چه اتفاقی می افتد به رسانه های ادغام در کوتاه مدت? نه خیلی زیاد. به جای فکر کردن در مورد رسانه dissolutions می گوید: Craig Moffett از MoffettNathanson پژوهش است.

صحبت کردن در CNBC او فکر می کند آن را
ممکن است در چند سال که
Comcast و AT&T به فروش برخی از آنها
سرگرمی دارایی — حتی آنهایی که به تازگی به دست آورد.

برای AT&T, او معتقد است DirectTV (“وحشتناک کسب”) و WarnerMedia (“وجود دارد مشکل ساز قطعات
که کسب و کار”) می تواند اجازه رفتن.

در همان زمان او می گوید: Comcast واقعا نمی یافت “هم افزایی” دلیل NBCU باید با شرکت — هر چند از نظر مالی
آن را همچنان به عنوان خوب. “[NBCU] دهکدهای سکولار چالش های مانند WarnerMedia.” و در مورد Comcast اخیر آسمان خرید وجود دارد “هیچ EBITDA رشد” یا “سکولار
headwinds.”

به طور کلی در این شرکت ها “تنوع استراتژی ها کار نمی کند می گوید:” Moffett.

تبلیغات

تبلیغات

او می گوید به نظر می رسد به یک صنعت جهت است که در آن هر دو
Comcast و AT&T مربوطه تلویزیون-فیلم, محتوا, شرکت ها — NBCU و WarnerMedia — می تواند چرخید و با هم ادغام شدند.

این خواهد ترک هر دو Comcast و AT&T بیشتر متمرکز بر خود
مربوطه هسته کسب و کار — کابل عملیات-پهن باند-موبایل و ارتباطات-تلفن همراه-پهنای باند بود. این مناطق همچنان به خوبی انجام و/یا پایدار هستند.

توسط راه
مقایسه Moffett نقل از ارتباطات منشور بزرگ دیگری کابل/شرکت ارتباطات. آن را به یک تلویزیون بزرگ/فیلم کسب پیگیری و شاهد رشد موفقیت-مالی و
با آن قیمت سهام.

از ژانویه 2011, منشور سهام است تا 1359% در مقابل Comcast سهام 443% رشد. به میزان کمتر ورایزون نیز اجتناب شود خرید یک محتوای کسب
چیزی که آن را نگه داشته در یک مسیر بهتر, می گوید Moffett.

Moffett را حدس و گمان است که یک NBCU/WarnerMedia ادغام ممکن است در حال حاضر — در یک تا حدودی متفاوت تنظیم مقررات محیط زیست است.
ما می خواهم برای اضافه کردن این: فکر می کنم در مورد والت دیزنی خرید نیم قرن 21 فاکس و یا اخیرا ویاکام و CBS. تنظیم کننده تا به حال چند مسائل با این معاملات.

همچنین او می گوید: آن نبود که
مدتها پیش تنظیم ساخته شده است آن را دشوار برای DirecTV و ظرف شبکه به ادغام. در حال حاضر آن را به یک محیط متفاوت در طناب برش, رسانه های بازار است.

حتی اگر بازار است که هنوز هم
پرنوسان بازار می تواند آهسته تر از حد انتظار تغییرات به تلویزیون سنتی و تئاتر فیلم کسب و کار با فقط چند برترین شرکت های رسانه ای داشتن فرصتی برای گرد هم می آیند.

چه در مورد کسانی که “افقی” تنوع معاملات — خرید غیر سرگرمی مطالب خرید شرکت های رسانه ای شرکت ؟ که به نظر می رسد مانند یک چیزی از گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de