Coronavirus زده می شود ریه پیوند پس از سفر به شیکاگو می گویند ‘خداحافظ’ (به روز رسانی زنده)


آخرین

Coronavirus زده می شود ریه پیوند پس از سفر به شیکاگو می گویند ‘خداحافظ’

Mayra Ramirez, 28, the first COVID-19 patient to receive a double-lung transplant at Northwestern Medicine, talks to her doctors after a press conference at Northwestern Medicine Prentice Women’s Hospital Thursday morning July 30, 2020. پت Nabong/آفتاب نیوز

Mayra رامیرز در توصیف بدترین لحظه زمانی که او را به مرگ نزدیک و چگونه مادر او گفته شده بود برای گرفتن اولین پرواز به شیکاگو آمده خداحافظی.

به عنوان رامیرز صحبت کرد پنج شنبه, مادرش نشسته چند پا دور, خاموش, بسیاری از چهره او و او را بیرون احساسات پنهان پشت یک فولاد ،

“What hurts the most است دانستن همه چیز خانواده من رفت و از طریق در طول زمان من انتوبه گفت:” رامیرز آرام به عنوان او به نظر می رسد با این تیم از شمال غربی بیمارستان یادبود پزشکان که تضمین مادر او تا به حال هرگز به مطلق که افتضاح کلمه “خداحافظ.”

رامیرز, 28, شیکاگو, Brian antonio figueiredo یک خانم 62 ساله ای مکانیک از دریاچه زوریخ شد هر دو شمال غربی بیمارانی که ساخته شده تاریخ: آنها برای اولین بار در کشور به دریافت دو ریه پیوند پس از coronavirus نابود ارگان آن.

رامیرز حقوقی که به شهرستان نقل مکان کرد از North Carolina شش سال پیش به خبرنگاران گفت که او می خواهم مراقب باشید که این بیماری همه گیر در نوردید. او در خانه مانده بیشتر, اما هنوز هم مریض شدم. در ماه آوریل او به نام دکتر پس از او از دست رفته حس خود را از طعم و مزه و بو و احساس خستگی بیش از حد. هنگامی که او تا به حال غش جادوها بعد از آن در همان ماه او را به شمال غربی اتاق اورژانس.

“از من خواسته شد که می تواند در ساخت تصمیم گیری پزشکی برای من” رامیرز توضیح داد. مادر او, او گفت:. چند دقیقه بعد او بود که متصل به دستگاه تنفس مصنوعی. چند هفته آینده به یک تاری با رامیرز اغلب قادر به تشخیص واقعیت از او مکرر کابوس.

دریافت نسخه کامل از خبرنگار استفانو اسپوزیتو در اینجا.


اخبار

7:04 بعد از ظهر پریتزکر: ‘در حال حاضر لحظه ای به پوشیدن ماسک خود را به درستی’

Gov. J.B. Pritzker adjusts his face mask after a press conference in the Lawndale Plaza parking lot on the West Side, Wednesday afternoon, June 17, 2020. | Ashlee Rezin Garcia/Sun-Times
رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر تنظیم صورت خود ماسک پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در لاون دیل پلازا پارکینگ در طرف غرب بعد از ظهر چهارشنبه 17 ژوئن 2020. | Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر هشدار داد ایلینوی است که در “خطر نقطه” در جنگ علیه COVID-19 به مقامات بهداشت عمومی در روز پنج شنبه اعلام کرد یکی دیگر از 1,772 جدید کروناویروس موارد — بالاترین تنها یک روز پس از شمارش ممکن است زمانی که ویروس ضربه مرگبار آن اوج.

افزایش است که بخشی از روند نگران کننده است که دیده می شود در ماه ژوئیه روزانه به صورت میانگین شوت به بیش از 1100 نسبت به 764 هر روز در ماه گذشته. در نه روز گذشته به تنهایی بیش از 13000 مورد جدید گزارش شده است — بیش از نیمی از کل برای همه از آخرین ماه است.

صحبت کردن در پئوریا منطقه پریتزکر قرار داده است در هشدار خود را لیست فرماندار پیشنهاد ساکنان در یک چهارراه.

“ما در یک نقطه خطر همه. توجه” او گفت:. “در حال حاضر لحظه ای به پوشیدن ماسک خود را به درستی.”

دولت را مثبت رای — که کارشناسان می گویند نشان می دهد که چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش است از طریق یک منطقه بود 2.7% در ماه ژوئن 26, زمانی که اکثر کسب و کار رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات محدود تحت مرحله چهارم از پریتزکر را بازگشایی طرح است.

خواندن گزارش کامل از میچ Dudek اینجا.


4:43 بعد از ظهر VMAs معرفی 2 جدید قرنطینه دسته بندی

این VMAs به هوا زندگی می کنند در اوت. 30 از مرکز بارکلیز در بروکلین معرفی دو دسته جدید منعکس کننده زمان همه گیر بار: بهترین موزیک ویدیو از صفحه اصلی و بهترین قرنطینه عملکرد.

گراند و جاستین بیبر, شماره 1 آمار “گیر با تو” را در رقابت برای بهترین موزیک ویدیو از صفحه اصلی به همراه دریک “دهنی, اسلاید,” John Legend “در بزرگتر عشق” 5 ثانیه از تابستان “Wildflower,” blink-182 را “روز تولدت” و بیست و یک خلبان “سطح نگرانی” که در صدر بیلبورد آهنگ های راک چارت برای هفت هفته و ویژگی های شعر “من به شما می شود کمی قرنطینه?”

R&B دو چوپان x هلی که با موفقیت خود را ترویج آلبوم جدید طی همه گیری قابل توجه اجراهای زنده بیشتر قرار داده و در خود زمین تنیس و خارج از خانه جدید خود را نامزد دریافت جایزه برای بهترین قرنطینه عملکرد “آن را انجام دهد” از MTV مجازی مدل “مدل-athon.” دیگر نامزد شامل گاگا را “لبخند” از تلویزیون ویژه “یک جهان: با هم در خانه”;افسانه است “#togetherathome” کنسرت; DJ D-Nice “باشگاه MTV ارائه #DanceTogether”; CNCO را “MTV Unplugged در خانه” و پست مالون را ادای احترام به نیروانا.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

3:04 بعد از ظهر هرمان قابیل می میرد در 74 پس از هفته-نبرد طولانی با COVID-19

هرمان قابیل سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق مدیر عامل عمده پیتزا زنجیره ای که در ادامه برای تبدیل شدن به یک حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرده است از عوارض ناشی از کوروناویروس. او 74.

یک پست در قابیل حساب توییتر در روز پنج شنبه اعلام کرد مرگ است. قابیل بوده و بیمار با این ویروس برای چند هفته. روشن نیست که یا جایی که او آلوده شد اما او در بیمارستان بستری شد کمتر از دو هفته پس از حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما در ماه ژوئن. قابیل بوده است روسای Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما می دانستیم که او برای اولین بار در بیمارستان بستری با COVID-19 که این رفتن به یک مبارزه خشن” خواندن یک مقاله ارسال شده در حساب توییتر. “او تا به حال تنفس مشکل و به بیمارستان منتقل شد و توسط آمبولانس. همه ما دعا کرد که اولیه meds آنها به او را دریافت کنید تنفس خود را به حالت عادی بازگشت اما روشن شد خیلی سریع بود که او در یک نبرد است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

11:56 صبح خواهد ماسک مقرر بود تا پایان رژ لب ؟

“رژ لب بهترین لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد این است که” جوآن کالینز پس از مشاهده زیرکانه. افسوس که خیلی نمی کنه — نه در حال حاضر که در صورت ماسک پوشش نیمه پایین تر از چهره ما.

آن می تواند به معنای پایان از رژ لب به عنوان ما آن را می دانم. و آنچه را که ما بدون آن انجام دهید ؟

برای هزاران سال رژلب لوازم آرایشی شده است یکی از راه های برای زنان و مردان برای بیان خود برای بلند کردن روح خود را به چهره خود را به ایستادگی کردن در جمعیت.

خواهد همه گیر ماسک صورت پاک کردن دور از شادی های ساده رژ لب ؟

هلاک فکر, می گویند رژ لب و لوازم آرایشی و بهداشتی سازندگان عصبی eyeing آمار فروش انتظار می رود به سقوط این سال شاید به اندازه 11% با توجه به یک بازار پیش بینی.

پس از همه گیر (و ماسک-پوشیدن) آغاز شده به کاهش چشمگیر در استفاده از رژ لب با توجه به نظرسنجی های چندگانه توسط Poshly یک تحقیقات بازاریابی شرکت است که با این نسخهها کار با لوازم آرایشی و بهداشتی شرکت می گوید: مدیر عامل شرکت دورین بلاخ.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

9:56 صبح جت خصوصی استفاده, افزایش, برای شیکاگو شرکت منشور در میان همه گیر

با دو فرزند جوان مگان Leckey نمی توانستم درک شبانه روزی تجاری هواپیما برای سفرهای منظم بین خانه در شیکاگو و جنوب فلوریدا در طول coronavirus بیماری همه گیر. انتظار در خطوط پوشیدن یک ماسک و دائما پاک کردن سطوح بنابراین خانواده می تواند ایمن ماندن درست به نظر نمی رسد امکان پذیر برای 37 ساله صاحب رستوران.

پس از چهار هفته پیش Leckey و خانواده اش که معمولا خواهد پرواز کلاس اول, خرید یک هواپیمای جت خصوصی است.

Leckey حرکت به خرید یک جت خصوصی در ماه گذشته هر چند هنوز لوکس تنها در دسترس فوق العاده غنی است که نشان دهنده یک روند بزرگتر شروع به نظر می رسد در این سفر میباشد. مانند Leckey برخی از افرادی که یک بار به پرواز در کسب و کار و یا کلاس اول در حال ساخت سوئیچ به اجاره یک هواپیمای جت خصوصی و کسانی که یک بار اجاره هواپیما در حال قدم از خرید خود و هواپیما برای جلوگیری از فرودگاه شلوغ در مجموع به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس پیاده روی در.

علامت Ahasic رئیس جمهور Ahasic حمل و نقل هوایی, مشاوران گفت: عوامل متعدد در حال رانندگی ناگهانی رشد او را دیده در این صنعت است. نه تنها می تواند نگران آگهی های جلوگیری از ناراحتی در حال sardined در یک هواپیمای تجاری پرواز در هواپیمای شخصی اجازه می دهد تا آنها را جلوگیری از ترمینال فرودگاه و خطوط و جمعیت که باید بدل از یک دلخوری به یک درک خطر سلامت برای بسیاری از.

دفعات بازدید: داستان کامل از آلیس Bazerghi اینجا.

8:08 a. m. پریتزکر هشدار عمومی جمهوری در COVID-19 احتیاطی: “اگر همه چیز را تغییر ندهید, واژگونی است که در آن ما در حال رهبری’

یک ماه پس از ایلینوی وارد آخرین فاز از بازگشایی مجدد رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر روز چهارشنبه هشدار داد که دور دیگری از بسته شدن می تواند در شیر اگر ساکنان را نمی سلامت اقدامات جدی تر به بنیادی دولت را افزایش مداوم در coronavirus موارد است.

“ما به مراتب از خروج از جنگل” رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: در طول یک حلقه کنفرانس خبری.

“ما پیشرفت در ایلینوی اما ما نیز دیده می شود که می توان آن را زودگذر. و در حال حاضر همه چیز در مسیر درست. من می خواهم به همه یادآوری است که آن را نمی طولانی در مسیر موفقیت به نوبه خود به افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

“و اگر همه چیز را تغییر ندهید, واژگونی است که در آن ما در حال رهبری” پریتزکر گفت.

این فرماندار دموکرات ارائه شده خود را تیره و تار پیش آگهی به عنوان ایلینوی وزارت بهداشت اعلام کرد آخرین 1,393 موارد COVID-19 تأييد میان 38,187 آزمون. که نگه داشته دولت را تست مثبت نرخ در طول هفته گذشته در 3.8% اما مطرح ژوئیه روزانه به طور متوسط به بیش از 1100 مورد جدید گزارش شده در هر روز نسبت به 764 هر روز در ماه گذشته.

خبرنگار میچ Arementrout است داستان کامل.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:21 بعد از ظهر, توالت, مشکلات بدتر توسط COVID بحران

تیم پیل مدیر اجرایی آمریکا دستشویی انجمن به تازگی یک ایمیل فوری از ویچیتا هشدار او که حمام در ایستگاه اتوبوس در مرکز شهر بود که به روی عموم بسته; می تواند این آرا کمک کند ؟

در حالی که Baltimore-بر اساس گروه در نظر گرفته شده است به آدرس فرد توقیف توالت در سراسر این زمین پیل پاسخ پرستانه.

“شهرداری ها و دولت ها کاهش یافته است توپ در 20 سال گذشته و باید استعفا مسئولیت های خود را به صاحبان فروشگاه های ایستگاه های گاز و eateries,” او نوشت. “در حال حاضر که COVID آمار, آن مهم تر از همیشه برای ‘عمومی’ امکانات به انجام بخشی خود را و نگه داشتن آنها را باز کنید.”

که جدا از این موضوع که آیا مردم باید حتی رفتن به دستشویی های عمومی که باز هستند. عمومی, حمام و سرویس بهداشتی کامل ویروس پخش. غریبه ها جمع آوری و در کوچکترین فضای ممکن است. آنها در انجام وظایف است که پس از آن ارائه شده به چرخش گردابها از آلودگي به لطف سیفون توالت و لعنتی از طریق اتاق با دست dyers.

دو مشکلات مربوط سپس: نگه داشتن حمام و سرویس بهداشتی و بهبود ایمنی خود را.

جزئیات نیل استاینبرگ کامل ستون در اینجا.

8:33 صبح خرید اینترنتی از مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون کنوانسیون حوادث: عربستان مگا دهنده قدرت پردازش نابودی

قبل از COVID-19 خروش در فلوریدا مجبور به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خراش خود را در شخص ریاست جمهوری کنوانسیون در جکسونویل بالا گرفتن بسته برای بالا پایان جمهوریخواه اهدا کنندگان — که خواهد ماندن در سوانک تفریحی و بدست آوردن دسترسی VIP به ناروا اعضای کابینه — شد قیمت $1,161,200 هر زن و شوهر است.

دموکرات ها با در نظر گرفتن همه گیر تهدید جدی تر زودتر گفت: مردم برای آمدن به میلواکی در پایان ماه ژوئن. دموکراتیک جوشیدن بسته شامل همه-مجازی حوادث و صدر با اهدا کنندگان خواسته به 250.000 دلار و یا به منظور بالا بردن حداقل $500,000.

شیکاگو سان-تایمز به دست آمده جوشیدن بسته برای اوباما و دموکرات کنوانسیون اوت حوادث بسیار retooled به دلیل بیماری همه گیر.

قبل از COVID-19 هر دو طرف با استفاده از کنوانسیون به فریب و یا پاداش مگا اهدا کنندگان که سرایدار, جمع آوری اعانه داده شده به آنها را به مطمئن شوید که آنها را از دسترسی به بهترین هتل ها و احزاب جلسات و کف اعتبار.

جزئیات کامل ستون از لین شیرین در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsügates of olympus oyna