COVID-19: ICBC به صرف هزینه های به طور موقت لغو بیمه در طول همه گیر

محتوای مقاله

ICBC اعلام کرد اقدامات جدید روز شنبه که آن را آسان تر برای بیکار رانندگان به انصراف از بیمه خود را.

به استانی متعلق به بیمه گر خواهد شد و چشم پوشیدن از هر دو آن 30 دلار هزینه لغو و آن 18 دلار دوباره آبکاری هزینه در طول COVID-19 همه گیر است که اتومبیل های پارک شده در سراسر استان به مسافران از خانه کار می کنند.

مشتریان را انتخاب کنید که برای انصراف از بیمه خود را به طور موقت مورد نیاز خواهد بود برای حذف این صفحه از خود را بیمه خودرو و نگه داشتن ماشین از جاده خارج.

رانندگان علاقه مند در تغییر پوشش خود را تشویق به تماس خود را کارگزار و به اطمینان حاصل شود آنها را مناسب سازی پوشش برای وسیله نقلیه خود را در حالی که پارک شده است.

پنجشنبه مراحل را دنبال چندین تغییر دیگر به ICBC سیاست در هفته های اخیر مانند اجازه می دهد مشتریان در برنامه های پرداخت ماهانه به تاخیر پرداخت تا 90 روز بدون مجازات.

“ما می دانیم که بسیاری از اهالی بریتیش کلمبیا روبرو هستند چالش های مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic” گفت: Nicolas Jimenez, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ICBC. “کسب و کار نیز نیاز به انطباق با این وضعیت با بسیاری از شرکت ها در حال تغییر مدل کسب و کار خود به ارائه خدمات تحویل مردم می توانند دسترسی به مواد غذایی و پزشکی محصولات آنها نیاز دارند در حالی که فاصله فیزیکی. ICBC در پاسخ به این نیازها و اقدام به سهولت بار برای هر کس در طول این زمان دشوار است.”

بیمه گر نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که رانندگان که یادگیرنده مجوز منقضی طول همه گیر نمی خواهد که به پرداخت هزینه برای خود دانش آزمون یک بار تست رزومه.

[email protected]


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im