COVID-19: برنامه ای برای حفظ مترو ونکوور آب و فاضلاب و برق و گاز در محل


محتوای مقاله

به عنوان اهالی بریتیش کلمبیا آماده به صرف زمان بیشتری را در خانه با توجه به گسترش COVID-19 کسانی که کار ضروری خدمات در حال اجرای برنامه ای برای حفظ آب و فاضلاب و برق و گاز در جریان است.

مترو ونکوور است که در اتهام از نوشیدن آب و مایعات و مواد زائد و زباله های زیادی از منطقه برق ابزار B. C. آبی و گاز ارائه دهنده FortisBC می گویند مشتریان خود را نمی باید به نگرانی در مورد سیستم های خود را رفتن نیست.

“از دیدگاه من من فکر می کنم پیام من به مترو ساکنان این است که آرامش و دستورالعمل ها را دنبال کنید. تمام چیزهایی که قطعا از مترو دیدگاه تحت کنترل است و ما باید یک دسته خوب در ما خدمات ضروری” گفت: مترو ونکوور, رئیس هیئت مدیره Sav Dhaliwal.

COQUITLAM, B.C.: Undated -- Drinking water at the Coquitlam UV Disinfection Facility is treated with ultraviolet, ozone and chlorination disinfection. (Submitted/Metro Vancouver) [PNG Merlin Archive]
مترو ضد عفونی تسهیلات در کوکیتلام آب را فراهم می کند. فرستاده شده/ونکوور/PNG

مترو ونکوور به فعال آن مرکز عملیات اضطراری برای هماهنگ کردن پاسخ آن و تداوم کسب و کار برنامه های در محل برای اطمینان حاصل شود که در حالی که برخی از روش های تغییر خواهد کرد کار را انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de