COVID-19: T&T سوپر مارکت برای شروع حرارت چک شنبه


محتوای مقاله

T&T سوپر مارکت آغاز خواهد شد چک کردن مشتریان درجه حرارت دوشنبه.

زنجیره ای مواد غذایی در هفته گذشته اعلام کرد که آن را راه اندازی دما بررسی سرویس در آوریل 20 در تلاش برای محافظت از مشتریان و کارکنان از COVID-19.

یک کارمند خواهد بود مستقر در ورودی هر یک فروشگاه با یک پیشانی دماسنج برای بررسی متوسط از کسانی که از ورود به فروشگاه. ارسال به متوسط بررسی داوطلبانه است و نه یک نیاز قبل از ورود به فروشگاه.

COQUITLAM,BC:APRIL 20, 2020 -- A T&T Supermarket employee checks the temperature of a customer with an infrared temperature reading device before allowing her into the store in Coquitlam, BC, April, 20, 2020. (Richard Lam/PNG) (For ) 00061100AA [PNG Merlin Archive]
A T&T سوپر مارکت کارمند کنترل دما از یک مشتری با یک درجه حرارت مادون قرمز دستگاه خواندن در فروشگاه در کوکیتلام. ریچارد لام/PNG

یک تب است که در میان علائم COVID-19 همراه با سرفه خشک و خستگی و درد و درد.

مشابه متوسط چک استفاده شده است در تعدادی از اماکن عمومی در چین پس از این کشور شروع به بلند کردن اجسام مستند محدودیت در اوایل این ماه. شهروندان نیز وجود دارد که نیاز به حمل یک دولت برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود است که نشان می دهد یک رنگ QR کد نمایش که آیا فرد بیمار شده و یا عبور از مسیرهای با کسی که بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im