COVID-19: 1,500 غیر مجاز کیت تست تصرف در ریچموند

محتوای مقاله

بیش از 1500 غیر مجاز COVID-19 کیت های آزمایش شده اند تصرف در ریچموند Mounties پنج شنبه اعلام کرد.

آزمون ها ضبط می شد از یک ساکن ریچموند توسط بازرسان بهداشت کانادا با کمک از ریچموند Mounties پس از یک نکته که غیر مجاز آزمون فروخته شد به اهالی بریتیش کلمبیا آنلاین.

تنها کیت های آزمایش با مجوز بهداشت کانادا می تواند وارد شده و یا فروخته شده در کانادا به عنوان غیر مجاز آزمون ممکن است منجر به اشتباه.

“فروش و یا تبلیغات محصولات بهداشتی است که نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند برای جلوگیری از, تشخیص, درمان و یا درمان COVID-19 غیر قانونی است در کانادا” توضیح RCMP سرجوخه اد گالو) دانیل ميشود در انتشار اخبار. “بهداشت کانادا این موضوع بسیار جدی است و اقدام به متوقف کردن این فعالیت است.”

بهداشت و درمان کانادا به طور فعال نظارت بر اینترنت به صورت کاذب ادعای سلامت و محصولات غیر مجاز. در برخی موارد آنها حتی به مرحله حملات با RCMP.

“کانادایی در حال یادآوری به دقت فوق العاده در طول بیماری همه گیر در مورد آنلاین تقلب و کلاهبرداری گفت:” RCMP Insp. Lav Mangat. “ما با بسیاری از همکاران از جمله بهداشت و درمان کانادا برای محافظت از اهالی بریتیش کلمبیا. ما همه در این با هم.”

هیچ اتهام گذاشته بودند و به عنوان یک نتیجه از تشنج.

[email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im