محتوای مقاله

WorkSafeBC نوشته شده است یک راهنمای در مورد چگونه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس در محل کار.

در میان دستورالعمل های موقعیت یابی کارگران اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله گرفتن و نگه داشتن دو متر فاصله بین کارگران و مشتریان و دیگر کارگران است.

آن را نیز می گوید باید به کارفرمایان ارائه آب و صابون و یا دست عفونی و تشویق کارگران به شستن دست های خود را اغلب و افزایش تمیز کردن و ضد عفونی نمود.

این آژانس همچنین گفت: هر گونه کارگران و یا کارفرمایان که نگرانی در مورد محیط کار ایمنی و بهداشت می توانید تماس بگیرید WorkSafeBC را پیشگیری از اطلاعات خط تلفن رایگان در: 1.888.621.7233. این خط را می توان 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

WorkSafeBC را پیشگیری تیم بازرسی و ارائه خدمات مشاوره به کارفرمایان از جمله کسانی که مربوط به COVID-19 قرار گرفتن در معرض خطرات و به طور کلی ایمنی و بهداشت شغلی مورد نیاز WorkSafeBC گفت: در انتشار اخبار.

آن اضافه شده است که پیشگیری تیم تمرین فیزیکی فاصله اقدامات که در سایت و یا در جامعه.

برای کسب و کار است که گزارش حقوق و دستمزد و پرداخت را بر اساس سه ماهه WorkSafeBC است تعویق انداختن مهلت پرداخت بدون مجازات تا 30 ژوئن.

WorkSafeBC می گوید: تعویق در حال ساخته شده است در نور از عدم اطمینان و چالش های بسیاری از کارفرمایان روبرو هستند در طول COVID-19 شیوع.

برای کارفرمایان است که قادر به خود را پرداخت سه ماهه آوریل 20, آنها می توانید پرداخت آنلاین.

ticrawford@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im