COVID-19: کوچک فروشنده هنوز باز برای کسب و کار در طول همه گیر

قند و شکر گفت: در قفسه در فروشگاه ها شده اند مواجه نگردند با وجود یک جریان ثابت از مشتریان. هر دو بخشی از سیب زمینی.ca ارائه می دهد که محلی و ارگانیک تولید تا مشتریان همچنین می توانید سفارش مواد غذایی برای تحویل یا برای وانت از هر محل. قند و شکر گفت: کارکنان باید در حال اجرا وانت به خریداران در اتومبیل های خود را به طوری که وجود دارد این است که حداقل تماس با ما.

نیز وجود دارد هیچ برنامه ای برای قرار دادن محدودیت بر روی آیتم ها و یا افزایش قیمت در طول COVID-19 pandemic گفت شکر. احتکار نشده است یک مشکل تا کنون در هر دو بازار و شکر به امید آن باقی خواهد ماند که راه.

“ما اینجا هستیم چون هدف ما این است که برای خدمت به جامعه و ما خودمان را در نظر ضروری خدمات مواد غذایی” گفت: شکر. “و ما بسیار افتخار از این واقعیت است.”

فروشگاه های مواد غذایی, هر دو بزرگ و کوچک شده اند ناودان در روزهای اخیر به عنوان بسیاری از خرید در وحشت در میان تماس های به عمل اجتماعی فاصله و به خود منزوی با توجه به COVID-19.

بسیاری از بزرگتر زنجیره ای مانند Shoppers Drug Mart, IGA و صرفه جویی در مواد غذایی, اجرا, اختصاصی, خرید ساعت برای سالمندان و کسانی که آسیب پذیر هستند در طول ساعت اول هر روز عملیات. محدودیت در تقاضای بالا موارد مانند کاغذ توالت و نیز تبدیل شدن به رایج در بزرگتر فروشگاه ها و قفسه های خالی شده اند به طور منظم نزد.

[email protected]
twitter.com/stephanie_ip

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im