Coronavirus ماسک راهنمای: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ماسک همه ما نیاز به پوشیدن

با تشکر از coronavirus همه گیر آمریکایی ها از بین رفته اند را مشاهده و در صورت ماسک به عنوان یک دمدمی از ویژگی های بزرگ-زندگی شهری در آسیا به احساس تقریبا برهنه و بدون یک زمانی که ما گام به گام در داخل یک فروشگاه مواد غذایی است.

های متعدد در شیکاگو و حومه موظف اند که در صورت ماسک توان در برخی از تنظیمات عمومی. و آغاز آوریل 1 Gov. J. B. پریتزکر دستور داده است تا همه مردم در ایلینوی “به پوشیدن چهره-پوشش و یا یک ماسک زمانی که در یک محل عمومی که در آن آنها نمی توانند حفظ شش پا اجتماعی فاصله است.” که خواهد شد و حداقل تا مارس 31.

دولت فدرال در حال حاضر توصیه آمریکایی ها به پوشیدن پارچه ماسک در مکان های عمومی به ویژه در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

دانشمندان می گویند این کروناویروس که باعث COVID-19 به احتمال زیاد چوب در اطراف به طور نامحدود.

بنابراین با مردم احتمالا پوشیدن ماسک تمام تابستان و احتمالا به 2021 در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

انواع مختلف ماسک صورت

  • N95 ماسک: این ماسک یکبار مصرف مجهز محکم به صورت فلزی پل بیش بینی و گروههای که کشش اطراف سر. آنها بلوک 95% ذرات از 0.3 میکرون یا بزرگتر — اما آنها برای بسیاری از ما است. این ماسک شما ببینید متخصصان پزشکی پوشیدن اغلب خود را تحت پلاستیکی شفاف صورت سپر.
  • پزشکی یا جراحی ماسک: همچنین استفاده شده توسط پرسنل پزشکی اما در حال حاضر در حال استفاده توسط عموم مردم بیش از حد این ماسک یکبار مصرف فیلتر در حدود 60% به 80% از ذرات. آنها شامل یک مستطیل مانند کاغذ پوشش برگزار شد در سراسر چهره با چسبناک حلقه بر گوش.
  • پارچه ماسک: این می تواند طیف وسیعی از گرم و نرم دو لایه محکم بافته شده پارچه ماسک با الاستیک گوش حلقه (بهترین) به bandana بخور در سراسر صورت خود را (به عنوان خوب نیست).
Kazimieras Urbonavicius wears a cloth face mask as he volunteers at a personal protective equipment drive at the United Center.
Kazimieras Urbonavicius می پوشد یک پارچه ماسک صورت او به عنوان داوطلب در تجهیزات حفاظت فردی رانندگی در ایالات مرکز.
Ashlee Rezin گارسیا / آفتاب نیوز

چرا پوشیدن ماسک?

یک ماسک کمک می کند تا نگه داشتن قطرات از دهان یا بینی از گرفتن بر دیگران. و یک ماسک — حتی خوب ماسک های پارچه ای — ممکن است کمک به جلوگیری از ویروس ذرات از رسیدن به راه هوایی خود را.

این فکر که 25 درصد یا بیشتر از مردم با COVID-19 بدون علامت که بدان معنی است که شما و یا هر کسی که شما روبرو می شوند را می توان در سکوت ریختن ویروس ذرات می گوید: مارگارت Gardel یک استاد فیزیک در دانشگاه شیکاگو که در حال مطالعه ماسک صورت به عنوان بخشی از N95Decon.org چند دانشگاه کنسرسیوم.

“این است دلیل واقعی ما می خواهیم عموم مردم به پوشیدن ماسک,” او می گوید.

اما یک ماسک است جادویی. شما هنوز هم نیاز به نگه دارید تا اجتماعی فاصله, اجتناب از لمس کردن صورت خود را و شستن دست های خود را اغلب برای محافظت از خودتان را از coronavirus.

کجا می توانم دریافت کنم ؟

N95 ماسک در حال تولید تنها برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی و اولین پاسخ دهندگان. بنابراین مگر اینکه شما در حال حاضر در خانه شما نمی قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک.

اگر شما یک N95, شما می توانید استفاده از آن برای کارهای, با دو هشدارهای:

  • استفاده از آن تنها یک بار در هفته برای کمک به اطمینان حاصل شود که هر گونه ویروس ذرات می میرند.
  • درک آن است که یک ماسک یکبار مصرف که پس از حدود پنج استفاده می کند دیگر نمی خواهد به مهر و موم به عنوان طراحی شده است.

به عنوان ماسک پزشکی, از آن خواهد شد چند ماه قبل از ما می بینیم گسترده تر در دسترس می گوید Nezih Altay, یک استاد دانشگاه و کارشناس در زنجیره تامین. “تقاضا است راه بیش از حد بالا در حال حاضر. و عرضه است و نه حتی نزدیک است.”

پارچه ماسک آنلاین در دسترس هستند برای حدود 7 دلار و بالاتر از فروشندگان و یا انجام آن را به خودتان.

این انتظار برای دیدن چهره ماسک مد را خاموش. گروه های اجتماعی شده اند ارائه رایگان پارچه ماسک را به افرادی که به آنها نیاز دارید.

شما می توانید خود را ماسک های پارچه ای یا یک دوختن یا بدون دوختن نسخه با استفاده از دستورالعمل ها را از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

چگونه باید آن مناسب است ؟

پزشکی و یا ماسک های پارچه ای را پوشش می دهد چهره از روی پل بینی بیش دهان و زیر چانه. آن را در محل برگزار می شود توسط حلقه های اطراف گوش. هرگز رها کردن یک طرف به بحث همانطور که شکست هدف از ماسک.

بر خلاف N95 ماسک که متناسب محکم در اطراف بینی و دهان پزشکی و یا ماسک های پارچه ای خواهد شد که شکاف در نزدیکی گوش ، هنوز هر دو نوع ارائه می دهد حفاظت بهتر از bandana که تمایل به شکاف سمت راست زیر دهن می گوید جیل Crittenden یک دانشمند محقق در موسسه تکنولوژی ماساچوست که در N95 کنسرسیوم.

چگونه باید من تمیز کردن پارچه ،

پارچه ماسک باید روزانه شسته در آب و صابون و اجرا را از طریق یک خشک کن در حرارت کم و یا آویزان برای خشک کردن.

یکبار مصرف ماسک های پزشکی باید برای نشستن یک هفته قبل از استفاده دوباره. Crittenden می گوید او هفت ماسک های پزشکی برچسب “دوشنبه” “سه شنبه”, “چهارشنبه”, و غیره, که او می چرخد از هفته به هفته.

A wedding dress store in Zagreb, Croatia features mannequins wearing face masks. Face masks used to seem strange, but they’re becoming increasingly commonplace in America and Europe.
ماسک صورت استفاده می شود به نظر می رسد عجیب و غریب اما آنها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به امری عادی در امریکا و اروپا است. لباس عروسی فروشگاه در زاگرب, کرواسی, ویژگی های مانکن با پوشیدن ماسک.
AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de