محتوای مقاله

مسافران در حال حاضر نیاز به پوشیدن ماسک که خود را پوشش بینی و دهان در حالی که در حال حرکت از طریق کانادا به فرودگاه و در هیئت مدیره پرواز.

قوانین جدید به دستور دولت کانادا هفته گذشته در اثر آغاز مارس 20 و اعمال می شود به تمام پروازها از ورود و یا خروج از کانادا و همچنین تمام کانادا به فرودگاه.

در یک یادداشت نوشته شده به فرودگاه ونکوور وب سایت مسافران یادآوری می شود که بخشی از چک در روند خواهد شد در حال حاضر از مسافران به تایید می کنند که آنها یک ماسک — که نمی کند نیاز به درجه پزشکی — قبل از سفر.

هیچ ماسک خواهد بود ارائه شده توسط فرودگاه یا شرکت های هواپیمایی و مسافران ممکن است تبدیل دور در اختیار شرکت هواپیمایی و یا کانادا حمل و نقل هوایی امنیت و اقتدار. این شرکت هواپیمایی مسئولیت به اطلاع مسافران.

فیزیکی-فاصله اقدامات هنوز هم نیاز به احترام وقتی که در حال حرکت از طریق فرودگاه.

چند استثنا وجود دارد:

• کودکان زیر دو و مسافران با مشکلات تنفسی ربطی به COVID-19 نیازی به پوشیدن ماسک.

• در شبانه روزی دروازه مسافران خواسته خواهد شد که به مرحله بازگشت به یک فاصله مناسب قبل از برداشتن ماسک خود را به منظور بررسی هویت قبل از اینکه مجاز به هیئت مدیره. همان را در آداب و رسوم کنترل منطقه و یا زمانی که مسافران ملزم به داشتن عکس خود را گرفته شده است.

• در طول یک پرواز مسافران نیازی به پوشیدن ماسک در حالی که غذا خوردن, نوشیدن, مصرف داروها و یا زمانی که خود ایمنی می تواند خطر انداخته است.

برای اطلاعات بیشتر به YVR سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de