محتوای مقاله در ادامه

“مردم من فکر می کنم در حال پرسیدن سوال در مورد چگونه ما مربوط به یک دیگر به عنوان جوامع” او گفت:. “چگونه ما در واقع مطمئن شوید که هیچ کس می شود را پشت سر گذاشت؟”

هر چند این جدایی فیزیکی ممکن است خسته کننده برای بسیاری از افراد – به خصوص کسانی که عادت کرده اند به زندگی با مومنان به طور منظم – لگت تشویق مؤمنان به ادامه صبر و حوصله به دنبال دستورالعمل از مقامات بهداشت به عنوان یک راه از عشق تو همسایه و حصول اطمینان از ویروس نیست گسترش در جامعه است.

“وجود دارد یک مشترک فرمان در همه ادیان جهان و آن این است که اگر شما می خواهید به نشان می دهد که چگونه شما خدا را دوست دارم, شما نیاز به نشان می دهد که چقدر به شما عشق همسایه خود گفت:” لگت. “بنابراین من می گویند به کسی که در یک عجله که آنها نیاز به نشان می دهد که چقدر آنها را دوست دارم خدا چقدر آنها محبت خود را همسایه و جلوگیری از گسترش ویروس.”

و در حالی که درهای کلیسا ممکن است بسته و تجمعات منتقل آنلاین لگت روشن بود در گفت کلیسا هنوز هم سخت در محل کار.

“ما هنوز سخت در محل کار مطمئن شوید که مردم برای مراقبت. بنابراین کلیسا بسیار زنده بسیار فعال در داخل و اطراف جهان و در داخل و اطراف مترو ونکوور” گفت: لگت.

“بنابراین در حالی که عبادت عمومی مرکزی به ما هویت آن این است که نه تنها راهی است که ما اعلام اخبار خوب از خدا در مسیح زندگی می کنند و آن را به عنوان بهترین ما می توانیم.”

sip@postmedia.com
twitter.com/stephanie_ip

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im