Coronavirus می اندازد تا بیشتر مثبت از منفی برای Netflix بکشد

Netflix اعلام کرده به آن اضافه شده بیش از 15.7 میلیون مشترک در سه ماه اول سال 2020 در حدود زمان شیوع کروناویروس (Covid-19) تبدیل به یک بیماری همه گیر و دیدم کشورها به مستند.

در سه ماهه اول سال 2020 درآمد اعلام روز سه شنبه آن را نشان داد آن اضافه شده 2.3 m مشترکین در ایالات متحده و کانادا در سه ماهه اول سال در مجموع 69.9 m. در سطح جهانی 13.5 m مشترک به پلت فرم آن است.

Netflix نیز گفت: آن را به تولید درآمد از $5.77 میلیارد دلار برای سه ماهه اول از $4.52 bn یک سال پیش از آن اما زیر تحلیلگر پیش بینی $5.75 میلیارد دلار رسیده است. سود افزایش به $709.1 m از $344.1 m در 2019.

این اخبار مثبت برای جریان پلت فرم پس از آن افزایش بازاریابی خود و محتوا صرف در سه ماهه آخر سال مالی از 2019.

حرکت خود را به اولویت بندی بین المللی بازاریابی بیش از آن در مبارزات داخلی نیز پرداخت می شود که بیش از 29m خانواده تنظیم شده به فصل سوم از Ozark, جرم, درام, بازیگران Jason Bateman.

این واقعیت نشان می دهد عشق کور است دیدم 30m مشترکین تنظیم در حالی که ببر شاه, مجموعه مستند در مورد یک ببر مادر و باغ وحش در اوکلاهما که فرود در زندان درو 64m مشترکین.

اما در طول این زمان نامشخص Netflix بکشد و رقبای خود را (از جمله رسانههای سنتی) مصون نیست زمان چالش های فیلمبرداری جدید نشان می دهد با توجه به اجتماعی فاصله و ماندن در خانه قوانین.

Netflix نیز گفت: افزایش مشترکین و مشاهده ساعت تحت فشار قرار دادن قابلیت های اینترنت در برخی از نقاط جهان در طول سه ماهه و به عنوان یک نتیجه, Netflix کاهش پهنای باند در استرالیا و مکزیک و هند و بسیاری از کشورهای دیگر زیر درخواست از دولت های محلی.

این شرکت همچنین افزود: 2,000 از راه دور عوامل برای رسیدگی به افزایش تماس مشتری با توجه به افزایش تقاضا برای محتوا, پس از آن دیدم “قابل توجه اختلال وقتی که می آید به پشتیبانی از مشتری و تولید محتوا.”

Netflix بکشد گفت: در حالی که این شانس خوبی در طول Covid-19 تا کنون شرکت می رود “مشاهده به کاهش و عضویت در رشد به کاستن سرعت به خانه حبس می رسد که امید است به زودی.”

آن اضافه شده است انتظار می رود برای دیدن کمتر رشد در سه ماهه جاری به پایان می رسد که در ماه ژوئن. این شرکت پیش بینی 7.5 میلیون مشترکین جدید و در حدود 6 میلیارد دلار و فروش $820 میلیون دلار سود.

“ما هرگز دیده می شود یک آینده نامشخص و یا نگران کننده است. Coronavirus رسیده است و در هر گوشه ای از جهان و در غیاب گسترده درمان یا واکسن هیچ کس نمی داند چگونه و یا در زمانی که این بحران وحشتناک به پایان خواهد رسید” Netflix گفت: در آن نامه به سهامداران آن است.

پائولو Pescatore یک تکنولوژی رسانه و ارتباطات تحلیلگر در ص دوراندیشی گفت: درام Covid-19 خواهد یک اثر حذفی در تمام تصویری اشتراک بازیکنان بعد از آن در سال.

حتی اگر دیزنی به علاوه در حال حاضر متصلب تا بیش از 50 متر مشترکین Comcast راه اندازی طاووس در هفته گذشته به بیش از 15 متر مشترکین و HBO حداکثر رول خواهد شد در مه 27, او گفت: Netflix باید کرایه خیلی بهتر با آن گسترده کاتالوگ.

دلیل این است که Comcast گفت: بسیاری از اصلی نشان می دهد که با توجه به تیتر راه اندازی طاووس آماده خواهد شد تا 2021 در حالی که WarnerMedia اعلام کرده است در این مراسم از بازیگران از دوستان نخواهد بود منتشر شد و تا تابستان یا پاییز.

“تا کنون شرکت دارای اب و هوای طوفان است و دیده نمی شود قابل توجه دندانه با ورود تازه واردان. Netflix باقی می ماند یک نیروی غالب در سرگرم کننده, کاربران, اما فزاینده هزینه ها باقی می ماند یک نگرانی در حال انجام,” او اضافه شده است.

“تعجب آور نامزدی است که رفتن را از طریق سقف و تکثیر در ماه های آینده. انتظار برای دیدن کاربران فکر می کنم دو بار در مورد چه مقدار از آنها صرف فعلی خود را ارائه دهنده تلویزیون و ممکن است قطع/جایگزین در اولویت برای جریان های ویدئویی آنلاین خدمات. “

اما تولید در تمام فیلم ها و محتوای تلویزیونی شده است تعطیل برای یک دوره در حال حاضر وجود ندارد و تاریخ تعیین شده برای کار را از سر گرفت. در حالی که خاموش خواهد شد فقط باید متواضع تاثیر بر محتوای جدید برای سه ماه آینده گفت: Netflix آن را می تواند تبدیل به یک مشکل عمده اگر تولید کنندگان و بازیگران در حاشیه باقی مانده.

آن را با عجله به پایان نشان می دهد که در ویرایشهای نهایی است و به شدت دستیابی به محتوای شخص ثالث تامین کنندگان.

// در این مقاله برجسته

Netflix

Netflix آمریکا, سرگرمی, شرکت تاسیس شده توسط رید هیستینگز و مارک رندولف در 29 اوت سال 1997 در اسکاتس ولی ، این متخصص در فراهم می کند و جریان رسانه ای و تصویری-در-د…

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im