Coronavirus پاسخ: Stephen Colbert, Jimmy Fallon به نوار نشان می دهد با هیچ مخاطبان

Stephen Colbert, جیمی فالون و نیویورک دیگر اواخر شب تلویزیون میزبان به تصویب رسید برنامه ها به نوار قسمت های بدون studio مخاطبان شروع دوشنبه به عنوان گسترش coronavirus ميگيرد.

اگر چه آنها گزارش هیچ موارد خاص از کارکنان مبتلا ویروس, CBS’ “The Late Show with Stephen Colbert” ان بی سی “The Tonight Show starring Jimmy Fallon” و “آخر شب با Seth Meyers,” HBO “در آخرین هفته امشب با جان اولیور” و کمدی سنترال “نمایش روزانه با Trevor Noah” می گویند آنها آغاز خواهد شد مداخله را نشان می دهد بدون مخاطبان در هفته آینده.

پس “راهنمایی از شهر نیویورک مقامات این شرکت امیدوار است به انجام بخشی خود را برای کمک به کاهش میزان انتقال در جوامع ما” گفت: NBC سخنگوی آلیسون Rawlings, در بیانیه ای. “ما را در ادامه فیلمبرداری در خود برنامه منظم و در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در تاریخ های هوا.”

اوایل روز چهارشنبه والت دیزنی Co. تایید کرد که اخبار خود را و نشان می دهد بحث از جمله ABC “نمایش” و همزمان “زنده با کلی و رایان” و “Tamron سالن” خواهد شد مخاطبان به طور نامحدود رایگان.

و فردا می گوید آن را به تاخیر تولید در 41 فصل از “بازمانده” با توجه به شروع فیلمبرداری در فیجی است و به طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای شروع در مارس 19. که به شرح زیر زودتر scuttling تولید در جهان-trotting به سری واقعیت “مسابقه شگفت انگیز” پس از سه قسمت شده بود به پایان رسید.

Coronavirus خطر است و تحت تاثیر دیگر نشان می دهد بیش از حد. “خطر!” و “چرخ از فورچون” را آغاز کرده اند که مداخله را نشان می دهد بدون مخاطبان و بازی را نشان می دهد ادامه خواهد داد که عمل به طور نامحدود.

“دکتر فیل” تغییر شیوه های آن سهشنبه: روز بحث نشان می دهد اعلام کرد که هیچ کس با داشتن مخاطبان به طور نامحدود.

“سلامت مخاطبان ما اعضای کارکنان و خدمه اولویت,” نشان می دهد تهیه کننده اجرایی کارلا پنینگتون در بیانیه ای گفت.

“این Wendy Williams Show” نیز تصمیم به رفتن بدون مخاطبان استودیو “در زمان سلامت, آب و هوا” سخنگوی تایید کرد. نشان می دهد تولید کنندگان گفت: آنها استقبال مخاطبان زنده بازگشت “هنگامی که زمان مناسب است.”

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de