COVID مختل عید فطر, عید پاک, ماه رمضان و Vaisakhi اما نمازگزاران انطباق در راه های خلاق

محتوای مقاله

برای Nasreen خان و خانواده اش در ماه رمضان و تعطیلات شروع می شود که در این ماه در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت از سال گذشته است.

“بچه های من در حال حاضر ما نا امید نمی توان شکستن ما سریع در جامعه ما هر شب” سعید خان که خانواده به عنوان اعضای مسجد-سلام به طور معمول رعایت تعطیلات توسط روزه را تا غروب آفتاب و پس از آن شکستن سریع و انجام جمعی Tarawih نماز در برنابی مسجد.

و سالمندان در جامعه که معمولا صرف رمضان که در این سال آغاز می شود در اطراف مارس 23, تهیه غذا برای مجالس و برای عید فطر جشن به مناسبت پایان “در حال حاضر آنها را مرتب کردن بر اساس از مشاغل” او گفت:.

Nasreen, شوهرش, Shaheem فرزندان خود Nylah و حق متعال باقی و Shaheem والدین Mehtab و اسلم در میان میلیون ها نفر از اهالی بریتیش کلمبیا که مذهبی شهدای تحت تاثیر قرار stay-at-home سفارشات.

همچنین در این ماه نه روز عید فصح یهودی آغاز چهارشنبه و مسیحیت, مقدس از روز عید پاک در روز یکشنبه. سیک Vaisakhi جشنواره و رژه در ونکوور در تاریخ 18 آوریل در ساری در آوریل 25 باید هر دو لغو شده و به دلیل COVID-19. در سال گذشته از 500 ، 000 نفر در ساری رژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im