COVID-19 در B. C.: روز وخیم و سخت ترین تصمیم’

محتوای مقاله

در روز پنج شنبه, ما, نقشه برداری, گسترش COVID-19 در B. C., از اوایل ژانویه زمانی که مقامات شروع به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در چین به اوایل ماه مارس زمانی که coronavirus موارد در B. C. در افزایش, باعث کارشناسان به نگرانی در مورد پزشکی و مالی و اجتماعی در این استان است. امروز ما به بررسی مهم خوشه از روز در اواسط ماه مارس زمانی که خیلی تغییر کرده تا به سرعت.


فقط پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام جهانی همه گیر در مارس 11, paramedic مگان لارنس در پاسخ به تماس 911 در ونکوور مربوط به یک مسافر که در حال بازگشت از خارج از کشور و نبود احساس خوبی است.

لارنس مناسب برای اولین بار در تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE بود که در حال حاضر اجباری برای امکان COVID-19 تماس: N95 ماسک, چهره, سپر, لباس و دستکش. زمانی که او پا را از آمبولانس به راه رفتن به در خانه بیمار او تعجب آنچه که او را دیدم.

“من به یاد داشته باشید از دیدن همه مردم به دنبال خود را در مقابل پنجره و تماشای من و خیره در من نوعی با یک دسته از ترس. و بود که واقعا زمانی که آن را غرق در این است که این چیزی است که کاملا واقعی” گفت: لارنس کار کرده است که برای B. C. آمبولانس به مدت هشت سال. “ما در حال حاضر بیشتر یا کمتر در ارتباط با چیزی از ترس از آنجا که ما در پاسخ به افرادی که بیمار هستند.”

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر