Coway می پیوندد نیروهای با شتاب در مالزی به دست sanitiser و ماسک کیت از طریق مواد غذایی تحویل

مالزی مبتنی بر سلامتی شرکت Coway نیروهای با سوار-به اشتراک گذاری پلت فرم گرفتن به دست 10,000 کیت متشکل از دست sanitisers و ماسک به زندگی مردم در بیشتر کوالالامپور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس (Covid-19).

کیت ایجاد شده توسط جهانی McCann به نام ‘امن’ کیت در دسترس ساخته شده برای گرفتن مواد غذایی بازوی GrabFood مشتریان برای خرید از سالاد آتلیه مراقبت از رسانه ها در اطراف شهر.

این می آید پس از Coway دیدم تقاضا برای تجارت الکترونیکی و تحویل مواد غذایی افزایش تصاعدی به عنوان مالزیایی به دنبال کاهش خطر در معرض قرار گرفتن و جلوگیری از انتقال Covid-19.

Coway نیز به تازگی اهدا 100 ، 000 قطعه از سه لایه فولاد facemasks به مالزی نیروی پلیس خود را برای فداکاری و سهم به عنوان آستر.

“آسیب پذیر در جامعه هستند و در حال حاضر تا حد زیادی با تکیه بر خدمات تحویل مواد غذایی برای خود ملزومات روزانه و برای جلوگیری از در معرض ویروس. Coway ماموریت از “محیط زیست سالم و شاد مردم” به معنی اعتقاد ما بر این است که جهانی بهتر ممکن است زمانی که اقدامات – با هر اندازه – گرفته شده است” گفت: Kyle Choi Ki Ryong مدیر عامل Coway مالزی.

“این تیم در UM درک این قصد نشان دادن تفکر سریع و سریع اعدام به نوبه خود در اطراف گرفتن همکاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im