COVID-19: مواد غذایی مربیان سرآشپزها پمپاژ کردن هزاران نفر از وعده های غذایی برای افرادی که نیاز به

محتوای مقاله در ادامه

آشپز دیوید رابرتسون و بسیاری از کارکنان خود را در حال اهدای وقت خود را برای آماده سازی وعده های غذایی رایگان برای سالمندان که نمی تواند با خیال راحت در خانه های خود را ترک ساکنان SRO هتل ها و دیگر آسیب پذیر جوامع است. آنها در حال کار در همکاری با شهر ونکوور Vancouver Community College و تمام راه خانه.

رابرتسون خدمه نیز تهیه وعده های غذایی به خط مقدم کارگران در ونکوور عمومی بیمارستان سنت پل در بیمارستان از طریق تغذیه خط مقدم.

ماهی قزل آلا کشاورزان Cermaq کانادا Grieg غذاهای دریایی Mowi کانادا و عقاب طلایی آبزیان در حال اهدای 27,000 کیلوگرم ماهی قزل آلا به بانک غذا در جزیره ونکوور.

حدود 10 ، 000 اهالی بریتیش کلمبیا بستگی دارد مواد غذایی بانک ها و این که تقاضا در حال افزایش است با توجه به لورا Lansink مدیر اجرایی بانک های مواد غذایی, B. C.

“در برخی موارد تعداد در حال حاضر دو برابر شده و ما شاهد خط یو پی اس های رشد طولانی تر و در عین حال مواد غذایی کمک می کردن. برخی از افرادی که اهدا کنندگان در حال حاضر بانک مواد غذایی دریافت کنندگان” او گفت:. “این یک وضعیت بسیار استرس زا برای ما غذا بانک ها و پیش بینی ما احساس ما پیامدهای این برای یک یا دو سال آینده است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de