B. C. حمل و نقل نیز دیده می شود پایین تر ridership شماره از نوعی است که برای این زمان از سال را ارائه اعداد. خدمات کوچک شده پشت در برخی از مسیرها از جمله کسانی است که خدمات دانشگاه ویکتوریا به منعکس کننده تقاضا و راننده در دسترس است.

گاوین McGarrigle غربی مدیر منطقه ای برای Unifor که نشان دهنده اپراتورهای حمل و نقل در مترو ونکوور, ویکتوریا و در جای دیگر در B. C. گفت: این اتحادیه شده است در تماس مداوم با کارفرمایان و در روز پنج شنبه آنها کار درست را انجام داد.

او گفت: این اتحادیه با اعضای نگران هستند “را به عنوان آنها هر حق بود.”

“آنها نگران به مطمئن شوید که دولت و کارفرما است که به بهترین با توجه به ایمنی شخصی در حالی که آنها را درایو های عمومی در اطراف تحت چنین توجهی دولت اضطراری” McGarrigle گفت.

“می تواند وجود داشته باشد بدون messing اطراف وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی کارگران و یا افرادی که در حال تلاش برای حفظ برخی از صورت ظاهر از سفارش در حالی که ما در حال رفتن را از طریق این تلاش زمان بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که آنها در حال مراقبت از گرفته شده است که آنها اعتماد به نفس است که هر احتیاط بر اساس شرایطی است که گرفته شده برای محافظت از ایمنی خود را به طوری که آنها می تواند یک کمی از صلح از ذهن برای رفتن و انجام کار آنها آموزش دیده را انجام دهد.”

jensaltman@postmedia.com

twitter.com/jensaltman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de