دادگاه می شنود, چگونه یک آخر هفته Okanagan شراب تور زخم در قتل

Category: ونکورسان Comments: No comments

سریع آتش سری از وقایع چپ Danjou و 70 unperturbed. او نشسته و با آرامش در زندانی در زندان-موضوع red sweatshirt و sweatpants با سلاح های خود را عبور.

روز جمعه در B. C. دیوان عالی کشور در Kelowna Tejwant Danjou او سه روز گناه رسمی خارج شود.

آن در نظر گرفته شده بود به یک آخر هفته خوب گریز از شراب تور در اکنگن.

به جای آن به پایان رسید در قتل در اتاق 205 از Best Western Plus شراب هتل کشور در غرب کلونا.

این Tejwant Danjou پرونده قتل را نگه می دارد در خدمت شگفتی است.

پس از flabbergasting خود دفاع وکیل تاج دادستان و قاضی روز سه شنبه خود به خود گناه, Danjou عقب نشینی در پنج شنبه و جمعه در B. C. دیوان عالی کشور در Kelowna Danjou تا به حال سه-روز-پیر گناه رسمی خارج شود.

سپس او التماس کرد گناه نیست به اتهام قتل درجه دوم از مشترک, همسر راما Gauravarapu در غرب کلونا اتاق هتل در 22 ژوئیه 2018.

پس از فلیپ فلاپ و در غیر معمول تردستی برای دادگاه مورد Danjou قتل محاکمه توسط قاضی به تنهایی آغاز شده و بلافاصله حتی بدون سنتی 15 دقیقه استراحت.

سریع آتش سری از وقایع چپ Danjou و 70 unperturbed.

مرتبط

او نشسته و با آرامش در زندانی جعبه دادگاه 1 در زندان-موضوع red sweatshirt و sweatpants با سلاح های خود را عبور.

در موضوع با Danjou را گناه سهشنبه بود که پیگیری مدارک شامل عبارت “به قصد کشتن.” Danjou حفظ او قصد قتل Gauravarapu.

Danjou وکیل دانا Turko روشن در دادگاه روز شنبه که پیش از آن در هفته او “می خواستم به اعتراف به قتل اما نه به قصد کشتن بخشی.”

محکومیت قتل درجه دوم حمل یک جمله زندگی با اولین فرصت از آزادی مشروط از 10 سال به این حکم است.

تاج دادستان لگد کردن دادگاه با یک حساب کاربری از حوادث در جولای 21 و 22, 2018.

دادگاه شنیده ام که در جولای 21, Danjou و Gauravarapu بود که حدود 55 سال پیش در سفر از خانه آنها بوده است های در ساری به مدت سه سال به غرب کلونا و بررسی به جوانان غربی است. در جولای 22, آنها بازدید ماموریت تپه کارخانه شراب سازی که در آن آنها تا به حال یک بحث. آنها بازگشت به هتل به طور جداگانه.

Danjou منتقل مشترک اتاق هتل و Gauravarapu به او گفت آنها خواهد بود سفر به ساری به طور جداگانه.

آنچه اتفاق افتاده این است که چه تاج به نام یک حمله در داخل اتاق هتل که در آن Danjou در نظر گرفته شده به علت مرگ با آسیب های او تحمیل.

تاج گفت: انگیزه بود و مشکل ارتباط است که در آن Danjou است متهم به حسادت و نوشیدن.

تاج هم قرار دادن جدول زمانی و شرایطی با کمک مدار بسته تلویزیون فیلم از بهترین های غربی و ماموریت تپه تحلیل Danjou و Gauravarapu را همراه Danjou را امضا پذیرش جرم-صحنه DNA شواهد سم شناسی و آسیب شناس و گزارش پلیس.

Const. Lyndsey Schwindt غرب کلونا RCMP اولین شاهد به نام تاج و تخت.

او بازگو شب از 22 ژوئیه شروع با اعزام تماس به اتاق 205 از بهترین های غربی در 7:14 بعد از ظهر برای یک ممکن است اختلاف داخلی.

Lyndsey و دو نفر دیگر از افسران وارد هتل چند دقیقه بعد از آن و اجازه دهید به اتاق یک هتل کارمند.

وجود خون چلپ چلوپ کردن در خارج از درب و هنگامی که درب باز شد آنها را ببینید در یک هند-کانادا زن دراز کشیدن بر روی پشت خود را بر روی یک خون اشباع پچ فرش با تورم صورت و دو چشم و یک جای زخم بر چپ ابرو خون آلود دست و gashes در هر دو طرف گردن او. همچنین در این طبقه بود و یک بطری شراب و شیشه های شکسته.

پلیس را در یک تماس اضطراری برای یک آمبولانس و یکی از افسران آغاز کمک های اولیه در قربانی که به نظر می رسد ناخودآگاه بود اما هنوز نفس با gurgling-صدای خروپف. Gauravarapu مدت کوتاهی پس از درگذشت.

پلیس و یک سگ پلیس با Danjou به زودی پس از خارج هتل و او را دستگیر کردند.

او شده است در بازداشت پس از دستگیری او.

Danjou شد یک عامل املاک و مستغلات در ساری با Sutton Group. Gauravarapu یک برنامه ریز مالی که مشغول به کار در یک شعبه بانک سلطنتی

در ساری.

این دادگاه همچنان ادامه دارد دوشنبه ،

جزئیات بیشتر در کلونا روزانه پیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>