Coronavirus زنده, وبلاگ 30 ژوئن 2020: ایلینوی به پایان می رسد در ماه ژوئن با حدود نیمی روزانه COVID-19 مرگ و میر و موارد جدید را به عنوان در اوج ماه مه

نیمه اول سال 2020 به یک روز خوب توجه داشته باشید برای, ایلینوی, اما نه چندان بزرگ برای بقیه متحده آمریکا

در مجموع 14 COVID-19 مرگ و میر ثبت شد در روز سه شنبه. این ششمین روز متوالی کاهش COVID-19 مرگ و میر در ایلینوی — فقط 15 مرگ و میر ثبت شد یکشنبه — به عنوان دولت همچنان فاز 4 از بازگشایی.

در سراسر کشور این اعداد اصلا نگاه بزرگ. موارد هنوز صعودی در جنوب غربی و مناطق کشور است. ایالات متحده “رفتن در جهت اشتباه” با کروناویروس صعودی به شدت به اندازه کافی است که دکتر Anthony Fauci گفته سناتور شنبه در برخی از مناطق در حال قرار دادن کل کشور در معرض خطر — فقط به عنوان مدارس و کالج ها در حال کشتی با چگونه با خیال راحت بازگشایی شده است.

در اینجا چیزی است که امروز اتفاق افتاده است در مبارزه با کروناویروس در شیکاگو دولت و سراسر کشور:

اخبار

8:50 p. m. ایلینوی به پایان می رسد در ماه ژوئن با حدود نیمی روزانه COVID-19 مرگ و میر و موارد جدید را به عنوان در اوج ماه مه

AP عکس

به عنوان coronavirus موارد عود به بالاترین رکورد در کشورهای دیگر که بازگشایی زودتر ایلینوی بسته از ماه ژوئن با دور دیگری از پایین روزانه شماره روز شنبه نشان می دهد دولت همه گیر منحنی است که هنوز هم قوس رو به پایین در حال حاضر.

ایلینوی وزارت بهداشت اعلام کرد 23 اضافی و میر نسبت به COVID-19 و 724 به تازگی تایید موارد ویروس. که می آفریند دولت تلفات به 6,923 میان 143,185 افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس از اواخر ماه ژانویه است.

دولت به طور متوسط حدود نیمی از موارد جدید مرگ و میر در هر روز در ماه ژوئن نسبت به ماه مه ایلینوی ضربه خود را آشکار coronavirus اوج.

دولت رنج می برد و تقریبا نیمی از آن به طور کلی caseload و مرگ و میر در مارس با حدود 67,300 مثبت تشخیص و 3,076 زندگی از دست داده است. این بدان معناست که مقامات اعلام کرد به طور متوسط حدود 99 مرگ و میر و 2,172 موارد جدید در هر روز است.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط Mitchell Armentrout اینجا.

8:10 p. m. Fauci: با افزایش coronavirus موارد در برخی از مناطق کل کشور در معرض خطر است

ایالات متحده “رفتن در جهت اشتباه” با کروناویروس صعودی به شدت به اندازه کافی است که دکتر Anthony Fauci گفته سناتور شنبه در برخی از مناطق در حال قرار دادن کل کشور در معرض خطر — فقط به عنوان مدارس و کالج ها در حال کشتی با چگونه با خیال راحت بازگشایی شده است.

با حدود 40 ، 000 مورد جدید گزارش یک روز Fauci دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: “نمی شود شگفت زده اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف.”

“من بسیار نگران هستم” او گفت: جلسه بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

عفونت به سرعت در حال افزایش عمدتا در بخش هایی از غرب و جنوب و Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آمریکایی ها در همه جا خواهد شد که برای شروع به دنبال توصیه های کلیدی اگر آنها می خواهند به بازگشت به فعالیت های عادی مانند رفتن به مدرسه.

“ما باید به دریافت این پیام است که ما همه در این با هم” با پوشیدن ماسک و نگهداری از جمعیت گفت: Fauci, بیماری های عفونی ارشد در موسسه ملی بهداشت.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط آسوشیتد پرس در اینجا.

6:05 بعد از ظهر به عنوان coronavirus roars بنابراین آیا نشانه هایی از یک دور جدید از اخراج

واشنگتن — بازگشایی توسان تاریخی هتل کنگره به طول انجامید کمتر از یک ماه.

مدیر کل تاد Hanley در 4 ژوئن به پایان رسید دو ماه coronavirus مستند و بازگشایی 39-اتاق هتل در نیمی از-ظرفیت, همراه با یک مجاور رستوران برای ناهار خوری. در عین حال با گزارش COVID-19 موارد خونتان در سراسر آریزونا Hanley ساخته دردناک تصمیم آخر هفته گذشته به, در حال حاضر.

“ما در حال بسته شدن همه چیز” او گفت:. “ما می خواهیم به زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر.”

این حرکت به این معنی است که یک بار دیگر بسیاری از Hanley کارکنان خواهد شد از دست دادن شغل خود را حداقل به طور موقت. به جز برای تقریبا ده که مورد نیاز برای حفظ یک قرن مالکیت بیش از 50 کارگر او به یاد می آورد خواهد بود گذاشته برای بار دوم.

تجدید حیات از تایید COVID موارد در سراسر جنوب و غرب — و تعلیق و یا برگشت مجدد دهانه از کافه ها و هتل ها و رستوران ها و دیگر کسب و کار — است که به خطر انداختن امیدوار است برای یک جهش اقتصادی در منطقه و شاید سراسر کشور. در خطر هستند شغل از میلیون ها نفر از افرادی که چسبیده به امیدوار است که خود را از اخراج گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی این بهار را به اثبات کوتاه زندگی می کردند.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط آسوشیتد پرس در اینجا.

5:10 p. m. بیشتر گلدان مجوز به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19

سرزنش مداوم coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر روز دوشنبه با صدور یک فرمان اجرایی به تاخیر انداختن مجوز به رشد حمل و نقل و دم شاهدانه محصولات.

ایلینوی وزارت کشاورزی که تنظیم شاهدانه کشت امکانات اعلام خواهد کرد که این مجوز صادر خواهد شد با توجه به پریتزکر را سفارش دهید.

مجوز که انتظار می رود اعطا جمعه شامل 40 برای هر دو تولید کنندگان صنایع دستی و infusers و نامعین شماره برای حمل و نقل.

بحران بهداشت و دو بار باعث پریتزکر به فشار مهلت ارسال برنامه های کاربردی برای مجوز از اصلی به دلیل تاریخ مارس 16 مارس 30. پریتزکر امضا جهت مشابه در اواخر ماه آوریل است که به طور نامحدود به تعویق افتاد صدور 75 گلدان جدید فروشگاه مجوز هر چند مقامات پس از نشان داده اند کسانی که مجوز اعطا خواهد شد به طور متناوب در ماه های آینده.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط تام Schuba اینجا.

3:50 p. m. ایلینوی گزارش 14 بیشتر coronavirus مرگ و میر پایین ترین چوب خط حساب کردن در ماه

ایلینوی گزارش آن کمترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در سه ماه برای دومین روز متوالی به عنوان دولت بازگشایی در جریان است.

ایلینوی وزارت بهداشت گزارش اضافی 14 COVID ناشی از مرگ و میر در دوشنبه آوردن دولت تلفات به 6,902. قربانیان زندگی در طبخ شهرستان DuPage County و پری کانتی و شد بین سنین 30 و 90 سال است.

این کمترین تعداد مرگ و میر در دولت ثبت نام از مارس 30, زمانی که فقط هشت ثبت شد. این هم ششمین روز متوالی کاهش COVID-19 مرگ و میر — فقط 15 مرگ و میر ثبت شد یکشنبه — به عنوان دولت همچنان فاز 4 از بازگشایی.

دفعات بازدید: داستان کامل توسط Mitchell Arementrout اینجا.

1 p. m. MLB بازیکن می گوید COVID-19 همه گیر ‘ساخته شده است که این فصل بیس بال … یک خطر من راحت مصرف’

Colorado Rockies outfielder ایان دزموند قصد دارد به نشستن در این فصل با خانواده اش و کمک به رشد جوانان بیس بال در زادگاه خود در فلوریدا.

34-در سال دزموند نوشت: دوشنبه شب در Instagram که “COVID-19 همه گیر شده این فصل بیس بال که در معرض خطر است من راحت گرفتن.” اما او مشت زن همچنین با اشاره هزاران مسائل در بیس بال از جمله نژادپرستی و تبعیض جنسی, همجنسگرا ستیزی و اجتماعی و اقتصادی و نگرانی است.

“با همسر و چهار فرزند جوان است که مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه در جریان است در جهان, صفحه اصلی جایی است که من باید در حال حاضر” دزموند نوشت: در Instagram. “خانه برای همسرم, Chelsey. صفحه اصلی کمک کند. صفحه اصلی راهنمای. صفحه اصلی پاسخ به بزرگتر من سه پسر’ سوال در مورد کوروناویروس و حقوق مدنی و زندگی است. خانه به پدر خود.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

10:08 a. m., شبکه’ DeAndre Jordan می گوید که او coronavirus نمی پیوستن به تیم در فلوریدا

DeAndre Jordan می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و نخواهد بود پیوستن به بروکلین نتز در فلوریدا زمانی که NBA فصل رزومه.

اردن اعلام کرد که وضعیت خود را در توییتر ساعت پس از همکار شبکه پخش اسپنسر Dinwiddie گفت: ورزشی که او تا به حال آزمایش مثبت بود و تجربه علائم.

آنها به این شبکه حداقل شش بازیکن که آزمایش مثبت برای ویروس. چهار نفر دیگر شد در ماه مارس زمانی که کوین دورنت گفت: او یکی از آنها بود.

اردن نوشت که او تا به حال آموخته های خود را تشخیص یکشنبه شب پس از بازگشت به نیویورک و آن را تایید کرد دوباره جمعه.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

9:10 صبح COVID-19 موارد نوردی در تگزاس که در آن پلیس بالا رفت و به دیدار مادر بیمار

به عنوان خشونت اسلحه گریبانگیر شیکاگو در تابستان یکی دیگر از آخر هفته در شیکاگو اداره پلیس Supt. دیوید براون در زمان بداهتا سفر به تگزاس برای دیدار با مادر و پس از او آزمایش مثبت جمعه برای COVID-19.

سخنگوی پلیس Howard لودویگ گفت قهوه ای صرف کمی بیش از یک روز در زادگاه خود دالاس که در آن او به ملاقات مادر خود را از طریق یک پنجره.

“سرپرست اتحاد کامل ایمان در رهبری تیم دسته که روز به روز عملیات پلیس شیکاگو بخش” لودویگ گفت.

COVID-19 موارد به تازگی مشخصی در تگزاس و کشورهای دیگر است که باید کاسته محدودیت های مربوط به این ویروس منجر مقامات آن کشور است و دیگران به معکوس ، تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اذعان کرده است که دولت نرخ عفونت گرفته است “بسیار سریع و بسیار خطرناک است به نوبه خود” با اشاره به یکشنبه که فقط در هفته “روزانه تعداد موارد [است] از به طور متوسط حدود 2000 به بیش از 5000 نفر در هر روز است.”

دفعات بازدید: داستان کامل از تام Schuba اینجا.

8:02 صبح مشکل خانه سالمندان تلاش برای بوت زن که دختر مورد انتقاد قرار تسهیلات کت و شلوار می گوید:

غرب حومه خانه سالمندان که در آن 12 ساکنان درگذشت coronavirus رسم به پا زدن کردن یک زن مسن به خاطر دختر او با انتقاد از مشکل تسهیلات با توجه به طرح دعوی در دادگاه دختر ثبت شده است در طبخ شهرستان مدار دادگاه.

Lottie با اسمیت 82 بود در وستچستر بهداشت و مرکز توانبخشی در وستچستر در اواخر ماه مارس زمانی که او به نظر می رسد درد و رنج از COVID-19 علائم با توجه به کت و شلوار و دخترش, Loretta بردی در برابر خانه سالمندان است.

“مدیر شده اند باید توجه بیشتر به ساکنان” با توجه به بردی که گفت مادر او مبتلا به کروناویروس در نهایت بهبود باقی می ماند و در همان مرکز. “شکایت ما افتاد در گوش کر.”

در 25 مارس اسمیت فرستاده شده به مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود با تب بالا و دشواری تنفس با توجه به کت و شلوار. او در بازگشت به خانه سالمندان اما دوباره در بیمارستان بستری شد مارس 26 بعد از سقوط و دچار تشنج طرح دعوی در دادگاه گفت: و او سقوط چهار برابر بیشتر است.

خبرنگار فرانک اصلی داستان کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

10:07 صبح اجباری, دانشکده فوتبال, شیوه در زمان بیماری همه گیر در حال آجیل

NCAA است فقط حکومت است که اجباری, فوتبال, شیوه می توانید شروع در ماه جولای پیش بینی یک فصل کامل از فوتبال کالج است. این آجیل است. همه گیر نیست و دور آن را صعودی در بیش از 29 متحده با هفت گزارش پرونده جدید برای موارد در یک روز. آمده است که باز زود بدون پادمان کافی تگزاس و فلوریدا و آریزونا — در حال حاضر در صورت گسترش این بیماری همه گیر است که ممکن است به زودی اگزوز تامین تخت بیمارستان. مرگ و میر در حال حاضر بیش 125,000. افزایش تعداد افراد جوان در حال ابتلا به این بیماری احتمالا به دلیل فقدان اجتماعی فاصله گرفتن از تمسخر و تحقیر برای ماسک است که به همراه بازگشایی در بسیاری از ایالات — و البته در کاخ سفید خود را.

فوتبال یک تماس فیزیکی ، Coronavirus است انتقال از طریق قطرات تنفسی. اگر آلوده ورزشکار دستمال بینی و یا دهان خود بین نمایشنامه و یا بیرون می کشد و دهان خود را نگهبان او این ویروس را در دست خود خواهد شد که در تماس های مکرر با بازیکنان دیگر. آیا کسی شکی نیست که این ویروس گسترش مانند آتش سوزی یک بار در اردوگاه های کار اجباری و تماس با دریل آغاز شد ؟

دانشگاه آماده است به خطر زندگی از بازیکنان اما باز خود را تا به مسئولیت.

جزئیات کامل op-ed از جسی جکسون در اینجا.

7:48 صبح آن را از من: COVID-19 جدی است

آن آغاز شده و با لرز و دندان قروچه, به دنبال یک لجبازی سرفه و گلو درد. با آب و هوای گرم و دولت در حال حرکت به فاز 3 من نمی بلافاصله فرض کنیم من تا به حال تبدیل شدن به آلوده. اما به عنوان من سرفه ادامه داشت و من لرز شد شبانه من متوجه شدم که نیاز مشاوره پزشکی. پس از مشاوره از دکتر خود من در زمان استفاده از شمال غربی بیمارستان پیاده روی تا تست. روز بعد به من گفته شد که من تست مثبت برای COVID-19.

توجه من بلافاصله تبدیل به مردم من ممکن است در معرض. نگرانی اول من بود و من برای خانواده ام. من دیگر نگرانی برای من دفتر و حفظ عملیات در حالی که مطمئن شوید کارکنان من به دنبال توصیه های پزشکی و از خود جدا کردم و تست شده اگر مورد نیاز است. ما در پی دستورالعمل های بهداشتی برای تمیز کردن و استریل ما تامپسون مرکز دفاتر در حالی که کارکنان که تا به حال به طور منظم در تماس با من از خانه کار می کنند.

من هم اطلاع سازمان از حوادث من حضور داشتند و همچنین برخی از شرکت کنندگان به طوری که آنها می تواند خود جدا و به دنبال توصیه های پزشکی.

همانطور که برای خودم, من را از خود جدا در اتاق خواب من و پیوست آن کار از خانه. من نا امید شده توسط سلول من و خستگی است که باعث می شود تماس های تلفنی و یا زوم جلسات احساس می کنم مثل من فقط بازی یک بازی بسکتبال. علائم در حالی که بسیار ناراحت کننده در زمان خفيف بود و من باید در بیمارستان بستری شود. من احساس می کنم خوش شانس به تجربه برخی از علائم شدید. من می خواهم به موضوع یک هشدار قوی: COVID-19 رفته است.

جزئیات کامل ستون از ایالت ایلینوی دادستان کل Kwame رائول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *