Coronavirus قرنطینه ی دستور غذاها: برگشت به آشپزخانه

قبل از من در مورد نوشت: غذا قبل از من تا به حال افتخار دیدن و خوردن در رستوران ها برای زندگی من پخته شده.

من پخته شده در خانه برای خواهر و برادر کوچک. من پخته شده برای من شکست کالج. من پخته شده در ساندویچ مغازه ها و رستوران ها و کیترینگ شرکت.

من prepped. من پخته. من سرخ شده. من سرخ کرده. من خرد شده و مرتب و شسته شده تا من دست chapped. من کبابی تا راهنمایی از انگشتان من تشکیل پینه ضخیم است که محافظت از زدن شعله های آتش.

من آن را دوست داشتم.

و سپس من در زمان یک میز کار در یک روزنامه. من دست بازیافت. شروع کردم به غذا خوردن بیش از پخت و پز. من بهتر است در رزرو از من در ساخت ریزوتو (راه بهتر).

اما در میان shut-down ناهار خوری-در گزینه در کشور ما رستوران, من پیدا کردم خودم را در روزهای اخیر گرد کردن, پیر آشپزی و گوگل طولانی از دست رفته ی دستور غذاها.

این که آیا شما hunkering پایین از فراوانی از احتیاط و یا خود quarantining دلیل خوب است که اکنون زمان خوبی برای بازگشت در آشپزخانه ما.

من در بر داشت من از حافظه است درنگ. من پینه بلند رفته اما من چاقو مهارت های باقی مانده نیمه مناسب و معقول.

اگر از آن شده است در حالی که (یا عمر) پس شما پخته شده در اینجا برخی از اساسی فرشنرس:

  • نگه داشتن آن ساده است: این است که زمان را در Escoffier یا حتی جولیا کودک (یک روز). شروع با آسان دستور العمل های سریع است که شامل چند مواد تشکیل دهنده که ممکن است. دریافت یاطاقان های خود را و رفتن از وجود دارد. به صورت ساده در صفحه اصلی-اجرای دستور العمل های من عاشق “شام در 20 بخش” seriouseats.com. آن را یک گنجینه های خوشمزه و ساده, غذاهای که با هم در یک ضربه محکم و ناگهانی.
  • سرمایه گذاری در مبانی: ابزار مناسب پخت و پز بی نهایت لذت بخش تر است. برای من به معنی یک آشپز خوب است, چاقو مناسب برش هیئت مدیره و قابل اعتماد جفت انبرک. اگر 2020 یک پوشش نقره ای آن است که این چیزها را می توان تحویل به آستان خود را.
  • اجاق گاز آهسته دوستان ما هستند: تنظیم آن و فراموش کردن آن و بازگشت به خود را Netflix شراب خواری. اجاق گاز آهسته و فوری گلدان انجام کار سخت برای ما است. اگر شما یکی از گرد و غبار آن را خاموش و آتش آن را قرار داده و آن را به استفاده از. یکی از مورد علاقه من در سایت های پخت و پز food52.com لیست 50 دستور العمل گلدان خمره بزرگ. خوب مردم در bustle.com باید 10 دستور را آهسته اجاق گاز مبتدیان طعم مانند جوانب مثبت. من می خواهم به دو بخش و سپس توقف اضافی برای یک روز دیگر.

اگر شما آماده برای بازگشت ما به شما کردم.

مواد غذایی ما تیم مشترک برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود را برای تعطیلات آخر هفته (هفته ، ماه ، کسی چه می داند؟) در صفحه اصلی. این نسبتا ساده دستور العمل های ساخته شده با آسان برای پیدا کردن مواد تشکیل دهنده. من در حال حاضر آنها را در اینجا با برخی از داستان های پشت سر آنها.

وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای تبدیل شدن به یک صالح طبخ.

هفت عنصر beef stroganoff با سیر بو داده کلم بروکلی

این دستور العمل های مورد علاقه من است سریع-اما-قابل توجه وعده غذایی که طول می کشد شاید 20 دقیقه اما سلیقه مثل من صرف ساعت, سفت, تکان دهنده و sautéing.

برای beef stroganoff

1 16-هر اونس بسته بندی تخم مرغ رشته فرنگی

2 پوند گوشت گاو بدون چربی

2 10.5-آیا هر اونس چربی کرم سوپ قارچ

4 حبه سیر چرخ شده (یا جایگزین کردن 1 قاشق غذا خوری پودر سیر)

1 فنجان چربی خامه ترش

شیر به عنوان مورد نیاز

Worcestershire سس برای طعم و مزه

نمک و فلفل را به طعم و مزه

طبخ تخم مرغ رشته فرنگی با توجه به بسته و خود را کنار بگذارند. در یک دیگچه بزرگ قهوه ای گوشت چرخ کرده. تخلیه چربی است.

اضافه کردن سوپ و سیر خرد شده را به گوشت گاو. بجوش و خروش آمدن به مدت 10 دقیقه روی حرارت متوسط گاه تکان دهنده. حذف از گرما و ترکیب گوشت گاو با رشته فرنگی تخم مرغ و خامه ترش. اضافه کردن شیر اگر رطوبت بیشتر مورد نیاز است. به خوبی هم بزنید.

اضافه کردن چند خط تیره از سس ووسترشر به طعم و فصل را با نمک و فلفل.

در خدمت 4-6 نفر

Kimchi is a most versatile food. Stir it into eggs; give your avocado toast zing; mix it with butter and spread it over salmon before you roast it. Blend it with cream cheese and put it on crackers.  
کیمچی است متنوع ترین مواد غذایی است. هم بزنید و آن را به تخم مرغ خود را آووکادو نان تست zing; مخلوط آن را با کره و گسترش آن بیش از ماهی قزل آلا قبل از کباب کردن آن است. مخلوط آن را با پنیر خامه ای و قرار دادن آن بر روی کراکر.
stock.adobe.com

کیمچی پنیر با نان تست

هر کس خود را COVID-19 بحران مواد غذایی. معدن است که به یک نیم شیشه کیمچی.

سالسا خوب است اما من دوست دارم کیمچی در تقریبا همه چیز. هم بزنید و آن را به تخم مرغ خود را آووکادو نان تست zing; مخلوط آن را با کره و گسترش آن بیش از ماهی قزل آلا قبل از کباب کردن آن است. مخلوط آن را با پنیر خامه ای و قرار دادن آن بر روی کراکر.

به طور طبیعی کیمچی ارقام به مورد علاقه من رفتن به صبحانه ناهار یا شام. اگر من ماندن در خانه به محل کار دو هفته من هنوز هم می تواند غذا خوردن خوشبختانه اگر من می توانم یک کیمچی پنیر نان تست یا دو تا گرگ را با یک سالاد یا میوه و یا گاهی اوقات من نمی تواند مقاومت در برابر یک تپه کوچک از پیاز سرخ کرده و تنها با یک نیش می زنند سیب زمینی.

خوشبختانه کیمچی یکی از آن غذاهای تحسین برای آن مزایای بهداشت و درمان. یک 2014 مطالعه در مجله دارویی و مواد غذایی آن را به نام یکی از مواد غذایی رزمندگان است که “ضد سرطان, ضد چاقی, anticonstipation کولورکتال و ارتقای سلامت, پروبیوتیک, خواص, کلسترول, کاهش fibrolytic اثر آنتیاکسيدانی و antiaging خواص, سلامت مغز, ارتقاء, ارتقاء ایمنی و سلامت پوست ارتقاء.”

من نمی دانم چرا و من نمی دانم چگونه. من نمی دانم که فقط یکی دیگر از دلایل این عشق, ترش, تند, کلم-ترد نمک و فلفل.

مواد تشکیل دهنده

2 قاشق غذا خوری کیمچی خرد شده

1 سخاوتمندانه تکه های مورد علاقه خود را خفیف پنیر از آمریکا به Havarti (Daiya دودی پنیر گودا فوق العاده است اگر شما در حال وگان)

تکه نان سبوس دار

نان تست نان. اضافه کردن پنیر; ذوب آن را در مایکروویو. گسترش کیمچی در بالا و جویدن دور.

شما می توانید لباس تا این زن و شوهر برش بیکن و/یا ریز ریز ریز کردن برخی از آووکادو بر روی آن برای یک لوکس ناهار.

— هریت Howard Heithaus

Turn fresh chicken breasts into a delicious meal of almond-crusted chicken.
روشن کردن سینه مرغ تازه را به یک وعده غذایی خوشمزه بادام-دلمه مرغ.
stock.adobe.com

بادام-دلمه مرغ برای دو نفر

پخت و پز برای خانواده و دوستان است که همیشه درمان به ویژه هنگامی که شما می توانید پهلو به برخی از ساده غذاهای راحتی.

مواد تشکیل دهنده

2 سینه مرغ کمرنگ زد و به طور مساوی

1 فنجان بادام خرد شده

½ فنجان خرده نان ایتالیایی

1 تخم مرغ

½ فنجان آرد همه منظوره

1-2 ارتوپدی تازه رزماری د-ریشه

5 فنجان اسفناج تازه

½ فنجان نازک ورقه پیازچه (اختیاری)

روغن زیتون

نمک و فلفل را به طعم و مزه

1 لیمو

له بادام ورقه شده و ترکیب با خرده نان در کاسه متوسط. به رزماری سریع ریز ریز کردن و اضافه کردن به مخلوط بادام

در کاسه جداگانه, ماهوت پاک کن زدن تخم مرغ با چلپ چلوپ آب است. در سومین کاسه آرد را اضافه و فصل را با نمک و فلفل.

حرارت به اندازه کافی روغن زیتون به پوشش پایین در روغن سرخ کرده در تابه روی حرارت متوسط.

گرد و غبار مرغ به طور مساوی با چاشنی آرد سپس در تخم مرغ کاسه و در نهایت در محل بادام مخلوط پوشش طرف به طور مساوی. محل مرغ در تابه در روغن سرخ کرده و به طور مساوی طبخ تا زمانی که به پایان رسید. مجموعه مرغ به استراحت در دندانه دار کردن سیم.

اضافه کردن پیازچه و اسفناج را به همان تابه در روغن سرخ کرده. گرما تا زمانی که اسفناج به آرامی پژمرده. بشقاب سبزی با سینه مرغ و اضافه کردن فشار از لیمو.

— کارل اشنایدر

It’s easy to turn tilapia into a delicious lunch or dinner.
تنها با چند مواد تشکیل دهنده آن را آسان به نوبه خود تیلاپیا به یک ناهار خوشمزه یا شام.
stock.adobe.com

تیلاپیا پخته و تخم مرغ

مواد تشکیل دهنده

4 تیلاپیا (یا شبیه ماهی سفید) فیله

4 تخم مرغ

scallions

2 قاشق غذا خوری کره

فلفل قرمز

نمک و فلفل

داغ سس انتخابی (اختیاری)

حرارت فر را به 350. ذوب شدن کره و اضافه کردن به بزرگ شیشه ای ظرف پخت. محل فیله تیلاپیا در ظرف ترک اتاق در میان تخم مرغ. کرک تخم مرغ اضافه کنید و به تابه بین فیله

فصل همه چیز را با نمک, فلفل و فلفل قرمز. محل پخت در فر و به مدت 15 دقیقه یا تا زمانی که تخم مرغ ها در ثبات مورد نظر خود را.

برش پیازچه و تخم مرغ و فیله پس از اندود. اضافه کردن سس تند در صورت دلخواه.

— کارل اشنایدر

Chickpea curry is a highly versatile dish, as you can opt to make it vegan or not.
کاری نخود (نشان داده شده است یک نماینده) بسیار متنوع ظرف به عنوان شما می توانید انتخاب کردن به آن را گیاهخوار یا نه.
stock.adobe.com

نخود کدو گردوی سفید کاری

عمل ساده از خواندن این تایلندی-با الهام از دستور باعث می شود من احساس بهتر است. آن را پر از سبزیجات سالم و غنی از آنتی اکسیدان ادویه جات ترشی جات. این نسخه خاص است وگان اما احساس رایگان برای جایگزینی مرغ و یا گوشت گاو سهام برای سهام های گیاهی. من اغلب خرد شده را اضافه کنید سینه مرغ یا میگو در پایان برای افزایش پروتئین است.

آنچه من دوست دارم بیشتر در مورد این دستور این است که چگونه به راحتی آن را تغییر داده است. اضافه کردن به عنوان بسیاری از سبزیجات به عنوان شما می خواهم. زیر سیب زمینی شیرین برای butternut squash اگر شما می خواهید. اضافه کردن لوبیا سفید به جای نخود و یا ترک لوبیا را در دسترس نباشد. سوئیچ کردن ادویه جات ترشی جات به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. بازی در اطراف با این شکل از چگونه شما آن را دوست دارم بهترین.

مواد تشکیل دهنده

1 متوسط کدو گردوی سفید (یا 2 سیب زمینی شیرین), پوست کنده, کشت و نبات

1 پیاز کوچک ریز خرد شده

2-3 قاشق غذاخوری نارگیل یا روغن زیتون

1-2 قاشق غذاخوری پودر کاری

1 قاشق غذا خوری نمک

1 قاشق چای خوری زیره (اختیاری)

1 قاشق چای خوری گشنیز (اختیاری)

1 قاشق چای خوری زردچوبه (اختیاری)

1 32-جعبه در هر اونس سهام سبزیجات

1 15-در هر اونس می تواند نخود خشک

1 15-در هر اونس می تواند شیر نارگیل

½ پوند لوبیا سبز تازه (اختیاری) کمرنگ و قطع 1/2

1 فلفل قرمز (اختیاری) کشت و برش را در نوار

1 پوند تمیز میگو و یا مرغ (حذف برای نگه داشتن دستور العمل های گیاهی)

½ دسته گشنیز خرد شده

Sriracha (اختیاری) برای خدمت

حرارت زیادی خورش در قابلمه روی حرارت متوسط به بالا. اضافه کردن به اندازه کافی روغن نارگیل برای کت ته ظرف.

هنگامی که روغن داغ است اضافه کردن نبات کدو و پیاز و پودر کاری, تکان دهنده به طور مداوم به طوری که پودر کاری toasts و معطر می شود اما نمی سوزاند. اضافه کردن نمک, زیره, گشنیز, زردچوبه و هر ادویه ای که دوست دارید (زنجبیل علاوه بر بزرگ و یا یک ضربه از کاین ادویه). هم بزنید و برخی بیشتر.

هنگامی که پیاز نرم و کدو پوشش داده شده است در ادویه جات ترشی جات و شروع به نرم شدن اضافه کردن سهام مرغ و نخود خشک. هم بزنید پوشش و به جوش آورد. کاهش حرارت را کم و بجوش و خروش آمدن برای 5-10 دقیقه.

اضافه کردن شیر نارگیل لوبیا سبز و فلفل قرمز و اجازه دهید بجوش و خروش آمدن برای چند دقیقه و یا تا زمانی که لوبیا سبز شروع به نرم کردن. اگر به دنبال یک غیر گیاهی, نسخه, این زمان برای اضافه کردن میگو و یا مرغ اجازه می دهد آن را به بجوش و خروش آمدن تا به طور کامل پخته شده. حذف از گرما و خدمت با گشنیز و sriracha برای چاشنی زدن.

خدمت با برنج یا بدون عنوان کاری خورش.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im