COVID-19: B. C. هتل صنعت رو به تعطیلی اخراج توده

نخست وزیر جاستین ترودو در اوایل این هفته اعلام کرد $82 میلیارد دلار برای حمایت از اقتصاد کانادا بازیابی از مالی عواقب ناشی از این بیماری همه گیر از جمله 27 میلیارد دلار در حمایت از کارگران و کسب و کار.

ضمن متحد در اینجا یک اتحادیه به نمایندگی از بیش از 60 ، 000 مهمان نوازی کارگران در قبل از میلاد می گوید: کارگران در وضعیتی وخیم از بلانت اقتصادی ضربه ناشی از COVID-19.

“در طول یک هفته اعضای ما و دهها هزار نفر دیگر مهمان نوازی کارگران در هتل و رستوران و خدمات مواد غذایی کارگران که در آماده سازی غذا برای شرکت های هواپیمایی, فرودگاه, مسافران, دانشگاه ها و منابع اردوگاه های کار از دست داده اند می رویم در دراز مدت اخراج و در حال حاضر در خطر از دست دادن خود را پوشش درمانی است که بر اساس ساعت کار می کرد گفت:” Zailda چان رئیس جمهور متحد در اینجا 40.

“از دست دادن درآمد است ناگهانی و دردناک است. و در طول زندگی-تهدید جهانی همه گیر متوسط مهمان نوازی کارگر بسیاری از آنها زنان با کودکان برای پشتیبانی نمی توانیم به نیز خود را از دست بدهند پوشش درمانی.”

چان گفت: اقدامات بیشتری مورد نیاز خواهد بود به ساقه شدید از دست دادن شغل و درآمد مواجه شده کارگران در مهمان نوازی و بخش های دیگر اقتصاد است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net