Coronavirus به روز رسانی: چه بزرگ بازاریابی حوادث شده اند و یا به تعویق افتاد مختل می کند ؟

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

ادامه coronavirus بحران به سطح بالایی از نگرانی در سطح جهان و در هفته های اخیر آغاز شده است به تاثیر عمده بازاریابی, کنفرانس ها و رویدادها در APAC و در حال حاضر در اروپا و آمریکا است.

درام است که به روز رسانی در تمام رویدادهای مهم که باید لغو شده و به تعویق افتاده و یا reimagined تا کنون:

MIP TV

MIP TV آخرین رویداد دومینو به سقوط با وخیم تر شدن Covid-19 شیوع در فرانسه را وادار به لغو این رویداد را سال است که نمی خواهد دوباره.

ناگهانی لغو جشنواره که برنامه ریزی شده بود به اجرا بین 30 مارس و 2 آوریل انداخته است به سوال سرنوشت جشنواره فیلم کن خود را که هنوز هم انتظار را در پایان ماه مه.

درام میخانه در تبلیغات هفته اروپا و SxSW

درام گرفته است تصمیم به رفتن پیش با آن بارها در تبلیغات هفته و SXSW در این ماه با توجه به توسعه coronavirus وضعیت.

اما بسته بندی شده برنامه با مشخصات بالا, مصاحبه, keynotes و پانل ها هنوز هم در حال وقوع در یک پویا فرمت جدید – به عنوان thedrum.com نقش میزبان را به یک جدید آنلاین جهانی از جشنواره مارس 16-20.

انتقال دیجیتال در هفته خواهد اطمینان حاصل شود که درام را به مخاطبان در سراسر جهان را از دست ندهید در این مذاکرات الهام بخش و چابک بحث قرار می گیرد. زنده و تعاملی آن را به کنترل از راه دور شرکت کنندگان فرصتی برای تعامل سوال و کمک بینش ترین شیوه ممکن است.

جزئیات بیشتر در مورد انتقال دیجیتال برنامه هفته منتشر خواهد شد در روزهای آینده و شما می توانید با ثبت نام علاقه خود را در حال حاضر در وب سایت اختصاصی.

فاکس نیوز IAB در صف مقابل

رادیو فردا تبدیل به یک قربانی از افزایش Covid-19 شیوع پس از اینکه مجبور به انصراف از آن سالانه زمین به تبلیغات جامعه به عنوان یک ” اقدام احتیاطی,’ اندازه گیری.

چشمگیر ارائه شد و برنامه ریزی شده صورت گرفته است در 24 مارس اما همانطور که همه چیز ایستاده فاکس نیوز تنها رسانه شرکت برای تغییر برنامه های خود را با امثال CNN, IAB و Comcast هنوز هم در مسیر به جلو بروید – البته با هر دو وضعیت را از نزدیک.

Adobe اجلاس

Covid-19 ادعا کرده قربانی دیگری با Adobe اجلاس تعویض برای تبدیل شدن به یک صرفا آنلاین رویداد به عنوان برگزارکنندگان اعمال فراوانی از احتیاط در جلوگیری از این پتانسیل برای عفونت متقاطع در میان نمایندگان.

جمع آوری شده است انتظار می رود را در لاس وگاس بین 29 مارس و آوریل 2 خواهد شد اما در حال حاضر تشویق شرکت کنندگان به ورود از راه دور به جای.

Google Cloud بعدی

گوگل اتخاذ مشابه راه حل های دیجیتال برای کاربران خود را به رویداد بعدی که به ‘reimagined’ به Google Cloud بعدی’20: دیجیتال اتصال دیجیتال-اولین رویداد متشکل از جریان سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی و آنلاین ‘یک متخصص بپرسید’ جلسات.

قالب جدید معرفی خواهد شد بین 6 تا 8 مارس.

Facebook F8

Facebook را F8 توسعه دهنده کنفرانس تبدیل به یکی از اولین تلفات این ویروس در هفته گذشته پس از قفسه بندی برنامه به استقبال مورد انتظار از 5000 نمایندگان به کنوانسیون سالانه در سن خوزه است.

این به دنبال شناسایی اولین Coronavirus موارد در کشور که سوخت نصب ترس بیش از عفونت های محلی.

WFA جهانی بازاریاب هفته

در اصل قرار بود برگزار شد از 31 مارس تا 3 آوریل در سنگاپور WFA تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن این رویداد است. آن را در حال حاضر برگزار می شود در سنگاپور از 20 آوریل 23, 2021.

درام را پیش بینی

درام اولین APAC پیش بینی صبحانه در 13 فوریه که در آن نشریه به بررسی اختلالات در سراسر کسب و کار, فرهنگ و تکنولوژی شده است به تعویق افتاد و در عین حال-به-می شود-تاریخ اعلام کرد.

سخنرانان مانند Ishmit Bedi, APAC عملکرد مدیر بازاریابی در گوگل للا Nair مدیر عامل در Ebiquity دریا رایان موری مدیر مشارکت در عملیات Sorcha جان مدیر عامل در جنس زنبق و سوسن و شخصی Patel, مدیر عامل, دریا در آمار در اصل برنامه ریزی شده به صحبت می کنند.

سنگاپور زنان کارآفرین در توسعه برنامه (WEDP)

این رویداد که پراکتر و گمبل (P&>) سازماندهی در همکاری با WEConnect بین المللی قرار بود برگزار شد و در 14 فوریه.

مهمان-از-افتخار بود دکتر لی هسین Hsien اولین زن مدیر اجرایی اتاق بازرگانی آمریکا در سنگاپور (AmCham SG) است. سام گارسیا معاون رئیس جمهور زنجیره تامین آسیا و اقیانوسیه و خاورمیانه و آفریقا در Procter & Gamble شد همچنین قرار است به فضل kick-off.

پيرايشی بتا

این کنفرانس در چیانگ مای, اهداف رسانه های نوپا در آسیا و به نظر می رسد در تحول رسانه ای. در اصل قرار بود برگزار شد و در ماه فوریه به آن منتقل شده است به 22 تا 24 سپتامبر سال 2020 است.

سرنگونی دوم جشنواره

دکترا سنگاپور اعلام کرده سرنگونی دوم جشنواره رویداد که به بررسی 10 های مختلف استراتژی های رقیب و یا روایات و برنامه ریزی شده برای 26 فوریه سال 2020 به تعویق افتاده است به تاریخ بعد.

آن را نشان می دهد

یکی از بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی در سنگاپور این رویداد سالانه قرار بود به جای 12-15 مارس در Suntec مرکز کنوانسیون. این سازماندهی (Persian) نمایشگاه گفته است که تاخیر در حوادث پس با توجه به ایمنی و بهداشت نگرانی از شرکت کنندگان و شرکای تجاری و عمومی است.

هنر بازل در هنگ کنگ

هنر بازل حق رای دادن است که نمایشگاه ها در میامی و بازل سوئیس اعلام کرد که دلار هنگ کنگ رویداد که برنامه ریزی شده بود برای 17-21 مارس به تعویق افتاده است.

آن شده اند که نسخه هشتم یکی از آسیا معتبرترین نمایشگاه های هنری است. در سال 2019 را به خود جلب کرد برخی از 88,000 مردم از جمله بازدید کنندگان از سرزمین اصلی چین است.

(این لیست آخرین به روز رسانی در 15.00 به وقت تهران در روز پنج شنبه 5 مارس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>