ادامه coronavirus بحران به سطح بالایی از نگرانی در سطح جهان است و در حال حاضر آلوده 44,793 مردم و جان 1112 نفر در سراسر 28 سرزمین در زمان نوشتن.

در آسیا و اقیانوس آرام مالی و مراکز کسب و کار مانند سنگاپور و هنگ کنگ دو کشور شده اند که به شدت تحت تاثیر قرار در زمان نوشتن. در سنگاپور دولت شهر منتقل شده به DORSCON نارنجی که بدان معنی است که برگزارکنندگان رویداد در حال توصیه به لغو و یا تسلیم حوادث در مقیاس بزرگ.

در اینجا لیستی از رویدادهای مهم شده اند که به تعویق افتاد.

WFA جهانی بازاریاب هفته

در اصل قرار بود برگزار شد از 31 مارس تا 3 آوریل در سنگاپور WFA تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن این رویداد است. آن را در حال حاضر برگزار می شود در سنگاپور از فروردين 20 – 23, 2021.

درام را پیش بینی

درام اولین APAC پیش بینی صبحانه در 13 فوریه که در آن نشریه به بررسی اختلالات در سراسر کسب و کار, فرهنگ و تکنولوژی شده است به تعویق افتاد و در عین حال-به-می شود-تاریخ اعلام کرد.

سخنرانان مانند Ishmit Bedi, APAC عملکرد مدیر بازاریابی در گوگل للا Nair مدیر عامل در Ebiquity دریا رایان موری مدیر مشارکت در عملیات Sorcha جان مدیر عامل در جنس زنبق و سوسن و شخصی Patel, مدیر عامل, دریا در آمار در اصل برنامه ریزی شده به صحبت می کنند.

سنگاپور زنان کارآفرین در توسعه برنامه (WEDP)

این رویداد که پراکتر و گمبل (P&>) سازماندهی در همکاری با WEConnect بین المللی قرار بود برگزار شد و در 14 فوریه.

مهمان-از-افتخار بود دکتر لی هسین Hsien اولین زن مدیر اجرایی اتاق بازرگانی آمریکا در سنگاپور (AmCham SG) است. سام گارسیا معاون رئیس جمهور زنجیره تامین آسیا و اقیانوسیه و خاورمیانه و آفریقا در Procter & Gamble شد همچنین قرار است به فضل kick-off.

پيرايشی بتا

این کنفرانس در چیانگ مای, اهداف رسانه های نوپا در آسیا و به نظر می رسد در تحول رسانه ای. در اصل قرار بود برگزار شد و در ماه فوریه به آن منتقل شده است به 22 تا 24 سپتامبر سال 2020 است.

سرنگونی دوم جشنواره

دکترا سنگاپور اعلام کرده سرنگونی دوم جشنواره رویداد که به بررسی 10 های مختلف استراتژی های رقیب و یا روایات و برنامه ریزی شده برای 26 فوریه سال 2020 به تعویق افتاده است به تاریخ بعد.

آن را نشان می دهد

یکی از بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی در سنگاپور این رویداد سالانه قرار بود به جای 12-15 مارس در Suntec مرکز کنوانسیون. این سازماندهی (Persian) نمایشگاه گفته است که تاخیر در حوادث پس با توجه به ایمنی و بهداشت نگرانی از شرکت کنندگان و شرکای تجاری و عمومی است.

هنر بازل در هنگ کنگ

هنر بازل حق رای دادن است که نمایشگاه ها در میامی و بازل سوئیس اعلام کرد که دلار هنگ کنگ رویداد که برنامه ریزی شده بود برای 17-21 مارس به تعویق افتاده است.

آن شده اند که نسخه هشتم یکی از آسیا معتبرترین نمایشگاه های هنری است. در سال 2019 را به خود جلب کرد برخی از 88,000 مردم از جمله بازدید کنندگان از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im