مدل سازی توسط امپریال کالج لندن نشان داد که سرکوب اقدامات ممکن است نیاز به در محل تا زمانی که یک واکسن یافت تا آنجا که 18 ماه.

پزشکان در مصاحبه با Postmedia اخبار شده اند تاسف برای دیدن مردم بازی های ورزشی در گروه و نه به درستی و فاصلهی خود را در سواحل و پارک ها.

روز دوشنبه هنری گفت: او آگاه بود از این موارد اما گفت آن را گرفته است در حالی که برای آن غرق در مردم آنها نیاز به تمرین های اجتماعی-فاصله. او نمی رد که پلیس و مقامات ممکن است به مرحله در برخی موارد اما گفت که برای اکثر مردم انجام می دهند درست است.

B. C. دولت نمی رفته تا آنجا که برخی از کشورها و حوزه های قضایی از جمله نیوزیلند است که کم مورد اعداد و هیچ مرگ و میری اما ممنوع اعلام کرده است تمام سفر های خارج از خانه به جز برای کار لازم و یا انتخاب کنید تا مواد غذایی و یا برای حضور در قرار ملاقات های پزشکی.

Simon فریزر دانشگاه علوم سیاسی استوارت Prest گفت: آن را هنوز هم بسیار محتمل است که وجود خواهد داشت بیشتر اقدامات استان برای توقف این ویروس را گسترش. دولت می تواند تعیین خطر آنقدر بزرگ است که آن را به اندازه کافی برای درخواست و یا پیشنهاد و اقدامات خاصی گفت: Prest.

ghoekstra@postmedia.com

twitter.com/gordon_hoekstra

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de