محتوای مقاله

در روز پنج شنبه, ما, نقشه برداری, گسترش COVID-19 در B. C. از ژانویه زمانی که مقامات شروع به نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در چین به اوایل ماه مارس زمانی که موارد در حال افزایش است در اینجا. روز جمعه ما به بررسی مهم خوشه از روز در اواسط ماه مارس زمانی که خیلی تغییر کرده تا به سرعت. امروز بخش نهایی ما روایت.


گلوریا Hayter یک مادر مشتاق داوطلب و یک jitterbug قهرمان در 1940s درگذشت در Lynn Valley مرکز مراقبت در مارس 24, به عنوان coronavirus سرعت در حال گسترش در B. C.

Hayter, 92 بود 11th فرد به مرگ در ونکوور شمالی, سالمندان, خانه و 14 COVID-19 مرگ و میر در قبل از میلاد در روز درگذشت او وجود دارد 78 جدید مورد تایید در این استان و سپس یکی از بالاترین روزانه بالغ — اگر برگه خواهد کوه در روزهای آینده. همچنین در مارس 24, 59 مردم با COVID-19 بودند در بیمارستان تعدادی است که تا به حال نزدیک به دو برابر در فقط 24 ساعت است.

هشت B. C. مراقبت از خانه به شیوع بیماری های آن, اما این تعداد نیز صعود در این هفته آمده است.

“ما واقعا در یک مقطع حساس در حال حاضر در B. C.,” استانی افسر بهداشت دکتر بانی هنری هشدار داد در نزدیکی پایان ماه مارس.

Hayter عبور بسیار بیشتر از آمار به افرادی که او را دوست داشت.

باب Hayter نگران مادر خود را هنگامی که شیوع بیماری در لین دره, اعلام شد, در مارس 7, نه فقط در مورد شیوع بلکه به دلیل او تا به حال آلزایمر که تا به حال پیشرفت است به طوری که او نمی تواند تشخیص دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im