COVID-19: لندن داروهای مراحل برای کمک به دختر راهنمای کوکی کمپین

محتوای مقاله

لندن داروهای کمک به دختر راهنماهای کانادا توزیع آن 800,000 جعبه کوکی ها که نشسته اند unsold در ذخیره سازی در B. C. با توجه به به COVID-19 بیماری همه گیر.

کوکی فروش کمپین دختر راهنماهای’ امضا جمع آوری شده است را در خود نگه دارد چرا که اجتماعی فاصله اقدامات را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای هدایت به خیابان ها به فروش جعبه خود را.

خوشبختانه برای دختر راهنمایی و کوکی عاشقان همه جا کوکی ها در حال حاضر به فروش می رسد در لندن داروهای مکان در سرزمین اصلی پایین تر و به زودی در دسترس خواهد بود از طریق لندن مخدر’ 82 فروشگاه در سراسر غرب کانادا و آنلاین در www.londondrugs.com.

“بسیاری از خانواده ها مجبور اتصال به دختر راهنمایی در برخی از نقطه در زندگی خود گفت:” کلینت Mahlman لندن با مواد مخدر رئیس جمهور و رئیس اجرایی. “و قطعا همه کانادایی ها لذت می برد دختر راهنمای کوکی ها و حمایت از برنامه های مهم خود را. در طول این زمان تغییر و هرج و مرج پرتاب به چگونه کسب و کار non-profits on چگونه همه ما کار و زندگی می کنند اگر ما می تواند پیدا کردن راه های جدید برای حمایت از یکدیگر و سپس این است که نور در طول یک زمان است که کفن در خاکستری.”

لندن با مواد مخدر می گوید همه فروش از کوکی ها خواهد شد به طور مستقیم به دختر راهنماهای کانادا.

فروش جعبه کوکی ها در 5 $پاپ کمک می کند و پرداخت برای بیشتر از باشگاه های سفر, بورس های تحصیلی, کمپینگ و گشت و گذار و خواص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de