COVID-19: مقامات بهداشت تایید 7 مورد جدید آوردن B. C. مجموع به 46

دو مراقبت های بهداشتی کارگران در Lynn Valley مرکز مراقبت — مرد در 20s خود که زندگی در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه و یک زن در 50s در فریزر بهداشت و درمان منطقه است. هر دو دوره نقاهت در انزوا در خانه.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری در پاسخ به سوالات در یک کنفرانس خبری در مورد ولایتی در پاسخ به کروناویروس در ونکوور. داریل DYCK / کانادا مطبوعات

مقامات بهداشت در B. C. تایید هفت COVID-19 موارد در روز چهارشنبه از جمله اولین مورد در جزیره ونکوور.

آن را به ارمغان می آورد کل موارد در استان به 46 تا از 39 روز چهارشنبه هنگامی که مقامات بهداشتی اعلام کرد همان تعداد موارد جدید.

B. C. s سلامت استان افسر دکتر بانی هنری خواست اهالی بریتیش کلمبیا به گرد هم می آیند در این مبارزه … با نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است.

“همه ما باید گام به گام اجتماعی ما فاصله,” او گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “این است که برای همیشه لطفا برای. این است که برای هفته آینده … جایی که ما می دانیم که ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از کسانی که بیشتر احتمال دارد به بیماری های شدید و به خصوص سالمندان ما و بزرگان است.”

یک روز پس از او اشاره کرد که مقامات بهداشت شاهد موارد بیشتری از آینده مصر اپیدمیولوژی تایید سه مورد جدید در میان مسافران بوده است در مصر.

یک مرد در 60s خود را در جزیره سلامت منطقه, اولین مورد تایید شده از COVID-19 در جزیره ونکوور.

“من می خواهم برای اطمینان از همه ویکتوریا ساکنان و بازدید کنندگان است که ما در حال بدست گرفتن این موضوع به طور جدی هستند و در ارتباط با استانی مقامات بهداشت در مورد استانداردها و پروتکل ها گفت:” ویکتوریا شهردار لیزا کمک می کند, در بیانیه ای.

یکی دیگر از جدید مورد یک مرد در 70s ساحلی در بهداشت منطقه و بازگشت به قبل از میلاد از مصر با همان سفر ، هنری گفت: او نیز مربوط به آلوده مسافر گزارش شده در روز سه شنبه.

سومین سفر مربوط به موردی است که یک فرد در 70s که در مصر زندگی می کند و بازدید از خانواده در فریزر بهداشت و درمان منطقه است. خانواده خود را نیز در قرنطینه.

“مصر است که به وضوح چیزی است که ما شده ایم, تماشای,” هنری گفت: در جلسه توجیهی روزانه. “ما در حال شنیدن است که از سراسر جهان است که مصر در حال حاضر یک منبع صادر شده است ،

دو مراقبت های بهداشتی کارگران در Lynn Valley مرکز مراقبت — مرد در 20s خود که زندگی در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه و یک زن در 50s در فریزر بهداشت و درمان منطقه است. هر دو دوره نقاهت در انزوا در خانه. که به ارمغان می آورد در مجموع به شش بیمار مراقبت کارگران از خانه است.

وجود دارد هیچ مورد جدید در میان سالمندان در خانه مراقبت ، یک فرد بیمار باقی می ماند در حالی که دیگر شد B. C. اولین COVID-19 مرگ و میر در روز یکشنبه.

“همه چیز حل و فصل کرده اند و هنوز هم در حال نظارت بسیار نزدیک در مرکز مراقبت” گفت: هنری.

هنری همچنین اعلام کرد دو مورد مشکوک به جامعه انتقال در فریزر سلامت منطقه: یک زن در دهه 60 که در بیمارستان بستری شده است و یک مرد در 60s خود را که در حال حاضر در انزوا در خانه.

دو نفر از دریافت مراقبت حاد شده است از بیمارستان مرخص شد — یک مرد در 90s و یک زن در دهه 60 کسانی که قرارداد این ویروس در گرند شاهزاده خانم کروز. این به ارمغان می آورد و در مجموع بهبود موارد در B. C. به چهار.

هنری تحت فشار قرار دادند در برابر یک رویکرد جبری به گسترش این بیماری است.

“این اجتناب ناپذیر است که همه در حال رفتن به شما با این” او گفت:. “این اجتناب ناپذیر است که سیستم های ما غرق خواهد شد. ما نمی باید در آن موقعیت است.”

خواسته در مورد تعطیلی در مدارس مختلف در مترو ونکوور و ویکتوریا بیشتر هنری گفت: آن دسته از مدارس ساخته شده این تصمیم گیری خود را.

“شده است وجود دارد هیچ مدرسه ای که بسته شده بر بهداشت عمومی مشاوره.”

با بیش از 100 ، 000 نفر بیمار در سراسر جهان از جمله بیش از 100 در کانادا و انتظار بیشتر سازمان بهداشت جهانی به نام در کشور برای کاهش اجتماعی و اقتصادی اثرات در حالی که به حداقل رساندن اختلال در زندگی روزمره است.

اما این آسان تر است از انجام گفت. در چهارشنبه اختلال در زندگی روزمره ادامه داد: apace.

در ایتالیا که در آن COVID-19 موارد دارای بیش از 12000 و مرگ و میر در حال نزدیک شدن به 900 نخست وزیر جوزپه کونته افزایش مهار تلاش های سفارش همه کسب و کار به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به سراسر کشور.

در نزدیکی واشنگتن جایی که وزارت بهداشت تایید کرده است 330 موارد رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد ممنوعیت تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر در سیاتل و مناطق اطراف آن.

“این یک بی سابقه ای بهداشت عمومی وضعیت و ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که ما در وسط آن به سرعت آن را” Inslee گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “ما به اون جلوتر از منحنی. یکی از اصلی دفاع است به کاهش تعامل مردم در زندگی ما است.”

هنری متوقف کوتاه خواستار ممنوعیت مشابه در تجمع جرم در ونکوور.

“ما در حال بدیهی است که بسیار آگاه از جامعه انتقال هر دو در اینجا و در ایالت واشنگتن” او گفت:. “ما هنوز در نظر گرفتن ارزیابی ریسک روش برای برخی از این وقایع است. اما ممکن است تغییر کند.”

تجمع جرم و تماشاگر حوادث در سراسر جهان شده است لغو و یا به تعویق افتاد, در روزهای اخیر, از کنفرانس TED در ونکوور به عمده جشنواره های موسیقی مانند Coachella و SXSW.

به سرپرستی لیگ برتر که به تساوی esports بازیکنان از سراسر جهان است لغو تمام مسابقات از طریق ماه های مارس و آوریل است.

در کانادا و جهان شکل اسکیت قهرمانی مجموعه برای هفته آینده در مونترال لغو شد تنها چند روز پس از رقابت های جهانی هاکی قهرمانی در نوا اسکوشیا خاموش نامیده می شدند.

زنان جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی مجموعه ای برای شروع روز شنبه در پرنس جورج پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده.

دیگر تماشاگر را صرفا لغو تماشاگران.

The Columbus Blue Jackets شد اولین تیم NHL اعلام کرد که بازی در خانه برگزار خواهد شد بدون طرفداران, غذای مشاوره اوهایو فرماندار مایک DeWine. تیم های دیگر در حال انتظار برای انجام همان.

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert گفت: March Madness مسابقات برگزار خواهد شد و بدون طرفداران و حتی تلویزیون آمریکا نشان می دهد صحبت خواهم زنده با کلی و رایان و مشاهده فیلم برداری روز شنبه بدون studio مخاطبان است.

با فایل های از کانادا مطبوعات

[email protected]

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im