COVID-19: برخی از کشورها پهن coronavirus منحنی


محتوای مقاله

چین به تازگی اعلام کرد در دو روز متوالی بدون هیچ گونه جدید محلی منتقل coronavirus عفونت — یک تغییر چشمگیر از فقط چند هفته پیش زمانی که کشور به نظر می رسد تقریبا غرق شده توسط ویروس. نمایشی جداسازی اقدامات و قرنطينه شده اند ممکن است موفق مسطح منحنی یک فرایند مقامات بهداشتی در سراسر جهان می گویند ضروری است در پیشگیری از این ویروس از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

در بسیاری از کشورهای دیگر اما تعداد موارد جدید به رشد خود ادامه. بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال اجرای ممنوعیت سفر و یا الزامی self-قرنطینه برای بازگشت مسافران است.

کانادا و آمریکا که هر دو در حال اجرا کنترل مرز بسته رستوران ها و کافه ها و ممنوع انبوه تجمعات دیده می شود شبیه روند رشد ویروس — هر چند تعداد روزانه موارد در کانادا به طور قابل توجهی پایین تر است.

چندین کشور اروپایی نیز دیده اخیر جهش در تعداد تایید coronavirus موارد است. و در ایتالیا که در آن مرگ و میر از این ویروس پیشی گرفته است که از کنون-بیشتر-پرجمعیت چین تعدادی از شناسایی موارد به رشد خود ادامه داد.

در ایران و کره جنوبی دو کشور بود که برخی از اولین شیوع این ویروس در خارج از چین این ویروس به دنبال دو مسیر متفاوت.

در کره جنوبی که به سرعت در حال اجرا سخت جداسازی و قرنطینه روش تعداد موارد جدید شده است در حال سقوط پس از اوج در اوایل ماه مارس — یک الگوی شبیه به چین است. در ایران اما تعداد موارد جدید همچنان به رشد همراه با مرگ و میر.

منابع: دانشگاه جانز هاپکینز. داده ها از طریق مارس 19.

[email protected]

@njgriffiths

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im