اگر آن اتفاق می افتد در اینجا.

این می تواند و ما مقامات بهداشتی برای آن آماده هستند.

این تغییرات به مطب شما شرح داده شده در جزئیات در B. C. s آنفولانزای پاسخ طرح مجموعه ای از 14 اسناد که شامل آموزش در همه چیز از سرایت نظارت به جرم ضد ویروسی توزیع.

اغلب اگر نه همه از پروتکل ها و استراتژی های تجویز شده توسط آنفلوانزا طرح اعمال خواهد شد به مبارزه با COVID-19 coronavirus اگر یک بیماری همه گیر اعلام شده است.

“از آنجا که شدت یک ویروس می تواند تغییر در طول دوره از یک بیماری همه گیر است و هیچ کس نمی تواند برای برخی می گویند چگونه یک بیماری همه گیر گشوده خواهد شد ضروری است که برنامه ریزی و پاسخ به اقدامات صورت گرفته برای کاهش آن تاثیر” طرح یادداشت ها.


Dr. Ahmad حمزه با استفاده از CloudMD برنامه او کمک کرد توسعه برای دکتر و بیمار مشاوره.

نیک PROCAYLO / PNG

چند وزارت تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده است در جریان یک ماه, با توجه به وزارت بهداشت ،

رمان گسترش ویروس ها با سرعت بیشتری نسبت به تکرار ویروس آنفولانزای که محدود توسط برخی از سطح ایمنی در جامعه است. COVID-19 است در مواجهه با کمی به هیچ ایمنی.

“وجود دارد هیچ ذاتی ایمنی وجود دارد هیچ واکسن و هیچ متقاطع حفاظت از قبلی flus” گفت: پزشک خانواده Essam حمزه.

بیماری های همه گیر ثبت شده در مورد هر 10 تا 40 سال پس از 1600s. اسپانیایی شیوع آنفولانزای 1918 کشته 55,000 کانادایی و 20 به 100 میلیون نفر در سراسر جهان است.

اخیر همه گیر شد, شیوع آنفولانزای H1N1 سال 2009 که دیدم تقریبا 9,000 افراد بستری در کانادا است.

میزان مرگ و میر از COVID-19 — بر اساس آمار مقدماتی از چین — در حدود 2.3 درصد تا به عنوان بالا به عنوان 15 درصد برای افراد مسن بسیار. معمولی میزان مرگ و میر آنفلوانزای A پایین تر است بین 0.1 تا 0.4 درصد است.

“یکی از اولین خطوط دفاعی در یک بیماری همه گیر است که حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بخش بزرگی از آن است که مردم نه به آمدن به درمانگاه” گفت: حمزه است که مدیر عامل شرکت برتر گروه بهداشت که به تازگی منتشر CloudMD برنامه.

“پزشکی از راه دور در حال رفتن به یک بخشی از آن به خصوص برای تعیین که باید برای درمان و کسی که فقط باید در خانه بمانند,” او گفت:.


Coronavirus خانواده شامل COVID-19 و SARS-CoV که هر دو می تواند انسان را آلوده سازد.

ژنوم میلاد / PNG

حتی اگر مردم coronavirus پزشکان لزوما می خواهید برای دیدن موارد خفیف در طول یک بیماری همه گیر.

“برای بسیاری از افراد از آن خواهد شد مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا, اما شما باید برای اطمینان بخشیدن به کسانی که مردم به خاطر آنها ترس خواهد شد,” او گفت:.

CloudMD و Telus بابل تصویری مشاوره تحت پوشش خدمات درمانی و برنامه ریزی برای اهالی بریتیش کلمبیا. CloudMD حدود 90,000 کاربران ثبت نام شده و بیماران را قادر می سازد برای دیدن پزشکان مشورت با داروسازان و پیگیری چک با پرستاران.

هر دو نرم افزار کار بر روی گوشی های هوشمند خود و CloudMD نیز در دسترس از طریق وب.

ویدئو کنفرانس است که به خصوص مفید برای بررسی علائم و آزمایشگاه نتایج جایگزینی نسخه و 70 درصد از پزشکان کار را می کند که شامل دست زدن به بیماران است.

بلوتوث مبتنی بر گوشی های پزشکی و otoscopes توسعه یافته برای استفاده در کنترل از راه دور برای اولین بار سازمان ملل جوامع برتر و بهداشت Livecare می تواند برای یک دست-سبک کنترل از راه دور ،

“شما می توانید گوش دادن به قلب و ریه ها و یا دیدن یک گوش درام با کیفیت بالا و گفت:” حمزه.

[email protected]

مرتبط

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>