Coronavirus شما را عقب براند عروسی, لغو سفر ؟ آنچه مصرف کنندگان نیاز به دانستن است.

بروک شوارتز امضا بیش از یک دوجین قرارداد برای مارس 28 عروسی.

محل پذیرایی, الکل, عروسی, برنامه ریز, فیلمساز, عکاس, روشنایی, limo, مو و آرایش, گل و دکور اقامت در هتل و officiant. حتی اواخر شب تنقلات و gelato سبد خرید.

تمام اضافه کردن به ده ها هزار دلار است.

اما coronavirus همه گیر باعث شوارتز و نامزد رایلی Breese که زنده در دریاچه به خود بگویید 200 مهمان آنها تماس عروسی خود را روز یکشنبه گذشته.

هنوز هم آنها خوش شانس بودند. هیچ یک از فروشندگان به استناد “بدون بازپرداخت” سیاست. و همه او اجازه برنامه ریزی مجدد این رویداد بزرگ که در زمان یک سال به برنامه ریزی.

“خوشبختانه ما فروشندگان عالی شد می گوید:” شوارتز 28 که موکول برای تابستان. “وجود دارد نه یک فرد که گفت:” نوچ نمی تواند آن را انجام دهد.’ ”

دیگران ممکن است بسیار خوش شانس است ، ملت فوری تمرکز شده در ایمن ماندن. اما به عنوان زمان خطر برای مردم و کسب و کار مطمئن شوید که به در نهایت در دادگاه بیش از اختلافات است که بوجود می آیند که یک رویداد نمی تواند برگزار شود و یا سفر تا به حال به لغو و از آنجا که از virus.

“وجود خواهد داشت بسیاری از دادخواهی می گوید:” وکیل باربارا مولر که متخصص در شرکت های بزرگ و تجاری قانون است.

با توجه به وضعیت برخی ممکن است یک مورد قوی برای بازپرداخت. در شرایط مربوط به می گویند رویداد یا جلسه لغو در ایلینوی مصرف کنندگان می تواند استدلال می کنند “عدم امکان” — آنها نمی تواند نگه دارید تا پایان خود را از قرارداد خود را به این دلیل که دولت دستور داد آنها را به جمع شدن در گروه های بزرگ.

“تمام هدف من اجاره [یک سالن عروسی] این است که به طور کامل شکست خورده است — که می توان این استدلال که عروس می سازد” مولر می گوید.

که ممکن است به نظر می رسد حس مشترک. اما وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که چگونه قضات ممکن است قانون است. کمی وجود دارد به این مقایسه شیوع را در تاریخ اخیر و برخی از قضات ممکن است بتراشیم به سخت زبان قرارداد.

بسیاری از قراردادها شامل “قانون خدا” و یا “نیروی majeure” جملات پوشش فجایع اجتناب ناپذیر. چنین جملات معمولا تعریف شرایطی خواهد بود که تحت پوشش مانند گردباد و زلزله و سیل و یا حوادث مشابه.

اما اکثر قراردادهای نمی دهد خاصی برای بیماری های همه گیر جهانی. یک قاضی می تواند تصمیم بگیرد که یک ویروسی همه گیر نیست و شبیه به یک زلزله و پیچیده فرد شاید باید پیش بینی احتمال یک بیماری همه گیر پس از سارس در سال 2003 و ابولا در سال 2014 می گوید تگزاس تجاری دادخواهی وکیل Joshua M. سندلر است که ارائه مشاوره به مشتریان در مورد لغو South by Southwest جشنواره در Austin, Texas.

“جهانی پاتوژن در نظر گرفته شود یک عمل خدا ؟ که می تواند به هر دو راه” سندلر می گوید.

اگر همه گیر باعث شد که دولت برای تعطیل کردن رویداد خود را مختل و یا خرید خود را, شما احتمالا در محکم زمین او می گوید.

در برخی موارد بیمه می تواند کمک کند. شوارتز, دریاچه, عروس, خریداری لغو و به تعویق افتادن بیمه برای $500 برای صلح از ذهن.

برخی از قراردادها و بیمه نامه ها گسترده برای مثال سفر بیمه پوشش لغو “به هر دلیلی.” دیگران محدود بازپرداخت باریک مجموعه ای از شرایط است.

David B. گودمن بنیانگذار گودمن قانون در شیکاگو و یک کارشناس بیمه دادخواهی می گوید مصرف کننده در قرارداد اغلب نوشته شده است برای محافظت از فروشنده و نه خریدار.

یکی از گودمن مشتریان به تازگی تلاش برای به دست آوردن بازپرداخت برای پسرش لغو سفر مدرسه به اروپا است. تور اصرار قرارداد اجازه آن را به کوپن و نه نقدی بازپرداخت.

به دنبال چاپ خوب روشن بود که حتی یک بیماری همه گیر نمی خواهد نیاز به پول نقد بازپرداخت گودمن می گوید.

“اسناد به جلو پیش بینی کرده بود یک شرایط مانند این و شرطی برای خود برخی از امداد رسانی به طوری که آن را سخت به چالش که” او می گوید.

همان تور اپراتور نیز به فروش می رسد سفر بیمه است که معلوم نیست پوشش همه گیر مربوط به لغو یا. یک مصرف کننده می تواند استدلال می کنند که یک کسب و کار فریبنده عمل — اما نیاز به در نظر گرفتن که آیا این امر می تواند به ارزش پر کردن طرح دعوی در دادگاه.

داشتن یک رئیس جمهور, فرماندار, شهردار و یا منطقه مدرسه خود را در رویداد غیر ممکن است با بستن مرز و یا خاموش کردن مکان تجمع یک چیز است. آن خواهد بود murkier از نظر قانونی به دنبال ادعای لغو مصرف کنندگان را انتخاب کنید تا به نام زیر فعلی توصیه های پزشکی.

جان و جولیا لینچ از مرکز شمالی برنامه ریزی شده بود را سه پسر به آریزونا در این ماه برای دیدن توله در بهار آموزش و برای دیدن برخی از بسکتبال و هاکی بازی. آنها پنج رزرو بلیط در خطوط هوایی یونایتد با استفاده از 325,000 در مایل در آنها انباشته بیش از یک دهه با خود MileagePlus-مارک کارت اعتباری. آنها پرداخت $11.20 هزینه برای هر بلیط در مجموع $56.

اما زمانی که همه طرفدار ورزشی لیگ لغو و یا به تعویق افتاد همه چیز و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه مردم به ماندن در خانه Lynches لغو شد.

آنها شوکه شده بودند برای دریافت اطلاع از ایالات که برای قرار دادن مایل در حساب خود را شارژ آنها $125 تهیه هزینه هر بلیط در مجموع $625 یک نشانه گذاری حدود 1,100%.

“این ظالمانه” جان لینچ می گوید. “این چیزی نیست که نیاز به هیچ گونه تلاش. کلیسای کاتولیک لغو توده اما شما در حال رفتن به چوب ما با یک هزینه به لغو یک پرواز?”

پس از شیکاگو سان-تایمز خبرنگار تماس متحد هواپیمایی گفت: خانواده این اجازه می دهد آنها را به لغو پروازها و reschedule در عرض یک سال بدون نیاز به redeposit مایل و متحمل شدن هزینه است. و اگر خود را جدید برنامه سفر با استفاده از کمتر مایل آنها می توانید نگه دارید و مایل اضافی در حساب خود را بدون هیچ هزینه اضافی.

خانواده پذیرفته شده است.

Julia Lynch (right), with husband John and two of their sons, used 325,000 miles to book five plane tickets for a baseball-themed family vacation. Canceling proved trickier.
جولیا لینچ (راست) با جان و دو نفر از فرزندان خود استفاده 325,000 مایل به کتاب پنج بلیط هواپیما برای یک بازی بیس بال با مضمون تعطیلات خانواده. لغو ثابت سختتر است.
ارائه شده

در چنین شرایطی مصرف کنندگان در رحمت شرکت و باید از آنها بخواهید برای یک استثنا کارشناسان می گویند. بسیاری از شرکت های در حال خم شدن قوانین خود را در طول COVID-19 گیر waiving هزینه برای لغو یا تغییر.

در هفته های آینده مصرف کنندگان خواهد بود بدانم در مورد همه چیز از اینکه سلامت خود هزینه های باشگاه باید سرشکن (بسته برخی از باشگاه ها انجام می دهند این خود به خود) به این که آیا بچه های خود را’ خوابگاه پرداخت باید تا حدی مسترد (برخی از مدارس با توجه به این) آیا آنها سزاوار استراحت در بیمه اتومبیل برای رانندگی به عنوان مقدار (مصرف کننده گروه ها خواستار تخفیف).

در برخی موارد مانند با nonrefundable اتاق های هتل خریداری شده از طریق یک سایت تخفیف مصرف کننده می تواند در نهایت داشتن به خوردن از دست دادن میشیگان می گوید وکیل Daniel H. Minkus یک کارشناس در کسب و کار و قانون املاک و مستغلات. چرا که آن را هنوز هم ممکن است برای رفتن به هتل و استفاده از اتاق به عنوان طولانی به عنوان هتل باز می ماند. مردم تصمیم به خطر زمانی که آنها کلیک بر روی “بدون بازپرداخت” خرید Minkus می گوید: “در تمام احتمال, مصرف کننده در حال رفتن به گرفتن گیر کرده است.”

کارشناسان می گویند شرکت داشته باشیم باید آنها نیاز دارید را به نفع مشتریان پس از این بحران به پایان می رسد. خریداران می توانند به مدت طولانی خاطرات و کمی خوب می تواند یک راه طولانی بروید.

کسب و کار ممکن است قادر به تکیه بر خود بیمه نامه برای کمک به پوشش ضرر و زیان برای لغو بسته به اینکه چگونه به طور گسترده سیاست نوشته شده است.

همراه با دیگر روش زندگی ما تغییر داده شده اند coronavirus ممکن است تغییر چگونه ما مشاهده تمام معاملات ما را. این که آیا آن یک چاپ قرارداد فروش و یا چک کردن یک جعبه موافقت با شرایط و ضوابط بسیاری از مصرف کنندگان blithely خرید بدون خواندن هر یک از آن.

“شما باید به فکر می کنم: چه آن واقعا چیست ؟ چه هستند که ما پذیرش?” گودمن می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net