آیا شما تا کنون سعی به reschedule المپیک بازی ؟ حتما بسیاری از ما به تعویق افتاد مراسم عروسی — و وجود حداقل دو من باید به طور کامل لغو — اما کسانی هستند که بسیار کوچکتر امور به مدیریت. به بازی های المپیک ؟ که رو به بزرگترین رویداد در جهان حتی بزرگتر از عید پاک تخم مرغ شکار در “Duck Dynasty.”

در ضمن . . .

آیا شما تا کنون سعی به فشار یک فصل لیگ بیس بال را به پاییز و زمستان ؟ این یک برنامه ریزی و لجستیکی کابوس (بیش از حد بسیاری از بازی های به جا به بیش از حد تنگ از یک تقویم) کوزه و طرفداران نمی مانند آب و هوا و البته Astros,’ تصویری تجهیزات ممکن است مسدود کردن بیش از.

بنابراین کمیته بین المللی المپیک و MLB مقامات مورد استفاده برای بیدار شدن از خواب در اطراف ظهر قبل از قدم زدن به بانک با آن اندازه چک معمولا این سایت متعلق به ناشران خانه پاکسازی برندگان در حال حاضر در حال تقلا برای دریافت پول خود را از قطار در مسیر بازگشت.

من حدس می زنم بین المللی المپیک تا به حال کمتر کار دشوار است: آن را به سادگی plopped 2020 بازی های تابستانی در توکیو به همین بازه زمانی در سال 2021.

آه اگر آن را فقط که آسان است.

بسیاری از عوامل — مسکن سالن های مواد غذایی, خدمات امنیت, فروشندگان, et al. آیا می دانید که چگونه بسیاری از sporks باید reordered برای المپیک ایجاد کرد و فرضا? اون بچه ها فقط ناپدید می شوند. Sporks همیشه مورد اول به راه رفتن از عرضه گنجه.

هک rebooking پرواز — هواپیمایی تغییر هزینه ها به تنهایی شما را بکشند — یک فشار مالی.

این عظیم اره منبت کاری اره مویی پازل و هر قطعه باید مناسب است. وجود 25 یا 30 ورزش گلف به علاوه. شما فقط می توانید می گویند: “ما همه برنامه خوب و زرنگ به جز شنا. شنا کار نمی کند که در هفته پس ما را رها شنا.”

NBC به طور طبیعی هنوز هم وجود دارد خواهد بود به televise این 2021 نسخه از بازی های المپیک تابستانی 2020, اما هنوز هم برگ 7,777-ساعت خمیازه دهانه در آن برنامه جولای 24 Aug. 9.

متاسفانه NBC تنها سه قابل مشاهده خواص: بازی های المپیک “صدا” و “america’s Got Talent.” و مطمئن america’s got talent, اما من نمی دانم اگر من معشوق محاصره میهن به اندازه کافی استعداد برای پر کردن تمام شبکه نیاز دارد.

به عنوان MLB آن است که فکر بسیاری از کمتر-از-بهینه گزینه های.

هنوز هم وجود دارد یک بارقه امید برای تاریخ 1 ژوئن یا ژوئیه 1 شروع با امکان بازی در ابتدا در خالی استادیوم. پس از آن خواهد بود معمولی خود را روز افتتاحیه برای میامی مارلینز.

MLB ممکن است استفاده از بهار-آموزش پارک در فلوریدا و آریزونا quarantining تیم ها در این مناطق و عامل با جمعیت تا همه گیر اجازه می دهد در غیر این صورت.

در هر فشرده سناریو هر روز با ارزش است که به معنی doubleheaders هستند ، من فرض آنها هنوز هم می توان جداگانه پذیرش زیرا حتی اگر طرفداران بیس بال را بدون پول 1 درصد هنوز هم نیاز به را تشکیل می دهند برای از دست رفته مسافرت با قایق تفریحی و پنت هاوس درآمد.

صحبت که فوق العاده عامل اسکات بوروس — FYI: “فوق العاده agent” در اینجا یک تعبیری برای “uber-ثروتمند” — شناور یک پیشنهاد و چون او مذاکره یک میلیارد دلار از بازیکن قرارداد این offseason او قابل توجهی منافع مالی در این.

بوروس می خواهد در تابستان شروع و زمانی که درجه حرارت قطره در پاییز امتیاز 11 استادیوم که گنبد یا گرم-آب و هوا سایت های که در آن postseason بازی می تواند ایفا کرده است. او پیش بینی خنثی-سایت جهان سری با بازی 6 بازی در کریسمس.

کریسمس ؟ NBA مقدسترین روز ؟ مرسی. شاید آنها باید بازی 7 در بیت لحم.

مدل های مختلف دارای 162-بازی 144-بازی و یا 100-بازی فصل. و یا — در اینجا یک فکر آنها فقط می تواند پرش به postseason به طور مستقیم. باید جو Lunardi دانه تیم های 1 تا 30 و سپس شرکت در پاییزی مارس جنون. آن تماس بگیرید سپتامبر جنون!

من راه حل ؟ بازی کل فصل در Strat-O-Matic بیس بال. خواهد بود وجود دارد هیچ آب و نگرانی و آستروس نمی تواند سرقت علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im