محتوای مقاله

TransLink آغاز خواهد شد برنامه ریزی این هفته برای کاهش شدید به مترو ونکوور سیستم حمل و نقل است که از دست دادن 2.5 میلیون دلار در هر روز در میان COVID-19 گیر پس از یادگیری است که کمک های مالی از دولت فدرال و دولت های استانی است که در آینده نیست.

با اکثر کاربران حمل و نقل اقامت نزدیک به خانه, به عنوان کارگردان, مقامات بهداشت سیستم گسترده ridership پایین است بیش از 80 درصد است.

که همراه با 60 درصد کاهش در سوخت مالیات بر درآمد 70 درصد کاهش در درآمد مالیاتی و حذف کرایه اتوبوس به ترویج فیزیکی فاصله بین سواران و رانندگان به معنی) TransLink (با درآمد بیش از نیمی از آن می آید از فارس — پیش بینی به پایین 70 میلیون دلار یا 51 درصد برای ماه آوریل است. ماهانه به طور متوسط از دست دادن برای شش ماه آینده انتظار می رود که $75 میلیون با بدترین سناریو طرح ضرر و زیان از 93 میلیون دلار در هر ماه.

“این قطعا تبدیل شدن به بسیار روشن است که ما در حال اجرا خارج از زمان در امور مالی” مدیر عامل شرکت TransLink کوین دزموند گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز دوشنبه. “با این بحران ما شاهد بسیار قابل توجهی کاهش در درآمد و ما انتظار داریم که کاهش در درآمد به نسبتا طولانی مدت حتی به عنوان ما به بهبود است. این نوع از دست دادن درآمد پایدار نیست. دوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im