Coronavirus شیکاگو نشان می دهد که همه ما در این با هم (به روز رسانی زنده)


آخرین

Coronavirus شیکاگو نشان می دهد که همه ما در این با هم

Ashlee Rezin گارسیا / آفتاب نیوز

مقامات آتش منتقل شده اند چگونه است و کمک به آنها.

“ما همیشه به دنبال برای تجهیزات بیشتر همیشه به دنبال N95s,” CFD سخنگوی لری لانگفورد گفت. “در این زمان آنها در تامین کوتاه مدت. ما همیشه به دنبال کمک های مالی. ما در بر داشت بسیاری از ناخن سالن, ساخت, شرکت, خودکار, نقاشی مغازه ها.”

شرکت فورد موتور فرستاده سپر چهره به بخش. Koval رسومات در Ravenswood فرستاده است صدها گالن ضد عفونی کننده دست. پزشکی تجهیزات شرکت با ارسال موارد از دستکش.

“ما در حال گرفتن مقدار زیادی از کمک” گفت: Langford اشاره کرد که سازمان آتش نشانی به نوبه خود آماده است تا به تجهیزات به بیمارستان در صورت نیاز ناشی میشود. “ما در حال آماده به نوبه خود مسائل ما به امکانات پزشکی اگر به آن می آید. این همه در یک زنجیره و ما بخشی از آن است.”

برای هر تغییر بزرگ وجود دارد که یک هزار و کوچک و شخصی هستند.

“افرادی که منزوی هستند و در حال حاضر آینده” گفت: آلوین کارتر یک اوانستون مقیم که در محور, اتوبوس مدرسه برای 29 سال است. “من هم دو ماه گذشته. همیشه از این چیزی که در اطراف آمد و ما با هم آمده است.”

جزئیات نیل استاینبرگ داستان کامل.


اخبار

7:28 صبح UIC دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اولیه میان COVID-19 همه گیر

نزدیک به 200 نفر از دانشجويان پزشکی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو فارغ التحصیل خواهد شد در اوایل روز جمعه به کمک تقاضای دیدار برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یک سوم از 192 اوایل فارغ التحصیلان در حال حاضر شده است همسان به اقامت برنامه در ایلینوی با توجه به بیانیه ای از دانشگاه ایلینوی دانشکده پزشکی. آنها هنوز هم به کار به طور مستقیم با خود اقامت برنامه برای تعیین اینکه آیا آنها قادر خواهید بود برای شروع کار زود است.

اوایل فارغ التحصیلان نشان دهنده حدود دو سوم از UIC پزشکی 2020 فارغ التحصیلی کلاس و ملاقات همه از کالج فارغ التحصیلی مورد نیاز از جمله تکمیل دوره های مورد نیاز و چرخش بالینی, اهداف, مقامات گفت.

“این یک بازی بسیار پویا هم برای این فارغ التحصیلان برای ورود به حرفه پزشکی” دکتر رابرت Barish, معاونت امور بهداشت و درمان در UIC گفت: در این بیانیه است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

6:57 صبح در نزدیکی ضلع شمالی بازنشسته sews ماسک صورت برای دیگر سالمندان به عنوان بخشی خود را در “همه گیر جنگ’

در طول 1960s Jeliner اردن نقل مکان کرد و از ساخت کفش برای ساخت آستر کلاه برای سربازان در جنگ ویتنام.

“من به یاد داشته باشید من تا به حال برای انجام یک کار خوب و من چشمگیر بود در ذهن من آنجا که من می دانستم که ما سربازان مورد نیاز آنها را” اردن 76 گفت.

با این کشور در حال حاضر مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس اردن است که دوباره بخشی از یک نبرد است. اما در حال حاضر به جای آن از کلاه ایمنی آستر آن ماسک صورت که او را برای همسایگان خود در شیکاگو مسکن اقتدار موبایل و کامپیوتر ارمس آپارتمان یک جامعه برای سالمندان است.

“ما ممکن است در جنگ ویتنام اما ما در در حال حاضر یک بیماری همه گیر جنگ,” او گفت:.

بیشتر بخوانید درباره Jeliner اردن در مانی راموس’ داستان.

5:46 صبح پدر و مادر اصرار طرفداران پریتزکر به آزادی زندانیان به زندان coronavirus موارد به موشک وار رفتن

پدر و مادر و طرفداران نفر زندانی جرایم خشونت آمیز در ایالت ایلینوی زندانها خواست رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر در طول یک مجازی در کنفرانس خبری پنج شنبه به آزادی عزیزان خود را به عنوان موارد coronavirus موشک وار رفتن.

از بعد از ظهر پنجشنبه 134 زندانیان و 86 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای ویروس. دو زندانی اند و از COVID-19 تا کنون و دو دوجین بیشتر در بیمارستان بستری هستند.

ایلینوی یکی از 16 ایالت است که اجازه نمی دهد که تشکلات مردم برای کسب آزادی مشروط. این بدان معناست که بسیاری از 36,000 نفر زندانی در ایالت ایلینوی — 20 درصد از آنها در سن 50 یا مسن تر در معرض خطر هستند از داشتن کیفری حکم به نوبه خود به حکم اعدام اگر آنها قرارداد coronavirus داخل زندان و نمی یابند.

“ما خواستار آزادی باید شامل همه از جمله کسانی که خدمت کرده ام بسیاری از سال پس از محکومیت به جرایم خشونت آمیز و آماده برای بازگشت به خانه و گفت:” الکس دینگ یک سازمان با آزادی مشروط, ایلینوی, جنایی, دادگستری, گروه که به میزبانی پنجشنبه در کنفرانس خبری.

خبرنگار کارلوس Ballesteros است داستان کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

7:31 a. m. به عنوان یک پزشک چگونه می توانم بگویم در یک خانواده پنج نفری را زده توسط ویروس به “فاصله اجتماعی” در یک آپارتمان دو خوابه ؟

من یک آفریقایی-آمریکایی اورژانس پزشک در شیکاگو است. اخیرا یکی از دوستان به نام درخواست در مورد مادر بزرگ خود زندگی می کند که در سمت جنوب در یک آپارتمان دو خوابه با پنج عضو خانواده یکی از آنها به تازگی تشخیص داده شد به عنوان COVID-19 مثبت است.

او پرسید: “چه می توانم انجام دهم؟”

زمانی که من به او گفتم به قرنطینه آلوده از اعضای خانواده از مادر و دیگر اعضای خانواده با شرایط بهداشتی اساسی, دوست من به من یادآوری است که آپارتمان خود را تنها دو اتاق خواب. او همچنین با اشاره به این که فرد آلوده هنوز هم برای رفتن به محل کار.

من پیدا کردم خودم را در از دست دادن برای کلمات. و سپس من شروع به فکر کردن در مورد بزرگتر عوامل که در حال حاضر قرار داده و آفریقایی-آمریکایی ها در کانون کرونا ویروس, بحران, حسابداری برای 70 درصد از مرگ و میر در یک شهر که در آن ما فقط 30 درصد از جمعیت است. تا کنون پاسخی از سوی دولت در تمام سطوح است که به مراتب کمتر از آنچه مورد نیاز است.

جزئیات کامل نامه از دکتر Garth واکر در اینجا.

6:12 صبح تعلیق قانون آزادی اطلاعات? حتی در طول یک بیماری همه گیر است که یک ایده وحشتناک

آن است که هرگز یک ایده خوب برای محدود کردن جستجو به اطلاعات است.

حتی — و یا شاید به خصوص — در این بیماری همه گیر. در زمان بحران عمومی بستگی دارد و حتی بیشتر در رسانه ها به صورت دقیق و به موقع اطلاعات است.

چند بار که اطلاعات به دست آمده از طریق دولت قانون آزادی اطلاعات.

بنابراین ما خوشحال به شنیدن پنج شنبه است که در ایلینوی شهرداری لیگ و شهردار لری Lightfoot خود را از دست داده پیشنهاد به تعلیق قانون آزادی اطلاعات مهلت طول زمان رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را به اقامت در خانه سفارش در اثر است.

وجود دارد هیچ دلیلی در جهان است که نهادهای دولتی و رسانه ها و دیگران که به طور رسمی درخواست اطلاعات عمومی — آیا می توانم همچنان به حل و فصل قانون آزادی اطلاعات اختلافات غیررسمی به عنوان آنها همیشه انجام می شود. این ماده به صورت صادقانه گفت و گو نه ضد دموکراتیک تغییر حکومت.

جزئیات کامل سان تایمز سرمقاله اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر