Coronavirus زنده, وبلاگ, جولای 31, 2020: CPS می پرسد پدر و مادر برای تصمیم گیری در هفته آینده, آیا برای فرستادن بچه ها به مدرسه برای کلاس های حضوری

ایلینویز’ دوباره بجای اول برگشتن در coronavirus موارد دیگری برخورد apex جمعه به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 1,941 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19.

که دولت کمترین تک روز caseload پس مارس 24 — گرفتی دو ماه اخیر شمارش مجموعه, یک روز پیش از آن.

مبارزه با کروناویروس به مراتب بیش از. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده روز شنبه در ایالت ایلینوی به عنوان دولت همچنان در نبرد با کوروناویروس.


اخبار

8:55 p. m. CPS می پرسد پدر و مادر برای تصمیم گیری در هفته آینده, آیا برای فرستادن بچه ها به مدرسه برای کلاس های حضوری

Chicago Public Schools students at Roswell B. Mason Elementary School on the South Side, Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

مدارس عمومی شیکاگو پدر و مادر خواسته شده است که برای تصمیم گیری در هفته آینده که آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه بخشی از زمان این سقوط و یا نگه داشتن آنها را به خانه با تنها یک روز از زندگی آموزش آنلاین.

انتخاب یک به یاد ماندنی یکی برای بسیاری از خانواده ها به عنوان آنها کشف کردن که چگونه به تعادل آموزش و پرورش فرزندان خود را با خطرات بهداشتی از جمع آوری در گروه های در طول کشنده بیماری همه گیر. در عین حال آن را در حال حاضر یکی از آنها باید یک ماه قبل از مدرسه را از سر بدون دانستن دولت از این ویروس در شهر در آن زمان و یا دقیقا چه منطقه سقوط نهایی طرح به نظر می رسد.

مقامات ارسال پیام به پدر و مادر بعد از ظهر جمعه آشکار یک Aug. 7 مهلت ارسال آثار برای این تصمیم توضیح داد این منطقه خواهد شد نیاز به زمان برای برنامه ریزی بر اساس چگونه بسیاری از خانواده ها تصمیم به استیک با آموزش از راه دور.

“منطقه رویکرد برای ارائه تمام وقت صفحه اصلی مبتنی بر یادگیری خواهد بود و متناسب با تعداد خانواده هایی که این گزینه را انتخاب کنید” این ایمیل از CPS اجرایی جانیس جکسون و آموزش و پرورش رئیس LaTanya McDade بخوانید.

با کمی شناخته شده در مورد جهت این ویروس در حال حاضر و هفت. 8 هنگامی که مدرسه سال است که مجموعه ای برای شروع آن ممکن است دشوار برای خانواده ها برای تصمیم گیری تحصیل. CPS نیز در روز جمعه برگزار شد و آخرین آن از پنج جلسات جامعه را به ورودی در سقوط آن چارچوب و در عین حال به موضوع نهایی آن طرح قرار می گیرند.

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار نادر عیسی.


8:33 p. m. شیکاگو میله می توانید شروع به خدمت به مشتریان در خارج — حتی اگر آنها نمی, خدمت به مواد غذایی

میله که بسته شده بود دوباره به داخل سالن خدمات پس از موجی از coronavirus در میان افراد جوان بدست کمی کمک از شهرستان.

دستورالعمل جدید اعلام کرد جمعه آن را کمی ساده تر کنون بارها و میخانه که همین حالا در خدمت مواد غذایی برای تنظیم مکان برای مشتریان به نوشیدن خارج است.

از جمعه, کسب و کار که در خدمت به الکل بدون خرده فروشی مواد غذایی مجوز ممکن است به طور موقت کار خود را در پیاده رو جلو طریق و گسترش شهر غذاخوری برنامه دفتر شهردار اعلام کرد.

خبرنگار امانوئل کاماریلو است داستان کامل.

6:58 p. m. ایلینوی گزارش بالاترین تک روز COVID-19 caseload پس ممکن است

Access Family Health Center in Englewood started providing coronavirus testing in May. خورشید بار فایل

ایلینویز’ دوباره بجای اول برگشتن در coronavirus موارد دیگری برخورد apex جمعه به عنوان مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی دیگر از 1,941 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19.

که دولت کمترین تک روز caseload پس مارس 24 — گرفتی دو ماه اخیر شمارش مجموعه, یک روز پیش از آن.

آخرین موارد تایید شده در میان یک رکورد 49,782 آزمون دریافت شده توسط دولت بود اما هنوز هم به اندازه کافی به منظور بالا بردن ایلینویز’ نورد رای مثبت طی هفته گذشته به 3.9 درصد.

این تعداد نشان می دهد که چگونه به سرعت این ویروس در حال گسترش بود و 2.6 درصد در پایان ماه ژوئن است.

دولت نشده در صدر 2,000 موارد از اواخر مارس زمانی که دولت دچار اوج خود COVID-19 تاثیر گزارش به طور متوسط در حدود 2100 موارد جدید و 100 مرگ و میر در هر روز.

و پس از ایلینوی منحنی مسطح از طریق ژوئن Gov. J. B. پریتزکر زنگ خطر به صدا در ثابت مورد افزایش در هفته های اخیر. در روز پنج شنبه هشدار داد که دولت “در خطر نقطه” در پرتگاه عظیم coronavirus flareup مانند آن دیده می شود در بسیاری از کشورهای دیگر.

خواندن گزارش کامل با آخرین شماره در اینجا.

5:26 بعد از ظهر فدرال آماده را یک گام بزرگ در Dirksen دادگاه — که در آن وجود دارد یک هیئت منصفه دادگاه شنبه

برای دو ماه گذشته در شیکاگو فدرال دادگاه به آرامی در تلاش برای بازگشت به کسب و کار.

Arraignments و صدور حکم جلسات رو به جلو رفته اند پس از تاخیر طولانی. برخی رخ داده است با تصویری دیگر با ماسک و اجتماعی فاصله. اما هر زمان که این سوال منصفه آمده است تا قضات باید فکر همان چیزی که با صدای بلند: اگر احضار خواهد منصفه ظاهر می شود ؟

به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در مورد به دریافت پاسخ خود را. اتاوا است و مجموعه ای به رفتن به دادگاه روز شنبه به اتهام وی از سوی مامورین او بارها و بارها تهدید مقامات فدرال که به دنبال او را زیر عصبانی اظهارات در Instagram به سوی نیکی هیلی و سپس سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد.

جنایی محاکمه با حضور هیئت منصفه از رابرت هاس 40 به نظر می رسد به شیکاگو برای اولین بار پس از coronavirus همه گیر آغاز شد. همچنین به نظر می رسد پر از مشکلات. یک وکیل درگیر در این پرونده به تازگی گفته قاضی “من احساس نمی امن” و خواستار اقدامات احتیاطی اضافی. هاس به نمایندگی خود هشدار داده شده است در برابر ساخت برخی نظرات به هیئت منصفه در مورد ویروس. و رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر هشدار داد تنها چند روز پیش از دور جدید تعطیلی به عنوان COVID-19 موارد کنه به بالا — با یک دادگاه فدرال مامور امنیتی میان به تازگی تشخیص داده شد.

خبرنگار جان Seidel است داستان کامل.

2:50 بعد از ظهر از دست خط مقدم: این شیکاگو و حومه سلامت کارگران جان خود را از دست به COVID-19

آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال مرگ هستند. در برخی از ایالتها پرسنل پزشکی حساب برای به عنوان بسیاری از 20 درصد از شناخته شده coronavirus موارد است. آنها تمایل به بیماران در بیمارستان ها و درمان آنها, خدمت آنها, مواد غذایی, تمیز کردن اتاق خود را. دیگران در معرض خطر کار در خانه های سالمندان و یا شاغل هستند به عنوان خانه بهداشت مشاوران.

“از دست رفته در خط مقدم” همکاری بین KHN و نگهبان تا کنون شناسایی کرده 878 چنین کارگرانی که به احتمال زیاد درگذشت COVID-19 پس از کمک به بیماران در طول بیماری همه گیر.

این از منطقه شیکاگو هستند که برخی از آنها تایید شده توسط اعضای خانواده کارفرمایان و بازرسان پزشکی.

جزئیات پروفایل مردم ما از دست به COVID-19 اینجا.

11:31 صبح چه Chicagoans فکر می کنم لری Lightfoot سفت COVID قوانین در میله, رستوران ها, ورزشگاه

ما خواسته Chicagoans: چه چیزی شما فکر می کنم از شهردار لری Lightfoot تصمیم به تشدید محدودیت بر روی, میله, رستوران ها و سالن های ورزشی پس از COVID-19 سنبله در میان افراد جوان ؟ برخی از پاسخ اند تغلیظ شده و به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

“او داده شده است هیچ انتخاب دیگری. او نیاز به نگه داشتن شهروندان امن است. من هیجان زده نیست اما خدا را شکر این بدتر نیست.” — Brice Notardonato Ellett

“بسیار عالی! او به پیروی از علم و این چیزی است که ما را نگه می دارد امن است. من واقعا به او اعتماد کنند.” — کریس Rutledge

ادامه مطلب خواننده پاسخ در اینجا.

9:18 صبح شیکاگو, جاز, آیکون تماس در اوایل روز از قرنطینه ‘بدترین لحظه که من همیشه می توانید به یاد داشته باشید’

تا ماه مارس شیکاگو پیانیست جاز اروین استاد در حال بازی نشان می دهد در گرسنه مغز در Lakeview هر سه شنبه شب و ارائه درس پیانو.

سپس همه گیر رسید. در عرض چند هفته او در بیمارستان بستری شد — نه از COVID-19 اما از آنچه که کارشناسان می گویند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک معنی داری اثر جانبی این بیماری همه گیر. استاد عمیق سقوط کرد و ناتوان کننده افسردگی است.

“همراه با این بیماری همه گیر و در آن لحظه زندگی من شد بسیار دشوار است,” او می گوید.

در مارس 10, او با بازی گذشته خود فرفره در گرسنه مغز است.

سپس استاد که به تنهایی زندگی می کند و به دلیل سن و سال او در یک گروه پر خطر برای coronavirus شروع quarantining در لینکلن پارک خانه.

فقدان تعامل اجتماعی در آورده با اقامت در خانه سفارش تقریبا بلافاصله شروع به گرفتن تلفات در سلامت روان خود را.

یک دوست نزدیک ایوان مربی او را برداشت تا در خانه اش در مارس 8 و او را به مرکز پزشکی دانشگاه راش به روانپزشکی که در آن استاد پذیرفته شد. مبتلا به افسردگی شدید او باقی مانده وجود دارد و شش هفته.

“در سه روز اول من وجود دارد, من به دنبال یک پنجره به پرش به طور جدی. من با گرفتن یک مقدار مشخصی از مواد مخدر, من نمی دانم آنچه را که آنها بودند و من بسیار بهتر است.”

دفعات بازدید: داستان کامل از کارولین هرلی در اینجا.

8:02 صبح Coronavirus زده می شود ریه پیوند پس از سفر به شیکاگو می گویند ‘خداحافظ’

Mayra رامیرز در توصیف بدترین لحظه زمانی که او را به مرگ نزدیک و مادر او گفته شده بود برای گرفتن اولین پرواز به شیکاگو آمده خداحافظی.

به عنوان رامیرز صحبت کرد پنج شنبه, مادرش نشسته چند پا دور, خاموش, بسیاری از چهره او و او را بیرون احساسات پنهان پشت یک فولاد ،

“What hurts the most است دانستن همه چیز خانواده من رفت و از طریق در طول زمان من انتوبه گفت:” رامیرز آرام به عنوان او به نظر می رسد با این تیم از شمال غربی بیمارستان یادبود پزشکان که تضمین مادر او تا به حال هرگز به مطلق که افتضاح کلمه “خداحافظ.”

رامیرز, 28, شیکاگو, Brian antonio figueiredo یک خانم 62 ساله ای مکانیک از دریاچه زوریخ شد هر دو شمال غربی بیمارانی که ساخته شده تاریخ: آنها برای اولین بار در کشور به دریافت دو ریه پیوند پس از coronavirus نابود ارگان آن.

رامیرز حقوقی که به شهرستان نقل مکان کرد از North Carolina شش سال پیش به خبرنگاران گفت که او می خواهم مراقب باشید که این بیماری همه گیر در نوردید. او در خانه مانده بیشتر, اما هنوز هم مریض شدم. در ماه آوریل او به نام دکتر پس از او از دست رفته حس خود را از طعم و مزه و بو و احساس خستگی بیش از حد. هنگامی که او تا به حال غش جادوها بعد از آن در همان ماه او را به شمال غربی اتاق اورژانس.

“از من خواسته شد که می تواند در ساخت تصمیم گیری پزشکی برای من” رامیرز توضیح داد. مادر او, او گفت:. چند دقیقه بعد او بود که متصل به دستگاه تنفس مصنوعی. چند هفته آینده به یک تاری با رامیرز اغلب قادر به تشخیص واقعیت از او مکرر کابوس.

دریافت نسخه کامل از خبرنگار استفانو اسپوزیتو در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

2:44 بعد از ظهر توسط کالج فصل فوتبال ارزش آن را?

اگر فوتبال کالج ها به نوعی باعث می شود آن را به این زمینه همه ما به یک پوسته از یک فصل است.

کمتر بازی. کنفرانس حباب. تعداد محدودی از طرفداران در استادیوم — یا شاید هیچ کدام در همه.

آن است که واقعا ارزش به خطر انداختن سلامت بازیکنان و مربیان و بوستر برای این کار ؟

توانا جنوب شرقی کنفرانس است که تولید 10 از 14 ملی قهرمانان تحویل grimmest سیگنال پنج شنبه که این خواهد بود که یک فصل دیگر اگر در واقع وجود دارد یک فصل در میان مواج همه گیر است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از محو شدن.

زیر شدید حرکت می کند در حال حاضر نهاد بزرگ ده Pac-12 و سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس SEC اعلام کرد 10-بازی کنفرانس-تنها برنامه است که نمی خواهد شروع و تا اواخر ماه سپتامبر. بزرگ 12 خواهد شد به احتمال زیاد باید به دنبال کت و شلوار با وجود ساخت یک فشار تهاجمی به بازی کامل 12-برنامه بازی حتی به عنوان استخر بالقوه غیر لیگ مخالفان را مي خشكاند.

کاهش حباب مانند برنامه به طور موثر تگرگ مری به صرفه جویی در یک فصل است که رک و پوست ممکن است ارزش صرفه جویی در این نقطه است.

جزئیات کامل ستون در اینجا.

8:04 صبح توالت مشکلات بدتر توسط COVID بحران

تیم پیل مدیر اجرایی آمریکا دستشویی انجمن به تازگی یک ایمیل فوری از ویچیتا هشدار او که حمام در ایستگاه اتوبوس در مرکز شهر بود که به روی عموم بسته; می تواند این آرا کمک کند ؟

در حالی که Baltimore-بر اساس گروه در نظر گرفته شده است به آدرس فرد توقیف توالت در سراسر این زمین پیل پاسخ پرستانه.

“شهرداری ها و دولت ها کاهش یافته است توپ در 20 سال گذشته و باید استعفا مسئولیت های خود را به صاحبان فروشگاه های ایستگاه های گاز و eateries,” او نوشت. “در حال حاضر که COVID آمار, آن مهم تر از همیشه برای ‘عمومی’ امکانات به انجام بخشی خود را و نگه داشتن آنها را باز کنید.”

که جدا از این موضوع که آیا مردم باید حتی رفتن به دستشویی های عمومی که باز هستند. عمومی, حمام و سرویس بهداشتی کامل ویروس پخش. غریبه ها جمع آوری و در کوچکترین فضای ممکن است. آنها در انجام وظایف است که پس از آن ارائه شده به چرخش گردابها از آلودگي به لطف سیفون توالت و لعنتی از طریق اتاق با دست dyers.

دو مشکلات مربوط سپس: نگه داشتن حمام و سرویس بهداشتی و بهبود ایمنی خود را.

جزئیات نیل استاینبرگ کامل ستون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر