سیاسی گرایش به نظر می رسد برای نفوذ در نظر: 64 درصد و یا دو سوم از کسانی که گزارش آنها پیدا بحران پر از شکوفه همچنین گفت: آنها پشتیبانی ک در 2019 فدرال انتخابات.

VANCOUVER, BC - March 29, 2020 - Andrey Murphy, who is skeptical of the hype created due to covid-19, mockingly wears at hazmat suit, a mask and gloves, roller blades at Kits beach in Vancouver, BC, March 29, 2020. (Arlen Redekop / PNG staff photo) (story by Denise Ryan) [PNG Merlin Archive]
آندره مورفی است که شک و تردید از COVID-19 اعتیاد به مواد مخدره تمسخر می پوشد در hazmat کت و شلوار و ماسک و دستکش او به عنوان تیغه غلتکی در کیت ساحل. TBA/PNG

کسانی که بر این باورند که تهدید جدی است و کسانی که بر این باورند که پر از شکوفه هستند به همان اندازه احتمال دارد به کار از دست داده اند به دلیل آن است.

هفت در 10 کانادایی یا 72 درصد از کسانی که برای دیدن این موضوع به عنوان جدی هستند پس همه بهداشت عمومی توصیه اما تنها 37 درصد از کسانی که بر این باورند که بحران است پر از شکوفه هستند و همه مطیع چهار بهداشت از جمله شستن دست ها, اجتماعی, فاصله, نه, دست دادن و یا در آغوش گرفتن و دور ماندن از فضاهای عمومی.

مورفی می گوید که او در حال انجام است همه آن چیزهایی که به رغم اینکه شکاک. او را منزوی آنجا که او می تواند در حالی که هنوز در حال حرکت به جلو با زندگی او: او فقط یک قرارداد امضا شده برای خرید محل سکونت جدید. “من به دنبال در سمت مثبت. ما در حال رفتن به جلو و از طریق.”

و او قصد دارد به نگه داشتن در خارج وجود دارد در فضاهای عمومی در یک چرخه خود و یا تیغه غلتکی در حالی که نگه داشتن یک نمایشگاه فاصله از دیگران است. اگر شما با او خواهید بود با پوشیدن haz-حصیر کت و شلوار خود را کلاه صورتی, صورتی ماسک و دستکش.

“اجازه دهید همه فقط باید کمی خنده و انجام بهترین ما می توانیم” او گفت:.

dryan@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im