در اینجا نگاهی به آنچه شده است لغو و یا به تعویق افتاد و در میان COVID-19 نگرانی.

وزارت بهداشت ممکن است هنوز نمی توان مردم را به انصراف از تجمع جرم با توجه به COVID-19 اما استان های برتر افسر بهداشت خواسته است سازمان دهندگان این رویداد به حداقل فکر می کنم در مورد آن.

“ما نیاز به آگاه از آنچه اتفاق می افتد در جامعه محلی ما گفت:” دکتر بانی هنری. “انجام یک ارزیابی خطر برای رویداد خود را. که در حال آمدن است به رویداد خود را?”

سازمان پشت چند آینده مترو ونکوور حوادث در حال انجام دقیقا همان است که. در اینجا نگاهی به آنچه شده است لغو و یا به تعویق افتاد تا کنون.

BSides ونکوور

این کنفرانس امنیت سایبر, برنامه ریزی برای Mar. 22-24 در SFU مرکز بندر شده است به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی.

“ما در حال حاضر با محل برای پیدا کردن یک تاریخ جدید که ما پیش بینی خواهد شد به احتمال زیاد در تابستان و یا اوایل پاییز سال 2020” سازمان گفت.

بازار نوروزی

ایرانی-کانادایی در حال آماده سازی برای جشن نوروز یا سال نو. اما در این سال های Tricity جامعه ایران است اعلام کرده است که لغو این بازار نوروزی در 14 مارس و آتش جشنواره در 17 مارس به عنوان احتیاط ایمنی.

TED2020: نا معلوم

ونکوور آینده کنفرانس TED شده است به تعویق افتاد تا در تابستان.

این رویداد یک هفته ای در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 20-24 در Vancouver Convention Centre شده است تحت فشار قرار دادند به جولای 20-26.

TED2020: ناشناخته معاملات با آینده نامشخص. آن موقع موضوع اما کمی بیش از حد به موقع برای ماه آینده.

ساکورا ژاپن روز نمایشگاه

ژاپنی, جشنواره سالانه برجسته از ونکوور گیلاس شکوفه جشنواره لغو شده است.

دو روز نمایشگاه برنامه ریزی شده بود به محل مارس 18-19 در VanDusen باغ گیاه شناسی اما با فروش بلیط ضعیف به دلیل شیوع سازمان عمل کرده و برای اطمینان از این جشنواره را در دراز مدت پایداری.

“این غیر انتفاعی رویداد فرهنگی به شدت متکی بر فروش بلیط, حمایت و حمایت از داوطلب برای کمک به تعهد هزینه های خود را که همه ما دیده می شود نشانه های اولیه تاثیر این سال” گفتند. “زمان به این تصمیم دشوار است که در حال حاضر برای به حداقل رساندن ضرر و زیان بالقوه به منظور اطمینان از ثبات مالی و تمرکز بر بازگشت با این رویداد در سال 2021.”

املاک ونکوور فروم

ونکوور املاک و مستغلات فروم در اصل برنامه ریزی شده برای 31 مارس به تعویق افتاده است به سپتامبر. 30.

Informa کانادا, رویداد, سازمان, اشاره, سفر, محدودیت.

“پس از 30 درصد از شرکت کنندگان به املاک ونکوور فروم به طور سنتی از خارج از میلاد به ممنوعیت سفر مطرح تأثیر عمده ای بر روی یک عنصر کلیدی از رویدادهای ما — سرمایه گذاران ملی که شرکت برای به روز رسانی خود را در مورد بازار و شبکه محلی املاک و مستغلات تماس” گفتند.

یکی دیگر از Informa کانادا رویداد غرب کانادا سرمایه گذاری آپارتمان کنفرانس برنامه ریزی شده برای تاریخ 1 آوریل به تعویق افتاده است تا اطلاع ثانوی.

غرب ونکوور بازار

سالمندان’ مرکز فعالیت بازار کک در وست ونکوور, برنامه ریزی برای 5 آوریل لغو شده است.

“این تصمیم به لغو ساخته شده بود توسط هیئت مدیره پس از در نظر گرفتن درخواست از داوطلبان خود را به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در چنین مقیاس بزرگ حوادث” سازمان گفت.

hmooney@postmedia.com

Follow @harrisonmooney


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im