‘Coronavirus’ کلید واژه مسدود کردن بینی به از دست دادن UK news ناشران £50 متر درآمد تبلیغ

Newsworks بدن, نمایندگی انگلستان, روزنامه ناشران است برآورد که بیش از متعصب دیجیتال نام تجاری اقدامات ایمنی در اطراف کلیدی “کوروناویروس” است رفتن به هزینه های صنعت £50 متر در از دست تبلیغات درآمد در سه ماه آینده در زمانی که پوشش آن است مسلما بیشتر مورد نیاز.

به منظور بالا بردن آگاهی از این آسیب اقدامات تنها بخشی از گسترده تر درآمد ساییدگی blocklists باعث این صنعت Newsworks راه اندازی کرده است #BackdontBlock ابتکار.

در گفتگو با اعضای این گروه گفت: “اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد برای سه ماه از دست دادن کل به اخبار برندها انتظار می رود £50m.” این بیماری همه گیر است که پیش بینی شده به آخرین بیش از سه ماه و برنامه های در حال ساخته شده به حساب برای شش.

اخبار صنعت درخواست تبلیغ برای حذف blocklists از اعتماد انگلستان, اخبار, برندها برای اطمینان از آنها را می توانید در ادامه به صندوق روزنامه نگاری. جدید شرایط اقتصادی دیده می شود متعدد newsbrands باید به کاهش به نگار دستمزد, BuzzFeed و معاون اوایل کردن دروازه PA فقط furloughed یک چهارم از کارکنان خود را.

Newsworks, اخبار رسانه های ارتباط و جامعه از سردبیران و همچنین به عنوان انجمن ناشران آنلاین, تبلیغات اینترنتی دفتر و موسسه پزشکان در تبلیغات همه پشت این طرح به سرعت بسیج خریداران برای حذف این اقدامات است.

تریسی د Groose اجرایی صندلی Newsworks نوشت که این نامه به نمایندگی از صنعت گفت: “در حالی که ما شاهد یک افزایش در تقاضا از خوانندگان برای اعتماد و دقیق گزارش, تبلیغات, ‘blocklists’ هستند جلوگیری از تبلیغات از ظاهر شدن در کنار داستان آنلاین با کلمه “کوروناویروس” در آنها.

“ما یکپارچه صنعت درخواست تجدید نظر به تبلیغ فوق العاده ساده است: به عقب و نه به بلوک های انگلیسی, روزنامه نگاری. لطفا حذف “کوروناویروس” از خود blocklists. خوانندگان با اتکاء ما در حال حاضر و ما با تکیه بر تبلیغات برای کمک به اطمینان از دریافت اطلاعات و مشاوره از بهترین منابع است.”

اخبار رسانه های ارتباط معاون اجرایی لین اندرسون افزود: “تبلیغ باید حمایت از این حیاتی خدمات عمومی ارائه شده توسط رسانه ها”.

آن را یک مشکل جدید. وجود آرایه ای از کلمات کلیدی که در حال از بین بردن ad درآمد از حیاتی رسانه های خبری – در حالی که اقدامات ایمنی را نمی وجود تمایل به در با کیفیت پایین تر منتشر کنید.

همجنسگرایان+ عناوین را ضربه سخت شده با کلید واژه مسدود کردن بسیاری از موضوعات در دستور کار خود ماهیت خود را جرقه دفاع از blocklists. اما ما دیده ایم پوشش فوتبال با کلمه ‘شاخه’ (اجتناب از تفنگ crime stories) و بازی تاج و تخت داستان اشاره به “حرامزاده” و ” قتل ” همه از دست دادن سهم خود را از درآمد.

با توجه به اختلال در دکه های روزنامه فروشی و روزنامه ها در حال تبدیل شدن بیشتر از همیشه وابسته به خانه تحویل و دیجیتال مصرف. با اینحال آنها باقی می ماند یک صدای قوی در طول بیماری همه گیر. دو هفته پیش محلی انگلستان, اخبار, عناوین همه با هم به یاد سالمندان در مستند آنها فراموش نشده است. “هنگامی که شما در خود ما وجود دارد با شما’ به عنوان خوانده شده صفحات عناوین سراسر برسد و Archant.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de