محتوای مقاله

یک جامعه شیوع COVID-19 شناخته شده در اکنگن زندان مقامات پنج شنبه اعلام کرد.

یکی دیگر از 55 مورد جدید از رمان coronavirus را نیز تایید شده است در 24 ساعت گذشته به همراه شش اضافی مرگ و میر.

روز پنج شنبه در این جلسه سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: یک زندانی شده بود تایید کرده است داشتن COVID-19 در اکنگن تادیبی مرکز در داخل کشور بهداشت و درمان منطقه است.

“این البته چیزی است که ما نگران شده اند و در مورد برنامه ریزی, برای,” او گفت:. “وجود دارد تعدادی از اقدامات در جای خود قرار داده و سعی در کاهش خطر ابتلا به معرفی COVID-19 به همه ما تادیبی امکانات هر دو استانی و آنهایی که فدرال تادیبی امکانات در سراسر کشور است.”

جدید مرگ و میر پنج شنبه اعلام کرد به ارمغان می آورد این استان را در مجموع تعداد موارد گزارش شده تا به 1,121. از کسانی 641 بهبود یافته اند و در حال خروج از انزوا و ترک 480 فعال موارد COVID-19 آوریل 2.

سه نفر از اين شش نفر مرگ و میر اعلام کرد در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه و مرتبط هستند به دو دراز مدت مراقبت از خانه و در حالی که یک مرگ واقع در فریزر بهداشت و درمان منطقه است. این دو باقی مانده و میر واقع در جزیره ونکوور.

آخرین مرگ و میر را به مجموع تعداد تا 31 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

هنوز 149 مردم باقی می ماند بستری با 68 از کسانی که در بخش مراقبت های ویژه.

بیشتر به آمده است.


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de