COVID-19: ونکوور, میخانه, چیزهای بی اهمیت حرکت های آنلاین به کاربران خود جدا

محتوای مقاله

در سابق ما زندگی آنهایی است که وجود تنها چند هفته پیش قبل از اینکه یک بیماری همه گیر همه چیز را تغییر داد ما تا به حال این چیزها به نام میخانه.

همراه با به اشتراک گذاری می خندد و بال مرغ در این سالن از نشاط و بسیاری از تلویزیون های مردم نیز به طور منظم در مبارزه عقل در طول هفته میخانه چیزهای بی اهمیت شب.

برندگان مسابقه با spongelike ذهن آموزش دیده برای به یاد داشته باشید جزئیات مبهم مانند همه نام بردی دسته و پایتخت لوکزامبورگ خواهد بود باران در شکوه و آبجوسازی کالا.

اد هاتون به خاطر بارها.

جدا شده در شرق ونکوور آپارتمان با توجه به COVID-19 محدودیت های تولید کننده تلویزیون صرف وقت خود را در حالت سکون کار 12 ساعت در روز را بدانند راه به تکرار میخانه تجربه چیزهای بی اهمیت آنلاین با استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار و با تکیه بر مشارکت خود را بسیار مشتاق و به شدت بی حوصله دوستان.

شنبه شب هاتون مخابره کردن دوم خود را قرنطینه مسابقه لیگ پخش در زوم تصویری پلت فرم. سوالات از جمله موسیقی تعاملی و عکس دور خواسته شد در یک اصلی زوم اتاق. تیم شد و سپس به صورت دیجیتالی و حمل و نقل به بخش خصوصی برک آوت اتاق که در آن آنها mulled پاسخ قبل از نوشتن حدس خود را در Google Docs ورق بود که به ثمر رساند در پایان هر دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im