Coronavirus می شود نام خود را از راه آن به نظر می رسد: آن را به یک هسته از مواد ژنتیکی تحت پوشش توسط یک پاکت نامه با پروتئین خوشه که شبیه یک تاج.

مردم در صف برای خرید ماسک صورت از یک فروشگاه در هنگ کنگ در فوریه. 1 به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از شیوع ویروس آغاز شد که در شهر ووهان. فیلیپ FONG/خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ادامه برای مقابله با افسانه ها و شایعات در مورد کوروناویروس.

در کانادا چهار مورد تایید شده است; در B. C. یکی.

موارد چین: 14,411 (2,590 جدید).

مرگ و میر: 304 (45 جدید).

هوبئی استان (ووهان پایتخت): 9,074.

موارد خارج از چین: 146 (14 جدید).

مرگ و میر: اولین گزارش در خارج از چین در فیلیپین. مرگ یک تماس نزدیک از کشور بیمار است.

موارد کانادا: چهار.

B. C.: یک.

برای مقایسه بین سه تا پنج میلیون نفر در سراسر جهان توسعه موارد شدید آنفلوآنزا هر سال و بین 290,000 و 650,000 می میرند. در کانادا آنفولانزا سالانه می فرستد در مورد 12,200 مردم به بیمارستان و باعث 3,500 مرگ و میر. کسانی که در بالاترین خطر مرگ ناشی از آنفلوآنزا شامل زنان باردار و کودکان زیر 59 سال سن و مسن.

Coronavirus می شود نام خود را از راه آن به نظر می رسد: آن را به یک هسته از مواد ژنتیکی تحت پوشش توسط یک پاکت نامه با پروتئین خوشه که شبیه یک تاج. در یک تاج است یک تاج. آن را به نام یک رمان coronavirus چون جدید و نشده است شناسایی شده در مردم قبل از. آن را اغلب به 2019-nCoV.

شیوع این بیماری شده است, همراه با آنچه که به نام ‘infodemic’ دقیق و اطلاعات نادرست است. کاذب-اقدامات پیشگیری و یا درمان برای مثال در حال مقابله با اطلاعات مبتنی بر شواهد از افرادی که شامل این سازمان اسطوره Busters و توسط مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان است.

در میلاد کسی نگران آن است که آنها ممکن است در معرض شده و یا در حال نمایش علائم از coronavirus باید مخاطب اصلی خود را-مراقبت-ارائه دهنده محلی بهداشت عمومی دفتر تماس بگیرید و یا 811.

این آژانس بهداشت عمومی کانادا coronavirus اطلاعات خط 1-833-784-4397.

— منابع شامل که وضعیت گزارش 13 صادر شده در 10 a. m., Feb. 2 در ژنو است.

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de