محتوای مقاله

صحبت چهارشنبه در ویکتوریا استانی افسر بهداشت دکتر بانی هنری, گزارش 42 مورد جدید از COVID-19 در B. C و یک مرگ مربوط به شیوع این بیماری در Lynn Valley مرکز مراقبت در نورث ونکوور.

به عنوان آخرین شماره منتشر شد مارس 25, وجود دارد در مجموع 659 تایید موارد COVID-19 در B. C. موارد span همه B. C. سلامت مناطق: ونکوور ساحلی (339) فریزر سلامت (218) جزیره بهداشت (47) داخلی سلامتی (46) و شمال بهداشت (9).

پس COVID-19 ضربه بریتیش کلمبیا 14 نفر فوت کرده اند در حالی که 64 در حال حاضر در بیمارستان است. از آن 26 در بخش مراقبت های ویژه. در مجموع 183 بهبود یافته اند تا کنون.

از 14 مرگ و میر 11 مرتبط شده اند به شیوع بیماری در Lynn Valley مرکز مراقبت از یکی به ونکوور هارو پارک مرکز و دو نفر از ساکنان فریزر بهداشت و درمان منطقه است. هر کسی که فوت کرده بود بیش از 70.

حداقل نه سالمندان خانه و یا امکانات متاثر شده اند: Lynn Valley مرکز مراقبت در ونکوور شمالی Hollyburn خانه در غرب ونکوور هارو پارک مرکز و کوه کوچک محل در ونکوور, Dufferin مرکز مراقبت در کوکیتلام دلتا مشخصات مرکز مراقبت در, دلتا, آلمانی-کانادا مراقبت از خانه در جنوب ونکوور برادوی پنطیکاستی تسلیم در ونکوور — که گزارش آن در اولین مورد در روز چهارشنبه با یک عضو هیات آلوده — و همیشه سبز ارتفاعات زندگی کمک در سفید سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im