COVID-19: برخی از B. C. مدارس بسته شدن زود هنگام برای رخصتی بهار, Burnaby مهدکودک هایش با امکان مورد

چندین مدرسه در ونکوور, سوری, وست ونکوور و ویکتوریا بسته اند بیش از COVID-19 نگرانی. انواع Cariboo, کودکان مرکز اطلاع پدر و مادر ممکن است یک مورد در آن مهدکودک در جزیره ونکوور تاریخ هاکی حذفی سریال به تعویق افتاده است.

سنت فرانسیس از آسیسی مدرسه کاتولیک در شرق ونکوور بسته است امروز. نقشه های گوگل

چندین B. C. مدارس بسته اند پیش از رخصتی بهار بیش از COVID-19 نگرانی در حالی که یک برنابی مهد کودک توصیه شده است والدین مدرسه ممکن است یک مورد از این بیماری است.

در مترو ونکوور Collingwood مدرسه در غرب ونکوور بسته است برای شکستن بهار و بازگشایی در مارس 30 بعد از تماس نزدیک از یک خانواده با مدرسه همراه تست مثبت برای COVID-19 در حالی که ساحل نصف النهار مدرسه ابتدایی در ساری نیز بسته است.

ساحل نصف النهار می گوید آن را به انجام تمیز کردن عمیق از مدرسه به دلیل “یک عضو از ساحل نصف النهار جامعه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19” با توجه به بولتن در وب سایت مدرسه.

خصوصی کاتولیک مدرسه ابتدایی سنت فرانسیس از آسیسی در ونکوور بسته است برای بقیه هفته پس از اصل مطلع شد که روز سه شنبه یک پدر و مادر یک دانش آموز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

ونکوور ساحلی بهداشت مطلع مدرسه که مدرسه جامعه بود که در کم خطر است. اما از فراوانی احتیاط مدرسه ساخته شده است که تصمیم به بستن مدرسه باقی مانده از این هفته از طریق شکستن بهار گفت: Lesya Balsevich دانشیار سرپرست برای کاتولیک مدارس مستقل ونکوور قلمرو مذهبی اسقف اعظم در ایمیل.

سنت فرانسیس یک فیدر مدرسه به نوتردام منطقه ای دبیرستان که بود نیز بسته شد چهارشنبه. نوتردام ” در وب سایت خود را هنوز هم وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در میان کارکنان و دانش آموزان و پدر و مادر نوتردام.

“با این حال ونکوور ساحلی بهداشت تایید کرده است که یکی از مدارس فیدر گزارش یک مورد مربوط به یک پدر و مادر در آن مدرسه شده است که در معرض ویروس و دارای آزمایش مثبت” توجه داشته باشید گفت.

نوتردام گفت: چندین نفر از دانشجویان خواهر و برادر در مدرسه ابتدایی. آن همچنین گفت VCH است توصیه نمی شود یک مدرسه بسته شدن اما آنها در حال انجام این کار از فراوانی از احتیاط.

گفت: هر دو آنها خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که مدارس تمیز و مقادیر قبل از بازگشت دانش آموزان به مدرسه در مارس 30.

در ویکتوریا Glenlyon-Norfolk مدرسه بسته شده است هر دو از آن دانشگاه پیش از رخصتی بهار به عنوان یک احتیاط چون عضوی از آن جامعه مدرسه است که در حال آزمایش برای COVID-19.

آن دانشگاه در بانک در خیابان ویکتوریا و رانندگی در Oak Bay, از جمله زمین های بازی و ورزشی زمینه خالی شد از دانش آموزان در روز سه شنبه.

مستقل مدرسه این موسسه برای اولین بار در این جزیره نزدیک به دلیل برای رمان coronavirus شیوع است که تا کنون دیده 39 نفر در B. C. تست مثبت برای این بیماری از جمله کسی است که پس از درگذشت.

ضمن خبر از یک کارمند در یک برنابی مهدکودک در حال آزمایش برای بیماری است موجب نگرانی در میان پدر و مادر است.

یک ایمیل ارسال شد جمعه برای خانواده ها با بچه ها در انواع Cariboo, مرکز کودکان گفت: یک کارمند است که در حال آزمایش برای COVID-19 و کارمند است یک عضو خانواده است که “بازگشت از یک منطقه به عنوان خطر بالا است.”

ایمیل می گوید هیچ تایید نتایج و مهد کودک است که مصرف اضافی تمیز کردن اقدامات احتیاطی و باز باقی خواهد ماند.

“در این نقطه در مشورت با صدور مجوز این مرکز باقی می ماند به طور کامل عملیاتی اما ما درک می کنیم اگر شما تصمیم به نگه داشتن فرزند خود را صفحه اصلی” گفت: تانیا Sather, مدیر اجرایی, برای برنابی انجمن برای ورود به جامعه که در عمل مهد کودک.

روز دوشنبه مهدکودک ارسال ایمیل دیگری گفت: آنها هنوز هم لازم نیست که نتایج فرم کارمند در حال آزمایش برای COVID-19.

“ما درک می کنیم که این همچنان به علت استرس و عدم اطمینان را برای شما و عزیزان شما اما به عنوان به زودی به عنوان ما در حال اطلاع از نتایج ما ارتباط برقرار خواهد کرد این را به شما گفت:” Sather در ایمیل.

Sather شده است تماس برای مصاحبه اما هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت یک تماس.

پدر و مادر Dracula بارکر نگه داشتن خانه دختر به دلیل ممکن است در مورد انواع Cariboo. بارکر با این نسخهها کار از خانه به طوری که او نمی باید به نگرانی بیش از حد, اما او می داند که دیگر پدر و مادر احساس سرخوردگی و مطمئن نیستید که چه باید بکنید. او همچنین نگران است چرا که این مهد کودک پیوست و سهام حمام با یک کلیسا که در آن وجود دارد ممکن است در معرض خطر از اعضای جامعه است.

او گفت که او می داند وجود دارد نگرانی های حریم خصوصی اما احساس وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده بود که در آن اعضای خانواده به سفر که درس کار آنها و این که آیا هر کس دیگری در مدرسه نشان دادن علائم.

“آنها نمی آمد و به ما با اطلاعات کافی. اگر آنها بسته این مرکز برای تمیز کردن پس از آن من می تواند یک دلیل خوب برای ارسال یک نامه. اما اگر آنها در حال رفتن به تغییر پروتکل و افشای احتمالا بیشتر مردم پس از آن قرار می دهد و من را به وحشت گفت:” بارکر.

“یک پاتوژن معرفی شدن به یک مهد کودک غیر طبیعی است اما من فقط فکر می کنم باید بهتر از پروتکل مرعوب پدر و مادر و سپس گفت: هیچ چیز.”

در ضمن در جزیره ونکوور یک کاربر B هاکی سری حذفی بین Campbell River Storm و Parksville1s Oceanside ژنرال به تعویق افتاده است با توجه به COVID-19 ترس.

جزیره ونکوور تاریخ لیگ هاکی می گوید در حالی که هیچ بازیکن و یا کارکنان
اعضای هر تیم باید تشخیص داده شده است با این ویروس چند بازیکن
خود quarantining برای “آنفولانزا مانند علائم است.”

اول دو بازی از این سری که قرار بود شنبه برگزار می شود
و جمعه خواهد بود دوباره.

در هفته گذشته دو متوسطه مدارس در مرکز شهر ونکوور بسته به طور موقت به مدت سه روز به انجام یک تمیز به دلیل COVID-19 ترس اما هر دو پس از بازگشایی شد.

B. C. وزارت بهداشت و درمان شده است برگزاری منظم اخبار کنفرانس به روز رسانی عمومی در مورد تعداد موارد در استان است. یکی دیگر قرار است روز چهارشنبه ساعت 3:30 بعد از ظهر

[email protected]

-با فایل های از ویکتوریا Times Colonist

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de