Coronavirus همه گیر آوردن پلاستیکی پشت (به روز رسانی زنده)


آخرین

Coronavirus همه گیر آوردن پلاستیکی پشت

Many people have abandoned single-use plastics, like straws, instead opting for more environmentally friendly alternatives. But experts are warning people to be careful when using metal straws after a woman was impaled by one. ناشناخته

فقط هفته پیش شهرستانها و حتی کشورهای در سراسر ایالات متحده مشغول بودند ممنوع, نی, محدود کردن takeout, ظروف و الزامی است که خریداران به ارمغان بیاورد کیسه های قابل استفاده مجدد و یا پرداخت هزینه های کوچک به عنوان جنبش برای از بین بردن تک-استفاده از پلاستیک در زمان برگزاری در جریان اصلی امریکا است.

چه تفاوت یک بیماری همه گیر می سازد.

در یک ماده از روز سخت برنده ممنوعیت به منظور کاهش استفاده از پلاستیک — و به خصوص پلاستیک خرید کیسه — در سراسر ایالات متحده آمریکا را زیر آتش وجود نگرانی در مورد ویروس چسبیده به کیسه های قابل استفاده مجدد فنجان و نی.

فرمانداران در ماساچوست و ایلینوی ممنوع کرده اند و یا به شدت دلسرد استفاده قابل استفاده مجدد از کیسه های مواد غذایی. اورگان معلق خود را با نام تجاری جدید ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در این هفته و شهرستانها از بلینگهام واشینگتن به Albuquerque, New Mexico, اعلام کرده اند که یک وقفه در کیسه های پلاستیکی ممنوع به عنوان coronavirus شدت می گیرد.

اضافه کردن به که افزایش takeout و ممنوعیت استفاده مجدد لیوان و نی در چند قهوه فروشگاه که باز باقی می ماند و محیط زیست نگران COVID-19 می توان از تلاش های خود را برای مقابله با آلودگی پلاستیکی برای سال.

“مردم از ترس برای زندگی خود امرار معاش خود اقتصاد تغذیه عزیزان خود را به طوری که محیط زیست در حال شکل گرفتن صندلی عقب گفت:” گلن Quadros, صاحب بزرگ آمریکایی رستوران و نوار در سیاتل.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن گزارش کامل.


اخبار

12:40 بعد از ظهر شیکاگو آتش نشانان در لبه پس از اولین COVID-19 مرگ در صفوف خود

Chicago Fire Department برنج در چهار شنبه — یک روز پس از مرگ یک آتش نشان از coronavirus — صحبت در مورد اضطراب از برخورد با یک دشمن که بر خلاف آتش, شما نمی توانید فقط douse با آب.

گردان رئیس جیمز o’donnell گفت: او فرفورژه با اضطراب این هفته به عنوان او را تماشا آتش نشانان به سرعت لباس پوشیدن دنده محافظ برای پاسخ به تماس.

“من می ترسم برای آنها. هیچ چیز وجود دارد من می توانید انجام دهید. من نمی توانم بگویم ” قرار دادن شلنگ در اینجا. قرار دادن یک نردبان وجود دارد.’ آنها راه رفتن به این محیط که نامرئی” o’donnell گفت میکروسکوپی ویروس. “این احساس وحشتناک ناشناخته آن ناشناخته است که ترسناک است.”

معاون رئیس منطقه برایان McKermitt گفت: آتش نشانان ممکن است نگران ابتلا به ویروس, اما آنها هنوز هم آماده به خدمت.

دفعات بازدید: داستان کامل از خبرنگار میچ Dudek.

11:53 صبح چهارم شهر شیکاگو کارگر می میرد COVID-19

شهر دیگری کارمند مرده است از coronavirus — این بار یک ماشین مباشر در بخش ناوگان و مدیریت امکانات.

نام و سن و محل کار کارمند خواهد شد. مرگ تایید شد توسط رهبران اتحادیه. شهرستان سالن حاضر به اظهار نظر در مورد مرگ است.

کارمند بخش شناخته شده در سراسر شهرستان در سالن به عنوان “2FM” عضو اتحادیه ماشین آلات محلی 126. او چهارمین کارمند شهرستان شناخته شده اند و از coronavirus.

دفعات بازدید: داستان کامل.

10:09 صبح Toni Preckwinkle خود منزوی پس از عضو های امنیتی جزئیات قرارداد COVID-19

Cook County, رئیس جمهور هیئت مدیره پرسپولیس Preckwinkle خود جدا بعد از یک عضو از او حفاظت جزئیات قرارداد COVID-19 او اعلام کرد که صبح روز چهارشنبه.

این عضو از جزئیات گذشته در Cook County ساختمان و در یک وسیله نقلیه که توسط تیم امنیتی در مارس 27, Preckwinkle در بیانیه ای گفت:.

“افکار و دعاهای من با همکار من و کل خانواده در طول این زمان به چالش کشیدن” او گفت:.

Preckwinkle گفت: او هیچ نشانه یا علائم کروناویروس را از خود جدا تا پایان مارس 10 “در فراوانی از احتیاط و به دنبال بهداشت عمومی ارشاد.”

خدمه باید انجام تمیز کردن عمیق از مناطق آسیب دیده در طبقه 5 از 118 N. Clark سنت و خودرو او گفت:.

دفعات بازدید: داستان کامل از دیوید Struett اینجا.

8:58 صبح بیشتر شرکت های بیمه خودرو ارائه بازپرداخت به عنوان ایلینویز’ جاده های خالی

Geico است کاهش خودرو و موتور سیکلت بیمه حق بیمه 15 درصد تبدیل شدن به آخرین دهنده را به حساب کاهش می یابد رانندگی به دلیل بیماری همه گیر.

مشتریان خواهد شد به اعتباری که سیاست های خود تجدید بین 8 مارس و اکتبر. 7, Geico روز سه شنبه گفت. آن گفت: اعتباری نیز اعمال خواهد شد به سیاست های جدید فروخته شده در این دوره است.

اعتباری به طور متوسط باید در حدود 150 دلار در هر خودرو سیاست و 30 دلار در هر موتور سیکلت, سیاست, Geico گفت. این شرکت برآورد خود مبلغ اعتبار خواهد بود $2.5 میلیارد دلار است.

روز دوشنبه Allstate و خانواده آمریکایی اعلام کرد کاهش حق بیمه برای سیاست های خودکار. داده های اخیر از تجزیه و تحلیل ترافیک شرکت INRIX نشان می دهد که مایل رانده شده در منطقه شیکاگو در حال پایین حدود 50 درصد از این بیماری همه گیر.

بیشتر بخوانید درباره صنعت بیمه خودرو را بازپرداخت ارائه می دهد از دیوید Roeder و استفانی زیمرمن.

7:50 a. m. اعداد است که بگویید: ما coronavirus داده های ردیابی

به عنوان دولت ملت و جهان ادعا با نمایی گسترش این رمان coronavirus COVID-19 ما newsroom متعهد به گفتن داستان انسان پشت بحران جهانی — اما ما همچنین می دانیم که مبارزه با یک بیماری همه گیر است که در بسیاری از جهات یک بازی اعداد است.

ما Coronavirus اطلاعات صفحه شما می توانید مجموعه ای از نمودار و نقشه ردیابی گسترش ویروس ردیابی نتایج آزمون و توطئه تاثیر بر فرد شهرستانهای استان است. بررسی بازگشت روزانه به روز شده و بالغ.

است وجود دارد یک مجموعه داده های ما گم شده کمک خواهد کرد که به اطلاع درک خود را از coronavirus و آن گسترش یابد ؟ ما ارسال یک توجه داشته باشید در [email protected] و ما آن را بررسی میکنیم.

دیدن آخرین گزارش ما در Coronavirus اطلاعات بخش است.

6:41 a. m. مراقبت های بهداشتی کارگران توصیف چالش های کار در ضروری PPE

کسانی که N95 ماسک صدمه دیده است.

به کار آنها باید پوشیده تنگ است. در عرض 20 دقیقه تسمه خرج کردن گوش خود و ماسک شروع به حفر بینی خود را.

این ماسک نیاز به یک تنگ مهر و موم برای حفظ coronavirus ، پزشکان و پرستاران در بیمارستان کوه سینا آزمون ماسک خود را با خواندن با صدای بلند در حالی که saccharine اسپری در چهره خود را. اگر آنها طعم شیرینی را از طریق ماسک آنها مرده و یا آنها ممکن است در صورتی که غبار شد coronavirus قطرات به جای. کلش در مردان نیز می تواند پرتاب کردن یک ماسک مناسب است.

اضافه کردن عینک و دستکش و hairnets و محافظ بدن پوشش و سپس شروع به درمان یک بیمار است.

“گرم می شود آن را می شود کمی ترس گفت:” کیمبرلی Lipetzky یک پرستار در کوه سینا. “من تا به حال یک زن و شوهر کدهای انجام CPR در دنده کامل. عینک خود را با مه و شما در حال تلاش برای حرکت در این وضعیت که البته انجام در اوج توانایی.”

“پس از یک ساعت آن شروع به گرفتن واقعا ناراحت کننده” گفت: پرستار آدم پادگان. “آن احساس می کند مانند پل بینی خود را در حال رفتن به از هم پاشیدن است.”

جزئیات نیل استاینبرگ گزارش کامل از داخل بیمارستان کوه سینا.

5:34 a. m. 1 بیشتر قاضی دفتر کارمند مبتلا COVID-19

دفتر قاضی از طبخ شهرستان اعلام کرد یک کارمند بیشتر آزمایش مثبت برای COVID-19 آوردن تعداد موارد تایید شده در آن دفتر به دوازده.

کارمند با این نسخهها کار برای بزرگسالان مشروط بخش در لیتون دادگاه جنایی ساختمان و آخرین گزارش برای کار در مارس 18, قاضی دفتر در بیانیه ای گفت.

مناطق که در آن کارمند مشغول به کار دریافت عمیق تمیز کردن و هر کسی که آمد در تماس با آنها است مطلع گفته است.

جزئیات کامل Sun-Times سیم داستان در اینجا.

5:25 صبح 15 کارمند قرارداد COVID-19 در Cook County, مدار, دادگاه, منشی

یک 15th کارمند در Cook County, مدار دادگاه منشی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

کارمند مشغول به کار در ترافیک بخش در سطح پایین تر از دیلی مرکز و آخرین مشغول به کار آوریل 24, با توجه به بیانیه ای از دفتر کارمند مدار دادگاه کوک کانتی.

فرد بوده و خود در قرنطینه و نظارت خود را برای هر گونه علائم کروناویروس بیش از 14 روز ،

اولین موارد ابتلا به کروناویروس در دفتر منشی گزارش شد مارس 25.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

12:40 p. m. هیچ جایی برای سرزنش بازی در طول COVID-19 همه گیر

در زمانی که افراد و جامعه به عنوان یک کل احساس خارج از کنترل جدا شده و ترس ما اغلب به دنبال کسی که مقصر است.

یکی فقط نیاز به نگاه در تاریخ 1930 زمانی که یکی از افراطی ترین اشکال “بازی سرزنش” صورت گرفت. هیتلر و حزب نازی گسله یهودیان افراد معلول روما و سینتی و کسانی که از نظر “نامطلوب” برای وخیم اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و چالش های پیش روی آلمان است.

اکثر شهروندان در آلمان نازی نگاه کرد برای قربانی های عقلانی برای ترس خود و آینده ای مبهم. آنها سکوت آنها به عنوان شاهد آزار و اذیت و تبعیض از همسایگان خود طرد و dehumanized از طریق قدرت نفرت زبان و فصاحت و بلاغت.

در جهان کنونی ما سلامت و ایمنی تهدیدات از همه گیر مشاغل از دست رفته, اقتصادی, تراژدی, لغو, رویدادهای “پناهگاه در محل” سفارشات و یک حس قابل لمس ناخرسندی در حال ایجاد یک “بازی سرزنش” و واکنش در برابر آسیایی آمریکایی ها و یهودیان است.

جزئیات کامل تفسیر از مارسی L. Larson, VP برای بازاریابی و ارتباطات و توسعه کسب و کار در ایلینوی هولوکاست موزه و مرکز آموزش.

12:15 بعد از ظهر هنگامی که سفید امریکا جلب سرد و سیاه امریکا جلب ذات الریه

هر چند سال امریکا جلب تند و زننده “سرد” است که رنجور بی حد و حصر آسیب در آن جوامع و شهروندان. این سرماخوردگی نیست همیشه پاتولوژیک و آشکار آنها را در اشکال مختلف اما قتل عام آنها انتقام در کشور ما آسیب پذیر است که همیشه سرسام آور است.

در سال 2005 این سرما فرم یکی از پرهزينه ترين طوفان در رکورد کوبیدن به لوئیزیانا و تگزاس و ترک $125 میلیارد دلار خسارت در پی آن است. چند سال بعد ما رنج می برد به عنوان یک ملت از رکود بزرگ بود که در آورده با سقوط بازار مسکن و بیشتر نابود در حال حاضر پایانی طبقه متوسط است. و در بخش دوم 2010s, ما زندگی می کردند از طریق یک معضل تیرباران های دسته جمعی که در سمت چپ تقریبا هیچ بخشی از کشور دست نخورده.

این سرماخوردگی نهفته اند همه آمریکایی ها اما آن است که همیشه بیشتر آسیب پذیر که عادلانه بدترین تا کنون به خصوص وقتی که می آید به جامعه سیاه و سفید.

خواندن تفسیر کامل از کنگره ایالات متحده بابی L. عجله از حزب دموکرات که نشان دهنده ایلینویز’ 1st کنگره منطقه.

10:10 صبح شیکاگو خانواده های آماده به صورت مجازی فصح seders

در سراسر جهان در شب چهارشنبه یهودیان در عید فصح seders را بپرسید سنتی سوال “چرا این شب متفاوت از تمام دیگر شب؟” پاسخ در این بیماری همه گیر کوروناویروس عید فصح با همه مستند است که یهودیان به مناسبت خروج بنی اسرائیل از مصر در راه های جدید است.

“سعی کنید برای لذت بردن از نعمت از تعطیلات با وجود شرایط دشوار بودن آگاه باشید که درست مانند بنی اسرائیل در بیابان ما نمی دانیم که چه مدت این آخرین گفت:” خاخام مایکل واینبرگ از معبد بث اسرائیل در اسکوکی.

اقامت در خانه حکم ضربه فقط به عنوان من بود بسته بندی تا پوشش مارس 17 ایلینوی اصلی در اینجا, بنابراین من هرگز آن را از بازگشت به واشنگتن است. در حال حاضر سان تایمز واشنگتن اداره اتاق ناهار خوری جدول در خانه از خواهر Neesa در هایلند پارک جایی که من هستم ماندن قرار داده و در حال حاضر به عنوان این COVID-19 فاجعه گستراند.

ما در حال انجام زوم seders این سال است. دعوت شده ایم چند: من بگیرید و یاد دهید در واشنگتن; خواهر من دوستان در پارک کوهستانی و البته ما را به رها کردن توسط خانواده seder میزبانی عموزاده مایرون و کارول Taxman در بوینتون بیچ فلوریدا. ما به احتمال زیاد به زوم به چندین با iPads و اپل و لپ تاپ را بر روی میز همراه با سنتی seder صفحه.

بیشتر بخوانید از مقاله نویس لین شیرین است.

6:20 صبح اگر شهردار می گوید که او نیاز به دریافت موهای او انجام می شود, او نیاز به آن را انجام داده

آیا ما واقعی است ؟

در یک روز زمانی که شهردار لری Lightfoot به دنیا بگویید که در حالی که سیاه پوستان را تا 30 درصد از جمعیت در این شهر آنها حساب 72 درصد از مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس ما می خواستیم به بحث در مورد چرا او موهای او انجام می شود ؟

ظاهرا این تلقی شد یک نگرانی عمومی در توجه به این که شهردار ما شده است تهاجمی مورد درخواست ما را به ماندن در خانه.

و در برخی از ذهن آن است که ریاکارانه برای شهردار برای کوتاه کردن مو در زمانی که آرایشگری و سالن های در حال تعطیل و تحت اقامت در خانه سفارش دهید.

آنچه در آن است که ما قرار است به شعار?

“خانه بمانند. صرفه جویی در زندگی می کند.”

اما من می خواستم به پرتاب کفش من در تلویزیون صفحه نمایش زمانی که خبرنگاران سوال از شهردار در مورد او “فراموش” در روز دوشنبه نشست خبری.

سوال این بود که نه تنها خواسته بلکه ساکن.

و من cringed به عنوان من تماشا شهردار دفاع از fussing با موهای او.

جزئیات کامل ستون از مریم میچل.

6:00 p. m. چگونه برای جلوگیری از ملی رای گیری فاجعه در Nov. 3

دموکراسی مواجه است آن را تست نمی توانیم به شکست است.

ایلینوی و ملت نیاز به جدی گرفتن — در حال حاضر — در مورد برگزاری یک انتخابات قابل اعتماد در Nov. 3.

هیچ کس مطمئن است چگونه COVID-19 pandemic پیشرفت خواهد کرد. به عنوان یک بسیار نگران انتخابات محلی رسمی به ما گفت “ما هیچ ایده چه چیزی این وضعیت را شبیه on Nov. 3.”

اما بر خلاف انتخابات مقدماتی که در برخی از ایالات آمریکا به تعویق افتاد — و آن ایلینوی سختی رو در زیر سیم مسئول رفتار — ملی انتخابات ریاست جمهوری را نمی توان به تعویق افتاد. آن را باید برگزار شود در برنامه. و این بدان معناست که آغاز آماده سازی در حال حاضر برای بدترین سناریو در هر دولت است.

در عرض چند هفته از آن خواهد شد خیلی دیر است.

خواندن سرمقاله کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de