محتوای مقاله در ادامه

Bromley گفت که پارک رنجرز داده اند 1,600 هشدار در هفته گذشته برای بازدید کنندگان که مطابق با, فیزیکی, فاصله, با دوچرخه سواران و جاگر بودن یک نگرانی خاص.

Vancouver park board general manager Malcolm Bromley announced Tuesday, April 7, 2020, that Stanley Park would close to traffic on Wednesday in a further effort to contain the COVID-19 virus. Credit: Mike Bell/PNG [PNG Merlin Archive]
ونکوور پارک مدیره و مدیر مالکوم Bromley. مایک بل/PNG

“ما در حال پیدا کردن گاهی اوقات که جاگر و دونده در حال ساخت آن را دشوار است برای عبور و مرور به خصوص افراد مسن و کسانی که با معلولیت های جسمی و یا شاید حتی یک سگ” Bromley گفت.

Bromley خواست دونده به اتاق را برای عبور و مرور جلوگیری از درگیری و سعی کنید برای اجرا در خارج از ساعات اوج. دوچرخه سواران برای جلوگیری از سواری بر روی دیوار یا سد دریایی و استفاده از استنلی پارک درایو خواهد شد که رایگان از اتومبیل به جای.

خواهد بود وجود دارد دسترسی محدود برای کارکنان باشگاه قایقرانی قایق بادبانی باشگاه HMCS کشف نقطه چشم انداز و استنلی پارک بوم شناسی جامعه از طریق پست های بازرسی در گرجستان, خیابان, میدان, تسهیل پارک رنجرز و هیئت مدیره و کارکنان.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im